Idi na sadržaj

Serije koje trenutno pratite


Preporučene poruke

  • Odgovori 251
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Tamo u Niš (bre) nije bilo kablovske...pa se navukoh na seriju Pogrešan čovek.  Hrvatsko srspka serija. Radnja se paralelno odvija u BG i ZG... Tema  je odlična ali zato glumačka ekipa tako loše glumi

U nedelju, na rts 1 počela je nova serija Koreni po romanu Dobrice Ćosića. Ovaj roman je početak sage o porodici Katić  i za mene je to jedno kompleksno i vrlo upečatljivo delo. Prva epizoda sa odličn

Tamo na zapadu naleteh jedno veče na seriju Mentalist na tv-u i zalepih se za nju na prvo gledanje. Pomalo liči na Hausa, premda je sasvim druga oblast u pitanju. Lik je osobenjak koji primećuje sve š

Zakačene slike

Ne gledam na netu i ne skidam serije sa neta :jok:

To bi za mene onda bila cista zaraza i tesko bi se odvojila

od gledanja, ako bi me neka serija privukla :huh:

Jedino sto imam skinut je ceo serijal "Seks i grad"

i to kad sednem da gledam, obicno odgledam po celu jednu sezonu...

:ajme:

Izmenjeno od strane člana Smucalica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jaoooooooo prošle nedelje sam slučajno naletela na novu seriju "Kriza".

Do suza sam se smejala...što nisam odavno uz neku TV seriju.

Glavni likovi serije prolaze kroz krizu srednjih godina. Osnovno obeležje te krize su njihovi, uglavnom neuspešni, pokušaji da dođu do seksa.

DSC_0068_Crop-640x425.jpg

Vođeni floskulom po kojoj rokeri imaju više uspjeha kod žena, četvorica prijatelja u garaži osnivaju bend kojem daju ime ‘Kriza’. Također, svaki od njih četvorice ima svoje vlastite obiteljske probleme.

Sve epizode počinju scenom u Psihijatrijskoj ordinaciji, gde Aleš Firdus (Nikola Kojo) leži na kauču i prepričava doktorici ono što mu se događalo. Doktoricu nikada ne vidimo, već samo naslućujemo njeno prisustvo. Kroz svaku epizodu, s vremena na vrijeme, čujemo Alešov glas u pozadini. Njegov glas vodi gledaoce kroz epizodu, ali ne u smislu klasičnog pripovedača, već u smislu pacijenta koji se otvorio pred svojom psihijatricom.

Kao što sve epizode započinju scenom u psihijatrijskoj ordinaciji, tako sve epizode završavaju u garaži u kojoj bend svira.

:hhh: :hhh: :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 5 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Tamo na zapadu naleteh jedno veče na seriju Mentalist na tv-u i zalepih se za nju na prvo gledanje. Pomalo liči na Hausa, premda je sasvim druga oblast u pitanju. Lik je osobenjak koji primećuje sve što drugima promakne i to ga čini sjajnim detektivom. Pomaže ekipi detektiva u rešavanju komplikovanijih zločina na koje nalete u radu. Odlična serija.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Scorpion (Škorpija)

 

Prošle su dve epizode, da li se računa da je pratim ako sam odgledao obe? :lol: Volim te serije o genijalcima, ovde je reč o timu nadprosečno inteligentnih pojedinaca koji pomažu vladi u rešavanju problema za koje niko drugi ne može pronaći rešenje. Njih četvoro imaju kombinovani koeficijent inteligencije od skoro 700 i gotovo nepostojeće društvene veštine. U tome im pomaže majka devetogodišnjaka koja za njih "prevodi svet" dok oni za nju "prevode" ponašanje deteta koje je poput njih, genijalno ali sa problemima u komunikaciji.

 

Ne znam, možda se ne bi dopala baš svima, ali ja sam oduševljen nakon ove dve epizode. Nadam se da će serija potrajati.

 

I da, ponovo gledam Odeljenje za ubistva... :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Ja sam se malo zakucao s tim serijama, počnem da pratim jednu pa drugu pa treću, sagledam sve epizode koje su snimljene i ostanem sa 6-7 serija koje pratim od epizode do epizode i gde zaboravim šta sam gledao prethodne sedmice. :lol:

 

Sad mi Person of Interest i Scorpion onako baš prijaju - moj tip serija definitivno.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zato ja to ne praktikujem, 

skidanje serija i gledanje u nizu...

Lepo gledam jednu dnevno i ne pratim više njih

jer niti imam vremena 

niti želim da me to drži ispred tv-a :jok:

 

Ovu Lost sam počela od prve, jer sam videla najavu na vreme

i to mi je ok,

jedino i dalje s velikim guštom gledam Zverku i Keri :roll:

ta serija mi nikada neće dosaditi :lol:

 

E, da ne zaboravim - Dva i po muškarca :ok:

ali samo dok je Čarli Šin bio u postavi...

Ovaj Ašton Kučer me nervira, Čarli je bio zakon :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Sleepy Hollow

 

Neverovatna priča, ne znam čime me tačno privukla, ali eto, pratim seriju i čak mi je zanimljiva. Mešavina elemenata američke istorije (rat za nezavisnost, deklaracija, masoni) i religije, odnosno priče o jahačima apokalipse. Poginuli američki vojnik iz rata za nezavisnost ustaje iz groba u 21. veku, usled čini koje je na njega bacila njegova supruga, da bi se u partnerstvu sa policajkom borio protiv nadolazeće Apokalipse. Nakon što sam ovo napisao, opet ne znam šta mi je interesantno u ovoj seriji. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...