Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Jaxta, Gogo, jaxta.

:ajme::lol: wtf is jaksta?

...gospodin Mitrovic je jedna JULovska pichketina koja samo misli o svojoj bulji...zao mi je,sto umesto nasa drzava da uzme da mu pleni imovinu i da mu jebe kevu,to mora da rade nasi susjedi...

Lepo rekao Ludi Milojko :ok:

OT

Ne verujem da bi mu Hrvati plenili jahtu, da nisu imali pravnu osnovu za takvo delo.

Da li bi trebalo da ponovim da će zahvajujući publicitetu, negativnom, ili pozitivnom,

profitirati Mitrović - naravno.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A sta je idijotsko u ovom potezu 'rvaCke carine koja je julovskom tajkunu zaplenila jaxtu? Ili su ti idijoti onako po difoltu?

Nisam propratila bas pazljivo ceo slucaj.

"Prema njihovom mišljenju, počinjena su dva carinska prestupa.

Prvi je taj što većinski vlasnik firme na koju je brod regisitriran Željko Mitrović nije bio na brodu u trenutku ulaska u Hrvatsku. Naime, jahta je u formalnom vlasništvu Mitrovićeve istoimene firme "El Bosco" čije je sedište na Gibraltaru.

Drugi je taj što su četiri člana posade koji su se zatekli na jahti službenici Mitrovićeve firme čije je sedište u Hrvatskoj. Prema hrvatskim carinskim propisima jahta u vlasništvu strane firme ne može zapošljavati posadu zaposlenu u hrvatskom preduzeću."

zaista ne mislim da je ovo razlog za oduzimanje.....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

"Prema njihovom mišljenju, počinjena su dva carinska prestupa.

Prvi je taj što većinski vlasnik firme na koju je brod regisitriran Željko Mitrović nije bio na brodu u trenutku ulaska u Hrvatsku. Naime, jahta je u formalnom vlasništvu Mitrovićeve istoimene firme "El Bosco" čije je sedište na Gibraltaru.

Drugi je taj što su četiri člana posade koji su se zatekli na jahti službenici Mitrovićeve firme čije je sedište u Hrvatskoj. Prema hrvatskim carinskim propisima jahta u vlasništvu strane firme ne može zapošljavati posadu zaposlenu u hrvatskom preduzeću."

zaista ne mislim da je ovo razlog za oduzimanje.....

...:)...naravno da to nije razlog...verovatno se zamerio nekome iz "vrha" kod susjeda,pa ga sad jebu...da ne bude zabune...moje misljenje je da smo mi i susjedi ista govna...poteze se za zakonom samo onda kada neko zeli da se sveti i da pokaze moc...samo cekam kada ce da jebu kevu Zdravku Mamicu...i to na isti nacin kao sto smo mi uvalili gospodinu Karicu...elem...nabijem ih sve na qrac...:kul3:...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sam protiv njih ili kvarna pašteta protiv crnog čartera

DOBIO JE NAJOŠTRIJE KRITIKE OD NOVINARSKIH UDRUŽENJA, ALI I VEROVATNO POVEĆAO GLEDANOST ZBOG BUDNOG PRAĆENJA ŠTO GLEDALACA ŠTO, NADAMO SE, OVIH IZ RRA KOJI SU VALJDA ZAINTERESOVANI ZA TO ŠTA ON RADI NA SVOJOJ TELEVIZIJI

"Ako Hrvatska misli da će biti bogatija prodajom moje jahte, neka joj bude. Ali neka znaju da će na kraju ipak oni platiti više jer idemo u kampanju protiv nje. Rezultat će biti hiljadu prema jedan za nas." Još samo kad bi Mitrović precizirao – na koga misli kad kaže nas. Pa mi nikad nismo imali nikakvu jahtu. Čak i ako krenemo ka Braču, Hvaru, Rovinju, mi odavde uglavnom idemo autobusom.

Iziniso dobar tekst u vremenu:

http://www.vreme.com/cms/view.php?id=1005693

10056931001.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ja zameram sto je cutao u vezi pokvarenih proizvoda u Idei ako je znao za njih i ranije

zameram sto je cutao o prebijanju turista u Dalmaciji ako su se ljudi javljali i zalili se

zameram sto se stvari vade ispod tepiha tek kad je licna vajda u pitanju

eto to

a nisam protiv toga da se obelodani maltretiranje turista ako ga ima

ni mi nismo cutali kad je cusnut Rundek

nego je objavljeno na teveu i osudjeno

i nisam protiv toga da potrosaci budu upoznati sa manama proizvoda koje kupuju..i u Idei i u Rodicu i u ostalim megamarketima

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ja zameram sto je cutao u vezi pokvarenih proizvoda u Idei ako je znao za njih i ranije

zameram sto je cutao o prebijanju turista u Dalmaciji ako su se ljudi javljali i zalili se

zameram sto se stvari vade ispod tepiha tek kad je licna vajda u pitanju

eto to

a nisam protiv toga da se obelodani maltretiranje turista ako ga ima

ni mi nismo cutali kad je cusnut Rundek

nego je objavljeno na teveu i osudjeno

i nisam protiv toga da potrosaci budu upoznati sa manama proizvoda koje kupuju..i u Idei i u Rodicu i u ostalim megamarketima

Ma naravski da treba da se zna ali mi je ogavan motiv Zeljka Mitrovica. Ne interesuje me njegova verzija dogadjaja icega.

http://www.youtube.com/watch?v=FxGF_2JRgEI

Evo ti npr. njihova predsednica vlade se zahvaljuje ratnim zlocincima, a nas se precednik izvinjava al zato mi je ona kurbetina a on che imati od mene glas na sledecim izborima. Nisam ja ni na cijoj strani samo kolachim oci nebil razdvojila zito od kukolja.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
×
×
  • Create New...