Idi na sadržaj

Preporučene poruke

[h=1]Srednjoškolac poginuo na ekskurziji u Budimpešti[/h] Gimnazijalac Đ. M. (17) iz Sremske Mitrovice poginuo je u Budimpešti kada je pao sa petog sprata hotela "Park".

Gimnazija u Sremskoj Mitrovici: Učenici u šoku

Prema saznanjima "Blic", Đ.M. je učenik druge godine Mitrovačke gimnazije. On je bio na ekskurziji u Budimpešti i poginuo je u hotelu "Park" u kom je bio smešten sa drugovima iz gimnazije.

U gimnaziji u Sremskoj Mitrovici nisu želeli da daju zvaničnu izjavu o ovoj tragediji.

izvor/Blic

Ova tragedija me je naterala da otvorim temu.

Citam komentare i ne mogu da verujem:blink:

*Dete je sigurno bilo pijano*,

*Skoro je punoletan,ima 17godina neka misli sam o sebi*

*Kako su ga roditelji vaspitali?*

Da li zaista ne postoji nicija odgovrnost kad povede skola dete na ekskurziju i dogodi se tragedija ,postoji li krivac?

Ili ne?

Ili samo nesrecan slucaj?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I ja citam i razmisljam o tome jutros. I stresem se od te pomisli, da je momak posao na druzenje i provod sa drugarima, a da ce ga vratiti u kovcegu.

Ne volim da sudim o onome o cemu ne znam nista (a zvanicnog saopstenja nema), ali mislim da je posao vodjenja srednjoskolaca u inostranstvo najgori posao.

Sta sve tinejdzerima moze da padne na pamet samo Bog zna i koliko ludi mogu biti. Moguce da ovaj momak nije bio ni naduvan ni pijan...mozda je samo u pitanju neoprezan nestasluk koji se zavrsio tragicno!

Obojici mojih momaka pred takve ekskurzije sam pricao (i dok su mali bili pa isli na rekreativne) o opasnostima i oprezu...ali opet samo njih dvojica znaju sta su stvarno radili...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bog zna šta se dogodilo, sećam se još čini mi se devedeset i neke da je naš srednjoškolac ubijen na ekskurziji u Grčkoj i to od strane grčkog policajca. Tada su hteli da zabrane ekskurzije u inostranstvo. Kad se setim samo sebe i svog društva kakvi smo bili na ekskurziji u Atini:wacko: pijani mi, pijani profesori pravo čudo da smo se svi vratili u komadu. Posle sam čuo da su neke spopadala i topla braća u diskoteci :lol: Istina je da ovde važi ko se čuva i Bog ga čuva, ali setim se sebe sa 18~19 godina i kakve su mi sve gluposti padale na pamet :beyond: a većina evropskih metropola mogu da budu veoma nebezbedne. Doduše ovo se dogodilu u hotelu tako da očigledno da nema pravila. Najvažnije je da se čovek sam pazi, pa onda sve ostalo...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da razmislim...

Kupali smo se nocu u moru, protivno zabrani.

U mrklom mraku trckarali na krovu, devojkama pod prozore.

Krali smo sijalice iz nekih kamp kucica, cisto iz budalastine.

Bacali dimnu bombu na protivnika i nismo im dali da izadju.

Da se nesto desilo, trebalo bi kriviti nastavnika? Slicne budalastine smo radili i kod kuce, na zurci ili kad nasi roditelji nisu bili kod kuce.

Nastavnik sigurno nije kriv i uvek mi je zao kada za svaku zezanciju optuzuju nastavnika. Dete treba da zna da se pazi, a ako ne pazi, tu pomoci nema! Da li su roditelji krivi, diskutabilno je, ali verovatno nisu. Sa druge strane verujem da je ekskurzija u stranu drzavu primerena tom uzrastu, znaci deca treba i dalje da putuju.

Tuzan gubitak zivota, ali mogao je da pogine i kuci na motoru... nesreca, eto sta je...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...