Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

P'da...vi niste uopšte obavešteni!!
Najnovija visiko intelektualna dostignuća naših prepametnih nutricionista je izjava da je kravlje mleko ne štetno, nego opasno po život!!

Oni nam toplo preporučuju, ako baš moram da pijemo mleko, neka to bude kokosovo ili bademovo!!
Razumela bi da su nam preporučili kozije mleko...pa ajd ...još i nekako aliiiiiiiiiiiiiiiii ovo?!!!
Zveknem im ja taj kokos o glavu a badem im nabijem u nos....preteraše ga ne 100% nego 100000000000000000000%....

Da zaključim: i dalje ću da jedem opasnu slaninu, šunku, kobaje, da pijem kravlje mleko, da uživam u svim porocima jer

BOLJE JE UMRETI  (a umrećeM svakako) SA OSMEHOM NA LICU, NEGO SA ŽELJOM U SRCU! 
:bek:  :bek: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Malo, malo pa mi iskaču razni recepti koji su na temu: "ZAŠTO POČETI JUTRO SA....? TOPI SALO, JAČA ORGANIZAM, ŠTITI BUBREGE, REGULIPE PROBAVU.." 
Naravno svaka čarolija ima drugačije sastojke! AAAAAAAAAAAALI bitno je da SVE TOPI i SVE JAČA... :hhh: 

Kako li sam do sada živela i ove godine u guzicu stukla kad nisam te čarobne napitke pila??!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Nista,to  je  normalno(za   svaki  slucaj konzumirajte malo   sode  bikarbone),primecujem  da  je  u  poslednje  vreme  preporucuju  kao  caroban  lek..:hhh:

p.s. gde  ti   je  ta vikendaja i  gde   drzis  kljuc? :zloca::hhh: tako  ti  zavidim  na  tih  15  sati..

Izmenjeno od strane člana luminica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nista,to  je  normalno(za   svaki  slucaj konzumirajte malo   sode  bikarbone),primecujem  da  je  u  poslednje  vreme  preporucuju  kao  caroban  lek..:hhh:

p.s. gde  ti   je  ta vikendaja i  gde   drzis  kljuc? :zloca::hhh: tako  ti  zavidim  na  tih  15  sati..

:hhh: to je bilo nepunih 5 dana!! 
Jaoooooooooooooooooooooooooooo!!! :dance: 

Ključ držim u grudnjaku !!! :hhh::hhh:  

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...