Idi na sadržaj

Moj dvojnik iz serije...


Preporučene poruke

Jeste li ikada sebe prepoznali u ponašanju nekog lika iz televizijske serije ili filma? Gledam malopre, po ko zna koji put, jednu od starijih epizoda serije "Prijatelji" i prepoznajem sebe u ponašanju dva lika iz te serije, Čendlera i Rosa. Možda bih mogao naći i bolji primer, ali ovaj me trenutno naterao na pokretanje teme. Sličnost između mene i Čendlera je u korišćenju humora, kako da bismo se izvukli iz neprijatne situacije, tako i da bismo se izborili sa nekim problemima iz prošlosti. Kad vidim kako se Ros bori da nikoga ne izneveri i da svi dobiju sve što žele po svaku cenu, a to gotovo nikad nije moguće i obije se njemu o glavu, ne mogu da opet ne vidim sebe u ogledalu.

Jeste li se vi ikad prepoznali u nekom liku iz filma ili serije? Koje mane/kvalitete/obrasce ponašanja delite? Odgovaraju li vam sličnosti koje ste primetili ili biste ipak nešto od toga menjali?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da su već vraPci shvatili da se prepoznavam i razaznavam u DNK (Dezoksiribonukleinskoj kiselini ) gospodina Dextera. c2fa7f5e.gif

E sad... boja kose i očiju baš nije pogođena, al' :neznam: Bože moJ... ne mož' baš sve da se pogodi

zatim.. neki orGani (i njihovi organski dodaci) su nam suštinski različiti,

a i majstorski alati (za isterivanje i uterivanje pravde) nam nisu isti

but,to ne menja stvar.

Evo tačCi prepozvavanja i razaznavanja:

idealista (čitati idealan)

genijalista (čitati genijalan)

prelEPP

poshten ( čitati.. prima poštu)

dvojan (čitati glizanac)

prepravichan

preVel'ki domaĆin

voli decu (pročitati između redova i - mir u svetu)

prealergichan na buLšitpiplSe (za gaMad stopuT (pre)bolji od domestosa)

plus... preDobar k'o lebac.

:cesces: jesaml' rekla lep..?!

Dexter i ja

43994468.gif i gora zelena :hahaha::hahaha::hahaha:

P.S. Nimije samo jasno što mi odjedaNput omiljenu serij(skogubitz)u prebacishe s'ponoćnog termina.. na termin 02:00 ?? :lol:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uze mi Glisava slova sa tastature. :lol:

Ono sto Dexter radi ja bih isto, ali ne smijem. :roll:

I oni momenti kada on ne zna da li treba da zagrli neku osobu, kad tacno emociju da pokaze...pronadjem se.

Dodala bih malo (vise) sarkazma dr. House-a... :neznam::stid2:

Kad Morf spomenu Friends...ja sam uvijek bila kao Monica. :lol: Blazi oblik okp ...ono u vidu da se slike ne uzimaju u ruke da ostaju prsti, ciscenje etc...ne mozemo svi biti cool kao Rachel. :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mogu da se identifikujem sa raznim likovima, ali sam se najvise pronasla u liku Si Dzej (iz nekad popularne serije 'Bejvoc') iliti Pamelice Andersen :narcisa: To je jedna suptilna duSica, nenametljiva i skromna zena (ista ja). Trckara po plazi, ili brizno pazi da se neko ne udavi ...i ja volim vodu, raCica, jelte. Vazda je u onom crvenom kupacem kostimu...i lepo joj stoji - ne kao meni moj, ali da ne sitnicarim sad ...(ipak sam ja silikonska hot plavusica od osamnaest leta). ... P'da, ne da smo dvojnice, neg' k'o bliznakinje :cica:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uvek sam se identifikovao sa raznim kaubojima ,

sa tako tim nekim ..usamljenicima kojima je borba za pravdu smisao zivota

i koji posle oslobadjanja sela od razbojnika odlaze u noc dok neka djeva mlada ,

suznih ociju sve to posmatra i kao da se pita : O da li ce se moj kauboj vratiti jednog dana ? "" .

Ali , gledajuci seriju "Cuvari plaze "" , promenio sam misljenje iz temelja.

Mich Bjukenen ...to je to !!!

Mich Bjukenen....to sam ja !:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Berta iz 'Dva i po coveka' :roll: Ne mogu a da se ne prepoznam u onim 'blic kuhinjskim dijalozima' sa Carlijem i Alanom - kad ih pokopa kratko i jebitacno :strikeraj: ............ps. Dvojnica mi je samo po tom 'napusavanju', a sve ostalo (citaj izgled i staling) je i dalje Pamelicin ...da me neko (slucajno ili namerno) ne 'vizuelizuje' kao gabor babuskeru :lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Guza mi je otvorio oci po pitanju toga :kez:

Ista sam kao Bel iz crtaca "Lepotica i zver". Obozavam da citam, fascinirana sam knjigama i bibliotekama, skroz sam privrzena porodici i sve bih uradila za familiju, nije mi bitan spoljasnji izgled nego da li si lep iznutra i mnogo me nerviraju nabedjeni tipovi u "ja - pa - ja - i - samo - ja" fazonu. I na stranu sto sam lepa ka' da me Dizni crtao :cica:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sinoć sam po n-ti put odgledala film ''Sex i grad'' i zaključih da sam poput one Šarlot, koliko god me nervirala, što ne umem da tresnem istinu ko svet, nego sve nešto pakujem i ulepšavam i kada se ljutim i kada sam povređena.... A volela bih da sam kao Miranda, da imam oštar jezik za sve po redu ko mi ide na živaC :uredu:

šta ću, kad sam fina... :cica:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Psihijatrica tonija soprana.

- Znam da je komotnije i da manje boli ali ne bi trebalo da se bavis danima tudjim problemima sve dok imas svoje.

- Zasto ocekujes da ti neko uvek zahvali i uzvrati stostruko ako si mu ucinio dobru stvar? Zar to nije bilo tebi na rados'?

- Kako si se nosio sa onolikim autoritetom koji je imao tvoj otac?

- Kakav odnos imas sa majkom?

Umem tako da pristupim kad se neko od mojih prijatelja zabaguje... :kafa:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 9 meseci kasnije...

Alo, alo ... Mishel iz Pokreta otpora :kalas: ........ 'Preslikana sam' po pitanju kretivnih ideja za resavanje problema (po principu - nista nije jednostavnO...dok ne postane originalno komplikovano ...ili tako nekako :roll:) ....... Mada, odstupam od hiT recenice ... Slusajte pazljivo ...ovo govorim 'iljaditi put :cica: ...(ybmIh gluHe)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...

Ako je neko gledao film "The First Time" (Prvi put), video je mene u liku Dejva Hodžmena, ali preslikanog. :lol: Svaki njegov potez u filmu bih ja povukao na potpuno isti način, sat i po sam se smejao sebi gledajući taj film. Čovek je po ponašanju (naročito prema ženama) moja identična kopija, jedino izgledom pretpostavljam da nikako ne mogu da mu pariram.

Sve nekako, ali scena sa razmišljanjem da li da ponese kondom u novčaniku... plakao sam. :hahaha: "No, you're not that guy who walks around with a condom in his wallet. You're not!" Iste misli bi mi prolazile glavom, sto posto! :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 8 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...