Idi na sadržaj

Kada ili tuš?


Preporučene poruke

U jednom intervjuu su pitali poznatog holivudskog glumca Marlona Branda da li više voli da se kupa u kadi, ili da se tušira. One je u svom stilu odgovorio da se ne kupa ni na jedan od ta dva načina, već da pljune u vis i protrči ispod.

Šalu na stranu, ja više volim tuš. Kako se vi kupate, da li se banjate u kadi, ili se tuširate? Šta više volite?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bilo da sam u kadi ili ispod tusa, jedna stvar je ista - zaboravim na vreme...ne izlazim 'do poslednje kapi' tople vode :stid2: U kadu se potapam jednom mesecno, i to ako imam vremena da se posvetim nekim 'kurama'-lekovitim kupkama...pobacam kesice filter chajeva i uzivam.....miliniCa :roll: a nije nista manja ni ispod tusa!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma, obe varijante su prave!

Ako baš nemaš vremena, samo protrčiš ispod tuša, usput malo bolje propereš "nekle", a do nekle i od nekle se sami (o)peru.

Ali, ako si baš cool s vremenom, (u)bačiš se u kakvu god kadu, punu vrutje vode, s Mont Everestom pene i dva-tri kila aromatičnih ulja, morske soli, čaja od lipe (i dve kapi mleka), pa se čvariš dva-tri sata, sve dok ti se koža ne sparuši.

A, posle, troskok do kreveta na duuugo maženje...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Samo tuš.Negde davno čula sam izjavu jedne starice koja je doživela stotu godinu:lol:.I kada su je pitali šta je radila u životu kada je doživela duboku starost odgovorila je da se svakodnevno kupala naravno to je bio improvizovan tuš,znači tuširala se i eto je u tim godinama.Ja poverovala al ...............sada nešto i nisam sigurna da bi to pomoglo.

Ali se ipak tuširam:blabla::pst:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

O(d) kako su mi se smuchile (tri fenSi) kade u ex kuchi.. po kupatilima stanova, čim ukoračim fRst što uradim je - istrebljenje kada.

Maistore slušaj 'vamo - na mesto kade, lepa tuš kabina i tachka! Kopaaaaaj... rušiiiiii... lomiiiii... bušiiiiii URaaaaa"

E tako.

Definitivno su od one tri bile višak bar dve...

al' :( šta bi mi falilo da sad imam (ribam) i glancam bar jednu... vaku

0ddb88a9.gif

... može i bez žabe :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

MozeM da biram,ali vise voleM kadu :roll:

Jos kad sve isteram iz stana ...OndaK jedno tri puta grejem bojler :lol: Ma ne izlazim iz kade satima :roll:

Svaki dan tusiranje,al jednom nedeljno se i brcnem,cisto da ne zaboravim da plivam :kez:

:ok:

tusiranje svakodnevno al` subotom predvece volim da napunim kadu,spustim poklopac na solji pa metnem pikslu,cigare,novine,masku za lice,casu votke s limunom i vermutom a u onaj utikac kod lavaboa ukljucim cd-plejer.....

oa lezim i srchem i cutim i pusim i slusam muziku i kiselim se dok ne izmrznem....:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...

Kao sto vec napisah ranije, tus je opcija koju uglavnom koristim a kad imam vremena opustam se u kadi.

... i tako bi nedavno a rekla bih (mozda) i poslednji put. :kez: Napunih kadu zeljna opustanja.. previse me stresnih momenata okupiralo te nedelje. Mirisna kupka, idealna temperatura vode... sve po jusu i nakon par minuta uzivancije cijem neobicne zvuke vode u kupatilu. Pomerim zavesu.. imam sta i da vidim, procurio bojler i to valjano. :dry: Ta nedelja definitivno nije bila moja! :jok:

I ne, nisam sujeverna... niti mislim da je to neka krajnja kazna za tu nedelju al' mi se cini da ce pooooodosta vode proteci kroz tus dok se opet ne namislim i ohrabrim da napunim kadu. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...