Idi na sadržaj

Dervišhalidovićevi koncerti u Areni


Preporučene poruke

  • 2 sedmica kasnije...
  • Odgovori 71
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Eto... a ja baš volEm Dina ... Dina Merlina. čuj... "pljuvao po Srbiji/srbima" Pa šta je trebao.. da slavi Srbiju, da je kuje u zvezde, da je grli i ljubi??? daaaaj.... budimo (malo) reAl. Čov

http://www.youtube.com/watch?v=LB1Q8oXd9Kc

Postoje dve stvari o kojim me ova tema nagoni da razmišljam. I Kako neki koriste polarizovane cvikere! Zašto nikome od "branioca demokratije" sada ne pada na pamet da optuži i hadžiju Dinčeta za g

Al´jednu stvar ne mogu da mu zamjerim...:kez: na prvom koncertu je cestitao Dan drzavnosti BiH. :kez:

I svi otpjevase Bosnoooom behar probeharaoooo... :pijani:

Što manje vidim, manje me boli glava. Super što je čestitao dan državnosti te viševekovne tvorevine u kojoj živi neveštački narod bosanci. Sad ga gotivim još više. I super što Srbija proizvodi sinove i kćeri kao što su posetioci koncerta i one druge, kao Lilith recimo. Blago nama. Sledeći put preporučujem da za početak nastupi uvijen u zelenu zastavu sa ljiljanima ili polumJesecom, upečatljivije će izgledati.

A da, to nek' obavezno uradi na Ušću pred 100000 obožavalaca, da se ljudi ne guraju. Kad može Ceca, što ne bi i Dino. Ju-hu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

pored ovoga

c11b9d1e.jpg

menmise najprvo :kez: i najviše đasvi ovo

0cd228e0.jpg

yeeeaaa :rnr:

A šta je to?

P'to je stajl.. ing. :pehar:

samo cHasak... moram da pOsvetlim da buTe bolje vid'li

fa56f44e.jpg

evo mu ga (stajLinga) u krupnomE planu

7281043b.jpg

dobar voCH :ok: uNd stilizovana military košuljKa, dobar chizmo-ciPeliĆ

& šalvare/dimije :rnr::rnr::rnr: ... :pst: inaCHe moj omiljeni komad odeCHe :srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

mene vise brine,odakle li su se stvorili silno novci za njegovo obezbedjenje ,koliko ce Srbija jos da grca zbog par dana igara bez hleba.Aj' oni sto su platili da ga slusaju,verovatno su i imali ,ali otkuda drzavi pravo da od nasih novaca plaća obezbedjenje,bem ti ,pa nije Obama dosao u vizitu.

Onoliko policije sigurno ne bi bilo da "pametnice" iz Dveri i sličnih organizacija nisu najavljivali nasilne proteste,razbijanje oko Arene....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni je interesantno kako se uvek pokrene priča o ceni koštanja obezbeđenja u ovakvim situacijama. Dužnost organa reda je da zaštite svakoga ko bi potencijalno mogao biti ugrožen, a pri tom ne krši nikakav pozitivan zakonski propis. Ta dužnost ne zavisi od novca, niti možemo birati na koga ćemo tu dužnost primeniti. Da osoba nije ugrožena, ne bi bilo ni obezbeđenja. Krivicu za ugrožavanje ne snosi osoba koja je ugrožena, već lica koja tu osobu ugrožavaju. Dakle, cenu koštanaj obezbeđenja možemo prilepiti samo pojedincima i organizacijama koje prete. To što nam se cena koštanja ne dopada je potpuno nevažno.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Što manje vidim, manje me boli glava. Super što je čestitao dan državnosti te viševekovne tvorevine u kojoj živi neveštački narod bosanci. Sad ga gotivim još više. I super što Srbija proizvodi sinove i kćeri kao što su posetioci koncerta i one druge, kao Lilith recimo. Blago nama.

Ja bas mislim da ste vi, sto bi reko Teofil, sekta dežurnih patriota, nusproizvod pohlepnih politicara koji nas vec decenijama vode niotkuda u nikuda i koji jos uvek vatreno smaraju iz televizora ko je pobedio u prvom, drugom i ovom potonjem ratu i ima li, majku mu, produzetaka... Disgasting. :bljak:

Meni je interesantno kako se uvek pokrene priča o ceni koštanja obezbeđenja u ovakvim situacijama. Dužnost organa reda je da zaštite svakoga ko bi potencijalno mogao biti ugrožen, a pri tom ne krši nikakav pozitivan zakonski propis. Ta dužnost ne zavisi od novca, niti možemo birati na koga ćemo tu dužnost primeniti. Da osoba nije ugrožena, ne bi bilo ni obezbeđenja. Krivicu za ugrožavanje ne snosi osoba koja je ugrožena, već lica koja tu osobu ugrožavaju. Dakle, cenu koštanaj obezbeđenja možemo prilepiti samo pojedincima i organizacijama koje prete. To što nam se cena koštanja ne dopada je potpuno nevažno.

Tacno tako.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja bas mislim da ste vi, sto bi reko Teofil, sekta dežurnih patriota, nusproizvod pohlepnih politicara koji nas vec decenijama vode niotkuda u nikuda i koji jos uvek vatreno smaraju iz televizora ko je pobedio u prvom, drugom i ovom potonjem ratu i ima li, majku mu, produzetaka... Disgasting. :bljak:

Zar postoje dežurne i nedežurne patriota? Zar uopšte postoji nešto drugo osim samo patriota? Ja mislim, da ne kažem da sam siguran, da je biti patriota pitanje morala. Imaš ga ili nemaš.

Drugo, čini mi se da su nepatriote i dovele ovu zemlju tu gde jeste, prvo kroz 50 godina komunizma, a onda i kroz Miloševićevu "patriotsku" politiku. Svi su oni propagirali to tvoje (ili Teofilovo, pošto bi me iznenadilo da imaš baš lični stav) "nema veze šta je bilo ranije, bitno je da smo danas braća" mantranje, koje se ispostavilo ne samo lažnim, nego i prilično krvavim.

Jedino glupi ljudi zaboravljaju, jedino glupi ljudi ne uče iz istorije, jedino glupi ljudi ponovo veruju onome ko ime je zarivao nož u leđa svaki put kad je mogao.

Krajnje je vreme da prestanemo da budemo glupi.

Ili nije?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja bas mislim da ste vi, sto bi reko Teofil, sekta dežurnih patriota, nusproizvod pohlepnih politicara koji nas vec decenijama vode niotkuda u nikuda i koji jos uvek vatreno smaraju iz televizora ko je pobedio u prvom, drugom i ovom potonjem ratu i ima li, majku mu, produzetaka... Disgasting. :bljak:

Ne znam samo zašto li bi Teofil trebao biti reper i mjera za normalnost i razumnost. Meni taj čovjek izaziva samo gađenje! Zar nije čudno da Teofili,Čede i slični postoje samo kod Srba?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam samo zašto li bi Teofil trebao biti reper i mjera za normalnost i razumnost. Meni taj čovjek izaziva samo gađenje! Zar nije čudno da Teofili,Čede i slični postoje samo kod Srba?

Tebi ne mora, meni jeste zato sto je pametan i cestit. Koliko god da se tebi cini da on progovara iz mene, nije tako jer izbor onoga koji ce progovoriti iz mene je bio ipak moj. Mogla sam za licnog ispiraca mozga izabrati i nekog iz suprotnog tabora ali nisam. Dakle, da se ne lazemo, radi se o meni i mom stavu. Ostatak tvog posta u kom se govori o cudjenju Teofilima i Cedama stvarno ne razumem.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

...ha, kakva diskusija...:smor:...

...nego sta cemo sa domacim govnima tipa Balasevic...koji ode preko i kenja kako smo braca, kako su nas zavadili, kako...ma daj...ima li razlike medju nama narodima na balkanskim predelima?...nema...isti smo qrac uvek bili...gledao sam na 'rvatskoj tv kako u Zagrebu u 3 ujutru, u svim kaficima i kafanama, samo se slusa srpska muzika...:smor:...

...a bicemo normalni i deo Evrope kada na vrbi rode sabrana dela Vojislava Doktora Seselja...:smor:...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...