Sign in to follow this  
Followers 0

Instaliranje FaceBooka na mobilni

7 posts in this topic

Posted · Report post

Vec mesec dana ignorisem opciju koju mi nudi Fejs... da instaliram FB na mobilni (prema modelu telefona). Do sada sam tamo ulazila kroz Mini Operu, ali sam zbog brzine iskljucila prikaz slika, tako da je bzv, (msm, fejs bez sliCica? :kez:), ali i kad je ukljucen - nepregledno je. Lm, zna li neko sta se konkretno dobija tim instaliranjem? Da li u vidu 'precice', ikone (da ulazim direkt na sajt, a da ne otvaram prvo Operu? Pa mu to dodje kao brze pretrazivanje koje nude? Ili, instaliranjem dobijam bolju preglednost - kvalitetniji izgled sajta? :hmm: .... I, koliko ce to da me kosta? :lol: Zaebavam se. .................. Zna li neko? Ja sam radoznala, a ne bih da 'kliknem', pa da mi to pobrljavi 'pileci mozak' fona. :stid2:

Posted · Report post

Ne znam koji telefon imaš, ali postoji Facebook aplikacija za mobilne telefone na Symbian-u, verovatno i na Android-u. Aplikacija k'o aplikacija, radi isto što i poseta sajtu sa Opere Mini. Meni se aplikacija dostupna za Symbian uopšte ne dopada, jer je isuviše siromašna opcijama. Recimo, nisam mogao komentarisati svoj status sa nje. Korisna je za objavljivanje statusa, ali za sve ostalo mislim da je bolji browser sa telefona. Ako ti je telefon na Androidu, možda je ta aplikacija bolje odrađena. U svakom slučaju, najbolje da probaš pa sama odlučiš, sto ljudi sto mišljenja.. :)

Glisha likes this

Posted · Report post

ne znam cemu ta stvar...

nocas su me izgrdili, sto sam nekome poslao message na FB, i doticna je bila probudjena preko telefona... :blink:

Posted · Report post

Na androidu je dobra aplikacija, skoro pa kao s kompa da ides na fb, jedino sto ne mozes je da vidis profil nekog ko ti nije prijatelj, bar kod mene ne moze.

I sto kaze shumica, idu na zivce ta obavestenja, jer ih prati zvucni signal kao i za sms.

Posted · Report post

Nisam jos 'kliknula', a mislim da necu jos dugo odolevati. Razmisljam se nesto, ako instaliram, valjda postoji opcija i da reinstaliram..... ako mi se ne dopadne? :ufrci: .................. U potpisu: neodlucna :uzdise: :kez:

Posted · Report post

Izlogujes se i nece ti stizati obavestenja na fon. Mada mozes i da deintaliras.

Posted (edited) · Report post

Nisam jos 'kliknula', a mislim da necu jos dugo odolevati. Razmisljam se nesto, ako instaliram, valjda postoji opcija i da reinstaliram..... ako mi se ne dopadne? :ufrci: .................. U potpisu: neodlucna :uzdise::kez:

Odlučna :lol:

Ne znam na koju foru mi se ponudio, pa sam ga skinula - fb, je l'...

Sada mi fale mb...

Odlično je za prepisku, sa dragim ljudima :uredu:

Edited by neobarocco
:kez:
neobarocco, Boginja and Glisha like this