Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Baba i deda odlucili da posle dosta godina legnu u krevet. Poceli oni sa predigrom, kad baba upita dedu: Je li deda, a gde ti je kondom?

deda: zeno, sta ce nam kondom, nema cega da se bojis, odavno je tebi istekao bioloski sat

a tek ce baba: pa da ne dobijem salmonelu od tvojih matorih jaja!!!

-------------

Zasto postoji krompir?

-Da bi i sirotinja imala kome da guli kozu!!!!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

“Zamišljam decembar dve hiljade petnaeste, kad krene ruski gas: svakog jutra, svaki Srbin, u modernoj kineskoj garderobi, seda u italijanski auto, krene ulicama asfaltiranim nemačkim parama, kupi za doručak špansku tortilju i stigne na posao u austrijsku firmu. Odmah uključuje japanski mini-kompjuter i na engleskom jeziku počne da obavlja radne obaveze. A kad se vraća sa posla, otvori vrata francuskim ključem, opere ruke turskim sapunom, otvori slovenački frižider, izvadi iz njega konzerviranu američku hranu, nalije čašu portugalskog vina, upali južnokorejski televizor i uživa gledajući latinoameričke sapunice, dok ga greje ruski gas.”

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 8 meseci kasnije...

Tata morski pas uči svoga sina:

- Kada vidiš kupača kojeg želiš da pojedeš, prvo nagneš leđa da ti izvire peraja i onda kružiš oko kupača. Nakon toga ga malo gurneš njuškom, pa opet otplivaš jedan krug oko njega.

Onda opet gruneš njuškom pod rebra i otplivaš još koji krug, barem 5-6 puta, a onda ga ćapiš i pojedeš!

Mali morski pas pita tatu:

- A zašto ga ne bih mogao odmah pojesti?

Tata mirno odgovori:

- Možeš i tako, ali onda bude pun gov Ana.

e8434721.gif1bb4d6a7.gif

576fd8d8.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Stoje ispred slike Adama i Eve, Angela Merkel, Sarkozi i Tadic.

Kaze prvo Angela: Pogledajte samo ovu sliku, pogledajte te poglede, tu nepokolebljivost i odlucnost - uprkos tome sto ih izbacuju iz raja... ma Adam i Eva mora da su bili Nemci.

Gleda Sarkozi sliku, pa kaze: Ma dajte, pogledajte tu lepotu, ta vretenasta tela i eleganciju... odmah se vidi da su Francuzi u pitanju.

Na sve to Boris Tadic kaze: Hm. Idu izbaceni iz svog doma... goli, bosi i bez krova nad glavom. Ma ovo su definitivno Srbi.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Sjedi Mujo u kafani tužan, a pred njim pivo. U to dođe Haso i ugleda pivo i popije ga. Mujo poče da plače, a Haso će:

- "Šta je ba Mujo, šta cviliš zbog jednog piva?"

- "A jest mi danas dan u kurcu, ništa mi ne ide od ruke."

- "Šta je bilo reci mi?"

- "Jutros ulazim u stan, a Fata sa drugim u krevetu. U podne mi javi firma da sam dobio otkaz. Fata mi pobjegla sa drugim, svu lovu digla sa banke tako da sam ost`o bez kinte. Došlo mi da se ubijem. Uzmem štrik da se objesim, pukne. Uzmem pištolj da se upucam zaglavi, legnem na prugu, voz ost´o negdje zatrpan u snijegu. Od zadnjih para uzmem otrov i saspem ga u pivo, a ti ga popiješ."

:ajme:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 meseci kasnije...

Zapalila se kuća, i u njoj su ostali dete i majka. Izlazi majka iz kuće sva uplakana i počinje da viče vatrogascima:

-Ljudi, izgoreće mi dete, izgoreće mi dete!

Ulazi jedan vatrogasac kuću, i izlazi posle određenog vremena, bez deteta.

Kad opet počinje da viče majka:

-Ljudi, izgoreće mi dete, izgoreće mi dete!

Ulazi opet vatrogasac, i vraća se posle određenog vremena isto bez deteta. Kad opet počinje da viče majka:

-Ljudi, izgoreće mi dete, izgoreće mi dete!

I opet, onaj isti vatrogasac ulazi i vraća se. Kad opet majka:

-Ljudi, izgoreće mi dete, izgoreće mi dete!

A vatrogasac:

Ma, neće, triput sam ga okrenuo! :jok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • 8 meseci kasnije...
  • 4 meseci kasnije...
  • 2 meseci kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 5 meseci kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...