Jump to content

Serije koje trenutno pratite

Recommended Posts

Smuc, kad smo kod Barnabija, volem ga, zaista je odlična serija, ali naišao sam na jednu, hajde da kažemo bitno bolju. Ne mogu vam opisati sa koliko detalja je predstavljena epoha. Malo je reći da sam oduševljen. U redu, i gluma je vrhunska i zapleti su na nivou Agate kristi i Šerloka Holmsa, ali atmosfera šezdesetih godina je ono što me je bacilo u nesvest.

fjrCr5lu89Wm3cQYKaTIPbg0ZI6IM94fgVHePfOD

Kod nas je nazvana "Mladi inspektor Mors". Svaka epizoda je snimljena kao dugometražni film i ima svoj početak i kraj, ali se odnosi među glavnim likovima oslanjaju na prethodne epizode. 

Moja ocena, od 1 do 10 je 12.  :pipi:

• Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tamo u Niš (bre) nije bilo kablovske...pa se navukoh na seriju Pogrešan čovek.  Hrvatsko srspka serija. Radnja se paralelno odvija u BG i ZG... Tema  je odlična ali zato glumačka ekipa tako loše glumi

Tamo na zapadu naleteh jedno veče na seriju Mentalist na tv-u i zalepih se za nju na prvo gledanje. Pomalo liči na Hausa, premda je sasvim druga oblast u pitanju. Lik je osobenjak koji primećuje sve š

Uvod u anatomiju Gledala nekad davno dok je bilo na tv-u i pošto se pola nisam sjećala, kao ni koju sezonu sam zadnju gledala krenula sam od prve. Danas završila šestu sezonu.

Posted Images

Jooooj... našao si me :beyond:

Kod nas je nazvana "Mladi inspektor Mors". Svaka epizoda je snimljena kao dugometražni film i ima svoj početak i kraj, ali se odnosi među glavnim likovima oslanjaju na prethodne epizode. 

Ne smem ni da priznam koliko gledam sve te serije sa rešavanjem ubistava i raznih zločina :roll: tako da, komšija, ispratila sam i par tih epizoda inspektora Morsa, na jednom tv kanalu, upravo zbog toga što su poput Barnabija, napravljene kao dugometražni filmovi.

A i volim taj britanski da čujem u seriji :ok:

To nam je komšijski, sličan ukus ;) 

• 1 month later...

Evo, priznajem... umem da budem gadan frik kad me nešto zainteresuje :ajme: 

Pa, pošto me je Barnabi toliko okupirao poslednjih meseci zaključila sam da moram sve te epizode 

nekako posložiti u glavi, kad je jedan inspektor, a kad drugi, kojim redosledom su epizode i takoooo...

U video klubu na HBO sam otkrila sve lepo poslagano po sezonama i sad gledam s guštom :uredu: 

I ne smeta mi ni... što sam ih većinom odgledala, sad obraćam pažnju na detalje... ima da budem inspektor kad se penzionišem :strika:

• 3 weeks later...

Off topic, kad smo kod detektivskih/policijskih serija, moja koleginica u pola smene opali Hawaii Five-O i odgleda pola sezone... ako je video nadzor skonta na kamerama ima da gleda ostatak kod kuće. :lol: 

Ja gledam ponovo The Big Bang Theory, opušta me kad se vratim s posla, obožavam te priče o smotanim naučnicima.