Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Zapitaj  se koliko   puta  ti   je  zatrebalo,ako  ne  mozes da  se setis  kad  je  to  bilo,nece  nitrebati..bacaj! Osim  ako  tenesto sentimetalno  za  to  ne  veze..Koju  sam ja gomilu   garancija bacila,muko  moja :smor:sve zatrebace,a  pronasla sam  garancije  od  uredjaja  kojih  odavno  vise nemam..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Da  sam  mrzovoljna,da  ne  razumem  ovu  Vecinu  izjavu  odozgo ,i  da  ne  razumem  uopste  vise  primedbe  u vezi  avatara..bolje  malo  da  se  sklonim,izgleda..

​Da mi se sviđa što @luminica menja avatar svaki mesec i baš je zanimljivo i sa nestrpljenjem iščekujem da vidim sledeći avić.

Onaj komentar se odnosio na jedan dan pre početka meseca :hhh:  

Ništa zlonamerno i loše. :kiss: 

I NE sklanjaj se NIGDE!

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Razmišljam..ako odem do centra i ostavim ovo moje kuče samo u stanu, doživeće srčani udar ili će umreti od petardi!!
Ne izlazi mi iz krila, drhti, štuca...i nije mu dobro.
Zaključujem polako da ipak nećemo ići do trga...

Sledeće godine ću morati da mu dam nešto za smirenje negde oko 19 časova da zaspi pa da razmišljam o odlasku na trg... :(

Ovo nisu petarde! Ovo je teško naoružanje!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...