Idi na sadržaj

Kampovanje


Preporučene poruke

Bila sam klinka kada sam prvi put kampovala na moru. Jos uvek mi je u secanju sator i kamp naselje .......manjak luksuza i komfora, ali to i nije merilo dobrog provoda, tj. letovanja (bar ne u tim godinama) ................. Da li ste nekad kampovali? Koja mesta ste obisli sa rancem, satorom i vrecom za spavanjem na ledjima? Da li bi se upustili opet u takvu avanturu? :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo kampovali godinama.:uzbud: To su mi najljepse uspomene iz djetinjstva. Kad god osjetim miris toza od kafe...podsjeti me na ona mjesta u kampovima gdje su zene prale sudje i pricale i zezale se.

Godinama smo isli u Basko polje ..milinica...uvijek na istom mjestu...blizu svega. :kez: Tatina politika...upoznas ljude iz svih krajeva...zezancija...onda smo isli na crnogorsko primorje, u Buljarice (ako se tako tacno zove)...i tu je bila extrica...i onda je dosao rat...pa vise nismo mogli..jos smo jednom pokusali, al nije vise vrijedilo..od tada smo isli onako, u sobe. Bljak.

Voljela bih ponekad da mogu da obnovim ta sjecanja. :oblak:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim kampovanje. Ne smetaju mi ni bubice, ni zajednicko tusiranje ni sve ostalo :smeh:

Za mene to je pravi odmor - ceo dan si napolju...zezanje i druzenje ekstra. Nije ti bitno sto si obukla (moze i ceo dan da provedes u kupaci kostim), dali si se nasminkala itd... plaza ti je blizu...

Isli smo sa roditeljima kad smo bili deca, a zadnji put sam bila pre 10 godina. Samo ne u satorima, vec u one kamp prikolice.

Nadam se da cemo neko sledece leto to ponoviti sad nas troje - ja, sin i suprug.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moji roditelji, uza i sira rodbina, svi su zaludjenici za Dunavom i ribolovom.

Tako da pocevsi od prvog maja, pa do kraja avgusta,kamp naselja :lol:

su nicala svake godine, na drugom mestu.

Potom je moj teca, pocetkom devedesetih, otkrio kamp naselje Jaz, nadomak Budve.

Bilo je mesta za kupanje i za pecanje, po izboru.

Pa kad uvece krene kolona sa kamp prilikolicama, prema primorju,zna se da krece kolektivni godisnji moje familije :kez:

I godinama smo isli u Jaz, na isto mesto, u isto vreme,ostajali po mesec dana.

Nisam dugo bila na Jazu, ove godine prolazeci magistralom,sidjem dole, da vidim kako sad izgleda, posle svih ovih godina.

Samo je plaza ista, jedna od najlepsih, ako ne i najlepsa plaza primorja :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Godinama sam kampovala. Kada sam se udala, uspela sam da ubedim mog muškog da i on postane kamper. I prvo dete je uživalo sa nama u čarima kampovanja. Kada sam rodila drugo dete, moj muški je odlučio da je bolje da se sa dvoje male dece, prebacimo na privatnu varijantu letovanja na neko vreme. Lično mislim da je jedva čekao da se izvuče iz kampa. To što smo imali (ustvari imamo i dan danas, svu kamp opremu) nije bilo bitno. Kako smo prestali nikad nismo nastavili.

No sad ga opet drma neka nostalgija za tim. Kada se u društvu pomene kampovanje, sa ponosom priča o tom periodu život-sav bitan! Mada,sve više i više mi se čini da je to "samo za publiku" :lol: Prošli vikend je čak dobio napad širenja šatora, pod izgovorom da ga treba malo provetriti i osunčati. :lol:

Volim kampovanje. Uživam u njemu. Ništa mi nije problem u kampu. Obožavam noć pod šatorom uz primesu zvukova prirode. Kampovanje pored jezera, u šumi....nezaboravan osećaj.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...