Idi na sadržaj

Serije koje trenutno pratite


Preporučene poruke

  • Odgovori 251
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Tamo u Niš (bre) nije bilo kablovske...pa se navukoh na seriju Pogrešan čovek.  Hrvatsko srspka serija. Radnja se paralelno odvija u BG i ZG... Tema  je odlična ali zato glumačka ekipa tako loše glumi

U nedelju, na rts 1 počela je nova serija Koreni po romanu Dobrice Ćosića. Ovaj roman je početak sage o porodici Katić  i za mene je to jedno kompleksno i vrlo upečatljivo delo. Prva epizoda sa odličn

Tamo na zapadu naleteh jedno veče na seriju Mentalist na tv-u i zalepih se za nju na prvo gledanje. Pomalo liči na Hausa, premda je sasvim druga oblast u pitanju. Lik je osobenjak koji primećuje sve š

Zakačene slike

  • 2 meseci kasnije...
  • 2 meseci kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Zanimacija u kišnim danima bile serije na FOX Crime-u, pa onako na brzinu zavoleo Red i zakon, na koji stalno nalećem na televizijama ali nikako da ga počnem redovno gledati. Sumnjam da ću i sad. Pratio sam tih dana i "Revenge". Hrvatski RTL počeo reprizirati moju omiljenu seriju iz detinjstva - Miami Vice, iliti Poroci Majamija - i opet sam se zalepio za ekran. Ali, nije to više onaj isti osećaj kao kad sam imao 6-7 godina... :smor:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sad trenutno pratim Seriju *Good wife*....prica o uglednom muzu koju ima skandal sa prostitutkom i podmicivanjem i zena ostaje sama da se stara o deci.

Nastavlja svoj posao advokata koji je davno batalila zbog porodice.

good+wife+cast+pic+chris+noth+2+season+2

Zanimljiva mi tema.

I serije o forenzicarima.To volim uvek da gledam.

Izmenjeno od strane člana stiklica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije baš da ne propuštam... propuštam oohohooo, iTekaKo

ali..

ako se baš s'nekim slatkishom nacrtam pored TeVeja.. nameračena da ih odgledam

pa ih nema

:wtf: .. ni u bližoj (niudaljoj) buduchnosti :nadrndanko: e tu popi.lićim sKroz 5bb8a34a.gif... poPsujem sFe poSpisQ 8289888e.gif

9f1b2432.gif

elem....

naVukla saN se na Grad duhova (Persons Unknown)

326021.JPG

i sad kriZiram 63e6f051.gif na suHo

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 meseci kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

Misfits (valjda Neprilagođeni) - Totalno uvrnuta serija o grupi mladih prestupnika osuđenih na društveno koristan rad, koji nakon oluje i udara groma dobijaju supermoći koje im dodatno komplikuju ionako napola uništene živote. Mislim da trenutno ide na FOX kanalu, ja je gledam u originalu preko neta. Priča je neverovatna, ali kad jednom prebolite sindrom "ovo je nemoguće" možete lepo da se zabavite.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Misfits (valjda Neprilagođeni) - Totalno uvrnuta serija o grupi mladih prestupnika osuđenih na društveno koristan rad, koji nakon oluje i udara groma dobijaju supermoći koje im dodatno komplikuju ionako napola uništene živote. Mislim da trenutno ide na FOX kanalu, ja je gledam u originalu preko neta. Priča je neverovatna, ali kad jednom prebolite sindrom "ovo je nemoguće" možete lepo da se zabavite.

Ja nikako da je skinem sa neta, imam toliko serija koje sam pokrala i ne stizem da ih pogledam. Ali da, ko voli blesavi engleski humor, nece zazaliti. Nije serija za klince, skroz je kul.

Trenutno pratim The Walking Dead. Brate, kako sam se ja nalozila na tu seriju.

Skinula sam Malcolm in the middle, ali nisam odgledala vise od prvog serijala, ne stizem :beyond:

I onu novu Nikitu imam, par epizoda nisam samo pogledala iz treceg serijala.

Mislim da je to sve od mene za ovo javljanje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Zaboravila sam da napomenem,

iz nedelje u nedelju gledam seriju

''Šešir profesora Vujića''

i potpuno sam oduševljena pričom, glumcima i svim ostalim :uredu:

Dečaci sa mnom gledaju dogodovštine ovih gimnazijalaca

u kojima je ispričana priča mnogih poznatih Srba

i svaki put mi izmami osmeh ova serija...

Napokon nešto na tv-u sa lepom tematikom,

dobrim glumcima, kostimi su u duhu onog vremena,

govor i maniri takođe...

prosto me smiruje i veseli ova serija svake nedelje :uredu:

Za svaku preporuku :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ni jednu seriju ne pratim konstantno. Ustvari pratila sam "Folk" i čekam nastavak na jesen. Ostale serije volim samo one koje su ustvari svaka za sebe, bez obeveze da sutra moram pogledati nastavak. Turske, španske, indij(ank)ske i ostale "svetske" serije ne znam ni kako se zovu a kamoli da ih pratim.

Volim da pogledam "Castle", "Bons", "Dr. J"... Kad naletim na njih-pogledam, kad ne-ne marim...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sinoć je na Fox life počela treća sezona serije ''Once upon a time'' :)

Napokon sam dočekala nastavak :uredu:

Zaboravih je napomenuti do sada, ali...

prve dve sezone sam otpratila više puta i sasvim me je oduševila...

sve bajke povezane na neobičan način i smeštene u prošlost i sadašnjost...

pa paralelno sagledam obe strane...

Mnogo dobra serija :uredu:

http://www.youtube.com/watch?v=nFGFyXSDVAk

Izmenjeno od strane člana Smucalica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...