Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Ovaj moj (G1610 na 2.6GHz) je gotovo pa najjeftiniji Intelov procesor u ponudi, očekivao sam da ću morati da pravim određene kompromise u svakodnevnom funkcionisanju u odnosu na četvorojezgarni AMD. Za sad nema potrebe za tim, zauzeće procesora je nekim čudom čak i manje nego ranije. Plan je bio da koristim ovaj dok ne skupim novca za kakav i5, sad već razmišljam da ga zadržim. Mislim da ćeš biti zadovoljan sa i5. :)

Naravno, moja iskustva se tiču Mac OS na tom procesoru, Windows na njemu nije ni proban.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Novi Sad je skuplji od svih ostalih gradova u Srbiji. U proteklih mesec dana sam često "kampovao" na sajtovima za online prodaju i primetio šablon - u BG možete da nađete robu iz svih cenovnih kategorija od najjeftinije do basnoslovno skupe, dok pretraga usmerena samo ka NS daje gotovo isključivo robu iz skupljeg dela spektra. Ili Novosađani prosto imaju "skuplji ukus"... :ces: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Probam ja da ukljucim foto aparat i cvrc ne mož' da upali. Baterija 100% ja drugu bateriju kad prc. Opet neće! Jedna baterija, druga baterija. Probaj drugi objektiv, sa i bez objektiva ma neće. Gotovo... crko 60D. Uzmem 450D na rame i napolje... vraćam se večeras i kontam... nije ispadao, nisam prosuo po njemu ništa... da se nije otkačio neki tandrk i ko poslednji mentol prinesem ga uvu i mrdam gore dole. Ne čuje se ništa... klik da upalim... jbte radi opet.

Dakle... pre upotrebe OBAVEZNO promućkati :laugh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Od subote uveče razmišljam kako nije pod obavezno da svi uspešni privatnici moraju biti uobraženi i foliranti.

Naime u subotu uveče sam bila na jednom rođendanu. Prijateljica i njen muž drže jedan poznati kafić već "100" godina. 

Imaju para, imaju sve a sasvim su normalni, obični. Pre polaska, ne poznavajući društvo koje će biti kod nje, obukla sam se jednostavno, pomalo u strahu da to neće biti prikladna garderoba, ali to sam JA, i baš me briga. Na kraju ispada da sam jedino ja bila opterećena tim pitanjem. Sve ženske su bile isto kao tako, jednostavno, obično obučene. Bez pompe, i ekstremizma. 
Verovatno kada kreneš sa privatnim poslom, i to dugo radiš, pa se teškom mukom bogatiš ne stigneš da se time opteretiš. Izgleda samo novo i brzo stečeni bogataši imaju tu potrebu da se o njima priča. 

Na sav ovaj moj komentar moj muški je pitao "Nije bilo silikonki????" -JOK, samo mi obične žeMske! 

A onda mi pade na pamet još jedna misao-ne bi se nas dve slagale da je ona drugačije :hhh:  :hhh: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Večeras, ostadoh u čudu... :wtf:

stiže nam Nova Godina, a ja uopšte toga nisam svesna...

Vraćam se kući, večeras, iz šetnje, i ispred mene idu dve devojke

(studentkinje iz obližnjeg doma) i pričaju i jedna kaže:

- Ma znam, ali ne mogu te čizmice obuti za doček! Definitivno moram kupiti nove čizme i to što pre!!!

 

idem iza njih i :cesces: mislim se... davno behu ta vremena kad sam mesecima unapred razmišljala o Novoj Godini... 

gde ću ići... sa kim... šta obući... frizura... i sve ostalo... :cesces: 

il' sam ostarila il' su mi prioriteti malko promenjeni... :lol: 

(biće da su godine, ali :pst: )

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...