Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Ako imate neku interesantnu adresu, sa koje se mogu besplatno skidati knjige, podelite to ovde sa nama :)

Ja sam danas dobila na mail vrlo interesantnu adresu za moj posao i za sve koji imaju malu decu, jer se na ovoj adresi mogu naći sva izdanja udžbenika i radnih listova od ''Kreativnog centra''.

Ako vas interesuje, pogledajte na:

http://issuu.com/search?q=besplatni&si=0&ps=10&sb=visual&rp=*

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 9 meseci kasnije...
  • 7 meseci kasnije...
  • 2 godina kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

Ručam sa dečacima i stižu mailovi od moje drugarice... jedan za drugim... :uzbud: 

poskidala sva izdanja od Markesa za čitanjac i sad gledam u popis naslova i gledam odakle da krenem :uredu: 

Volim moje knjige, da ih omirišim, da znam da su nove,

a volim i ove e-knjige :uredu:  poseban doživljaj mi je da ih čitam u elektronskoj formi :) 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • 6 meseci kasnije...

Luminice, "uslikala" sam ti..vidiš ovde pored naslova ti piše u kom formatu je. Ako nemaš W10 (kao ja) onda ne možeš skinuti aplikaciju kao za tablet kojom možeš otvoriti taj EPUB file ( obeležila sam ti plavom bojom) .

Možeš samo skidati one knjige koje su u PDF formatu ( obeležila sam ti crvenom bojom)

Pošto ja imam W10 onda mogu da skidam aplikacije kao za tablet i onda uz pomoć te aplikacije otvaram knjige u tom formatu. 
Ovo je ono što ja znam..šef bi ti verovatno mogao bolje pomoći...ili Adrijan ili neko od muških ko se u to razume...ja sam samouki amater. :fijuk: 

1.png

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...

Daj neki naslov,neku preporuku...ostala sam bez ideja ..​

Joj, svašta sam nešto čitala poslednjih meseci...

Norvežani su me oduševili - Erland Lu (britak skriveni sarkazam kroz kratke i ubitačne rečenice i misli...)

i Karl Ove Knausgard (ogolio sebe kroz šest knjiga, da se naježiš i zavoliš ga upravo takvog kakav jeste...),

Elena Ferante je u Napuljskoj tetralogiji fenomenalna (oslikan Napulj posle II s.r. kroz životni put dve devojčice, 

toliko različite, a opet povezane kroz odrastanje i život...)

i još mnogo toga interesantnog :uredu: ​

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 6 meseci kasnije...

Evo šta sam danas pronašlaaa.... 

https://drive.google.com/drive/folders/0B2Bj-DuAbFKtbzZnVl91MXNIN1U?direction=a&fbclid=IwAR1LynwOcALiMOVWmvzRz0e9WImYt9r5ql7NRd5Ur6_ZPDbjrhA4MNkSTG4

mislim, da ovde ima za svakog po nešto za čitanjac, ja sam zatrpala moj lap sa svim mogućim naslovima,

da živim dva života ne bi mi bilo dosta :dry: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...