Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 3 sedmica kasnije...
  • Odgovori 516
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=04&dd=30&nav_category=12&nav_id=1387573 Budala u devet uveče sekirom seče drvo usred glavnog grada, proslavlja momčina prvi maj ur

Moram još malo da pišem...odavno sam pisala kako sam pristalica smrtne kazne...i dan danas ostajem pri tom mišljenju. Kada sam o tome pisala pre par godina svi su bili protiv mene..kritikovali me..a j

Here we go again.... Novo rešenje za problem sa maloletnim prestupnicima u Srbiji - policijski čas. Maloletnici bi, prema predlogu, u vreme kad im vreme nije, mogli da budu napolju samo uz odobrenje

Zakačene slike

  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Značiiii...

odvratni su!!!

Gde će im duša?!?

Sram da ih bude, sve do jednog koji se prihvatio one fotelje!!!

:ljutko:

 

Vlada Srbije odbila predlog da se izmeni Zakon o zdravstvenom osiguranju, kojim je predloženo da se roditeljima čija su deca obolela od raka omogući odsustvovanje sa posla dok traje lečenje

 

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:535196-Vlada-odbila-predlog-da-se-roditeljima-cija-su-deca-obolela-od-raka-dozvoli-odsustvo-sa-posla-tokom-lecenja

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da je važnije. Srbija se u svetu reklamira kao zemlja jeftine radne snage. Pošto je Srbija jebeno nesposobna da samostalno pokrene bilo kakvu proizvodnju ili održi u životu nešto što dobro radi, jedino rešenje je dovođenje stranih investitora.

 

O deci se u glavnom ne vodi računa. Zavisi doduše čija su deca u pitanju...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Vrbas: Muzej neće Boemsku rapsodiju jer je "gej i satanistička"

 

 

Muzej u Vrbasu zabranio je horu "Bački pevači" da izvede pesmu "Boemska rapsodija" uz objašnjenje "da je to satanistička pesma".

Rukovodstvo muzeja smatra da je hit legendarne grupe "Kvin" neprikladan i zato što "ubija muškost", kao i zato što je tom pesmom pevač Fredi Merkjuri navodno priznao da je gej.

"Bila sam neprijatno iznenađena na sastanku kada se povela priča o ovoj pesmi. Nisu svi bili protiv, ali oni koji jesu su govorili da je ovo pesma koja je satanistička, kojom je frontmen ove grupe priznao da je gej, kao i da ubija muškost. Naravno da se nisam složila sa njima i napravili smo kompromis, a to je da pesmu izvedemo 17. maja, ali u trenutku kada se smenjuje program, između dva nastupa", kaže za Blic Jelena Aleksić, dirigent i osnivač hora koji će zvaničan nastup imati istog dana, kada će izvoditi pesme iz Prvog i Drugog svetskog rata.

Rihard Hengl, direktor Kulturnog centra Vrbasa, u sklopu kojeg posluje muzej, kaže da nije bio na sastanku, ali da je čuo da je bilo komentara u vezi sa ovom pesmom.

"Verovatno je bila u pitanju šala", kaže Hengl.

Rok kritičari prvi put čuju da se ova pesma čak i u šali vezuje za satanizam.

"Poznavajući biografiju frontmena grupe, Fredija Merkjurija, siguran sam da se on nikada nije bavio ovakvim stvarima. Često ljudi određene hitove vezuju za satanizam, ali u 90 odsto slučajeva u pitanju je samo marketing", kaže rok kritiča Petar Janjatović.

Inače, u hitu "Boemska rapsodija" spominje se Belzebub, koji je u Bibliji označen kao demon i jedan od sedam prinčeva pakla.

U prvobitnoj verziji ove vesti preneli smo pisanje "Blica" da je ovaj koncert trebalo da bude u okviru "Noći muzeja", što iz te manifestacije demantuju i navode da Gradski muzej u Vrbasu ne učestvuje u njihovom programu, već u manifestaciji "10 dana muzeja od 10 do 10"./021/Blic/

 

:bump:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Је Фреди Меркјури био педер, заправо мислим да је био бисексуалац. Али је истовремено један од најјачих певача који је икада живео. Боемску рапсодију су јЕнглези прогласили песмом века, сотоне једне 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

U Srbiji je negativna selekcija dovela do ovoga u čemu sada "plivamo". Ne treba ti pametan, nego poslušan. I onda svako ko je na nekoj rukovodećoj funkciji ispod sebe drži nekoga ko je gluplji i koji ga posle nasledi. Onda taj dovede još glupljeg od sebe koji ga posle nasledi i tako dok nismo došli do toga da nam totalni moroni sede na ključnim pozicijama u državi.

Kome bre trebaju pametna deca u Srbiji?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kome bre trebaju pametna deca u Srbiji?

​Očigledno da nam ne trebaju :dry:

Jedan mladić, koji je nekada bio kod mene u vrtiću,

završio je matematičku gimnaziju (za naprednu decu)

potom je sam finansirao (roditelji) Američki matematički koledž u Sofiji,

a sad, nakon diplome, ovde se vratio i ne treba nikom :beyond:

I šta da radi mladić, s obzirom na diplomu, znanje i zvanje?!?

Pakuje se i ovaj vikend odlazi u Ameriku...

s obzirom na rezultate tokom studija,

tamo ga čeka posao...

E, kad nama ne treba - ima kome je preko potreban...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Autoput do Albanije vredan milijardu evra

Blic | 31. 05. 2015. - 07:35h Foto: D. Briza | Komentara: 44

Premijeri Srbije i Albanije će u narednih 15-ak dana potpisati protokol za realizaciju projekta autoputa, a preliminarne procene pokazale su da će ceo projekat izgradnje autoputa Niš-Merdare-Priština-Tirana-Drač koštati blizu milijardu evra, izjavila je potpredsednica Vlade i ministarka građevine, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović.

Autoput od Niša do Drača?! Teško da će nekome u Srbiji trebati ovakav autoput ali znam kome bi mogao da treba... :taman:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...