Idi na sadržaj

Šta Vam je vreme donelo, il' bolje, šta je odnelo?


Preporučene poruke

  • 1 godinu kasnije...

Odnelo mi je nedoumice...

Donelo mi mnogo lepog, sreću, zadovoljstvo kada pogledam u moje blago-moju decu!

Kada ponosno kažem da sam sa istom osobom 37 godina!! 
(Što kao momak i devojka, što u braku...što u van braka ( :hhh: ) što opet u braku ali zajedno!! )

Da mi  spoznaja kako imam lep život i spoznaja da sam zadovoljna. 
Da mi se oni ružni periodi u životu sve manje zadržavaju u sećanju...

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Spoznaje.

Prihvatanje činjenice da je rad na sebi doživotan. (kako @veca lepo i jednostavno kaže: ''vežbaj..vežbaj''. )
Jednu staru veliku ljubav... koja se posle duže pauze pretvorila u nestvarno lep i korektan odnos pun razumevanja, empatije, i koji je nadasve otvoren.

Tačnije bez tajni za naše ''lepše'' :lol: polovine. Otvorenost nas krasi, i nema nekog straha od razotkrivanja. To je.. u današnje vreme premija. 
I na kraju, ili na početku jedna u nizu spoznaja: lojalnost, koja je skoro crazy u mom slučaju se isplati. 
Lojalna pre svih i svega sebi i osobama do kojih mi je stalo. (i vi ste, dragi moji forumaši tu.. u srcu) 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

Počela sam i da zaboravljam. Jednostavno se ne osvrćem. Gledam novi dan, koji se upravo rodio. 
Mnogo.. mnogo toga se naučilo. Sada se primenjuje u praksi. 
Hladne glave eliminišem sve manje dobro, jer moje srce nije smokvin list.. a ja sam potrebna pre svih i pre svega sebi, i mojoj porodici. 
Sve ostalo, ili svi ostali su.. manje bitni. 
Što ne znači da su isključeni iz mog života, ali jednu upravo eliminišem baš sada.. jer je DOSTA i tačka. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...