Idi na sadržaj

Koju knjigu ste poslednju kupili / dobili?


Preporučene poruke

Za rođus našeg malog komšije i sjajnog drugara, moji dečaci su odabrali dve knjige:

Mišić Šiško neće da spava - Ana Kazalis

i

Mali pingvin i njegov tata - Ana Kazalis :)

Naravno, kada su videli svog omiljenog junaka Džeronima Stiltona, nisu odoleli i uz pomoć jednog velikom osmeha, namenjenog meni, lako su se ponovili sa dva nova naslova :)

Ekstremne avanture Džeronima Stiltona:

Daću ti ja karate!

i

Od šeprtlje do pravog miša... za 4 i po dana

od autora Džeronimo Stiltona.

A za mene :jok: Drugi put sam ja na redu...:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 102
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Mjesečeva jahač...Saša Terzić knjiga za djecu... (ja bio redaktor zato sam je dobio...:) )

komsini blizanci juce napunili 2 godine...klinci su ludilo ja sam, btw, oshija Totola tako me zovu...pa sad bi trebalo to da se zalije od nedelje jedan dan i kupih im: mislim da je lep poklon

Sad znam kako cu dalje 

Zakačene slike

  • 1 mesec kasnije...

"Žudnja za životom" Irving Stoun, sjajnu romansiranu biografiju Van Goga, jer sam svoj primerak pozajmio nekom, a ne znam kome, pa sam ostao bez nje.

Inače isti pisac je napisao i fenomenalnu biografiju o Mikelandjelu "Agonija i ekstaza" koju obavezno treba pročitati pre nego, i ako ikad, odete da posetite Firencu.

U svakom slučaju, za oba naslova samo najbolje preporuke!!!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja volim knjige i to mi je najlepsi poklon!Veca to zna i od nje sam dobila par knjiga,koje su odlicne :ok:

Dzeronima Stiltona i sestru mu Teu imamo skoro celu kolekciju :uredu:

Obozavam sve zanrove knjiga,ukoliko mogu da drze paznju!

Omiljena knjiga mi je"Misterija pasijansa"nju sam prosle godine i dobila od sestre na poklon za rodjendan...:)

Poslednju knjigu koju sam dobila je "Igre gladi"Suzan Kolins...Ima i drugi deo,ali ne znam gde da ga nabavim,pa samim tim,hvala za svako obavestenje :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Dobila od kolege nedavno..sa sve posvetom Lare Djordjevic..:)

prvaknjiga.png

Роман „Има ствари које се никада не смеју учинити“ на узбудљив начин, богатим, чистим српским језиком испреда причу о старом,господственом Београду са почетка двадесетог века, у коме баште миришу на јоргован, пријатељи се, уз слатко и кафу, лепо примају, воде се пристојни разговори. У таквом предивном Београду, ври као у котлу, а ватру распирују сплетке становника града, посебно заводљивих, отмених, a опасних београдских госпођа.

Ленка Николићева, млада Београђанка из угледне породице, главна је јунакиња приче, образована и дарована оштрином ума и способношћу логичког расуђивања. Истинско пријатељство, чаршијска наклапања, узаврела крв, убиство, љубав, нагнали су Ленку да изабере пут на коме ће покушати да пронађе одговор на своје личне дилеме, и реши сурове злочине који ни њену породицу нису заобишли. На том путу, откривају се способности младе београдске лепотице, увек окружене удварачима, ватреним официрима и отменом господом, неуобичајне за девојку тог времена, а неопходне за посао којег се прихватила. Довољно храбра да не посустане пред неодобравањем околине, толико својеглава и упорна да ни једно питање не остави без одговора, та девојка префињеног укуса и ока наученог да примети лепоту, откриће свет пун топлине и нежности, љубави и мржње, страсти и чежње.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Prosle nedelje u'vatila odlican popust (koji i inace traje do 1. juna, al' sam ja pozurila) i kupila tri knjige koje sam ja porucila iz Lagune jos pre godinu i po dana, ali posto nisam uplatila, knjige nisu ni stigle :kez: Tako da, posle duge jurnjave, docekala sam da im cena padne za 50% i platila 1000 dinara manje. Bravo ja :jupi:

pikchr5990.jpg

Monaldi i Sorti "Imprimatur", "Secretum", "Veritas".

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Ja sam danas pokupovala deci knjige da ih dočekaju sutra, kad se vrate sa Tare :)

Čarobnjak iz Oza - L. Frenk Baum

Priča o Olimpijskim igrama - Mina Lejsi

bratovoj najstarijoj devojčici sam uzela

Priče o sirenama - Rasel Panter

Dvanaest razigranih princeza - Braća Grim

a onim dvema mlađim sam uzela naše omiljene

Gusenica njam-njam - Šeridan Kejn i Džek Tikl

Veoma lenja bubamara - Šeridan Kejn i Džek Tikl

Pošto sam karticu skoro ispraznila, ovaj put sebi nisam uzela nijednu knjigu...ali mi je zato napokon stiglo izdanje Danice za ovu godinu :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...