Idi na sadržaj

Street Art


Preporučene poruke

  • Odgovori 61
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Sjajan vid umetnosti. To je sva ona umetnost koja nas okružuje, "besplatna".. svima dostupna, javna koja se (na svu sreću) sve više i više širi i postaje sve popularnija. Čine je Grafiti, Oslika

Da ne zatrpavamo forum Themama srodnog/sličnog/bliskog sadržaja.. u prethodnom postu već sam malo proširila "Ulicu" a sada ću je i objediniti sa parkovima, vrtovima, dvorištima, baštama i oazam

A sada nas evo u katakombama nekog napuštenog svetilišta... negde "na kraju sveta". Nemam podatak, ali kako mi se čini, ova ovolika napuštenost bi komotno mogla da datira iz vremena "Stradanja Isus

  • 4 sedmica kasnije...
  • 4 meseci kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

U nedelju, na Uskrs, uprkos pijanci prethodne večeri, bolje rečeno noći, Bela me je izvela u šetnju zorom, u pola šest! Iako mi je u startu bilo teško da se razbudim, uživao sam u ta tri i po kilometra po pustim novobeogradskim ulicama.

20130505061123.jpg

U pothodniku kod Piramide, ispod Jurija Gagarina ulice, naišli smo na ove veoma lepe grafite sa posvetom.

20130505060755.jpg

20130505060826.jpg

20130505060841.jpg

20130505060952.jpg

20130505061007.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...