Idi na sadržaj

Serije koje trenutno pratite


Preporučene poruke

  • Odgovori 251
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Tamo u Niš (bre) nije bilo kablovske...pa se navukoh na seriju Pogrešan čovek.  Hrvatsko srspka serija. Radnja se paralelno odvija u BG i ZG... Tema  je odlična ali zato glumačka ekipa tako loše glumi

U nedelju, na rts 1 počela je nova serija Koreni po romanu Dobrice Ćosića. Ovaj roman je početak sage o porodici Katić  i za mene je to jedno kompleksno i vrlo upečatljivo delo. Prva epizoda sa odličn

Tamo na zapadu naleteh jedno veče na seriju Mentalist na tv-u i zalepih se za nju na prvo gledanje. Pomalo liči na Hausa, premda je sasvim druga oblast u pitanju. Lik je osobenjak koji primećuje sve š

Zakačene slike

Opa, imam suparnicu :smeh: Ja sam jos u prvoj sezoni, duuuugo sam se kanila da pocnem da je gledam, a i tesko ju je naci za download (dobre verzije, da je zvuk sinhronizovan sa radnjom, da je dobar video..), a sto, kao sto rekoh, nisam tip za horor radnje. Osim toga, muzika je savrsena, bas po mom ukusu. Doduse i Din je bas po mom ukusu :balavi:

Truju me da pocnem da pratim Game of Thrones, ali se ja izvlacim da hocu prvo knjige da procitam a nisam ih jos ni kupila :ggg: Skupe su mi a hocu sama da izmastam likove, necu da znam ko je ko.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Gledao sam je i pre pet godina, u premijernom terminu, a gleduckam je i sada sa istim oduševljenjem. Nemam reči kojom bih opisao sva osećanja koja mi naviru gledajući tu jednostavnu radnju, punu životnosti, a prenesenu izuzetnim glumačkim ostvarenjima izuzetne glumačke ekipe, bez glavnog glumca. Prelepo.

ulicalipa2008.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Teško meni neka serija zaokupi pažnju.

Prvo, ne volim da imam obavezu da u odredjeno vreme (bilo svaki dan, bilo dan u nedleji) budem ispred TV-a...a drugo, nikako da se naviknem da gledam nešto na računaru (bilo seriju, bilo film), treće, nemam živaca da neku seriji narežiem pa da je puštam na TV-u.

Mnogo sam komplikovan za serije! :hahaha:

E jedino može da me "okupira" ako je nedeljom uveče (kao Montevideo) ili ako mi se BAŠBAŠ dopadne kao "Vratiće se rode" (ona bi ponedeljkom!) :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

upravo sam zavrsio trecu sezonu Luther-a...Idris Elba maestralan kao i uvek...

ostale su mi 2 epizode Whitechapel i DaVinci's Demons treba da krenem da gledam kad zavrsim WC...

to je to u ovim pauzama...

e da, planiram da krenem da gledam The Wire...odgledao sam samo prvu sezonu i pojma nemam sto sam prestao...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...