Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Da ću u dnevnoj sobi obrisati RTS1, i HRT1!!!
E neće mi više gledati vesti, političke emisije i ono selo što gori a baba nikao da se oćešlja!!!

:utoka:

Biće kratko i jasno "Na ovom televizoru nema tih kanala. Kako? Nemam pojma...taki televizor. Ima to kod Vas u sobi na onom televizoru!!!! Valjda ovi novi televizori nemaj te kanale :fijuk: "

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nekad   sam  se  smejala,bilo  mi  neshvatljivo  da  ljudi  budu  opsednuti  virtuelnim  likovima,da im  net gotovo zameni  stvaarni  zivot.A  onda  se  uverila u  to,jednostavno  budes  negde,pa  odes,a osobe  te  jure,love po  stilu  pisanja,svakodnevno  citaju  sta  si  napisala,prate..jel  to  bolesno?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Samo da se zna, zahvaljujući majstorluku u komšiluku,

Smuca svakodnevno briše prašinu, jer je gorepomenuti

izrovao celu ulicu i dvorište :dry:

Sad, jeste da  pada kiša, jeste da pljuska po staklu,

aliiii... ima i dobra stvar u svemu tome - nema majstora :jupi:

Malo mira i tišine u mom sokaku, za promenu... :roll:

A ja zaključih večeras - od sutra kreće pakleni tempo... :ufrci:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da sam  osetljiva,ranjiva,ma  koliko   mislila  da  sam  taj  stepen  prevazisla.I  da  me  pogode  reci   osoba,totalno   nebitnih u  mom  zivotu,a  ja  ne  umem da izbegnem  taj  osecaj koji  se  tad razvije  u  meni..prodje  vreme dok  uspem,ali napravi  stetu.Konkretno,svrati  na  kafu  poznanica,dugogodisnja,nesto   je  obavljala u  gradu,pa  dok ceka  svratila..i   na  terasi  vidi moju  zanimaciju s  paletama.Radoznalo pita sta  je,a  zatim komentar'Svasta,cime  se  ti  bavis,imas  garnitura za  200eda  ti  pamet  stane'prezrivo me pogledavsi,s visine..:aaa:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da sam  osetljiva,ranjiva,ma  koliko   mislila  da  sam  taj  stepen  prevazisla.I  da  me  pogode  reci   osoba,totalno   nebitnih u  mom  zivotu,a  ja  ne  umem da izbegnem  taj  osecaj koji  se  tad razvije  u  meni..prodje  vreme dok  uspem,ali napravi  stetu.Konkretno,svrati  na  kafu  poznanica,dugogodisnja,nesto   je  obavljala u  gradu,pa  dok ceka  svratila..i   na  terasi  vidi moju  zanimaciju s  paletama.Radoznalo pita sta  je,a  zatim komentar'Svasta,cime  se  ti  bavis,imas  garnitura za  200eda  ti  pamet  stane'prezrivo me pogledavsi,s visine..:aaa:

​Samo polako. Nisam želela da lajkujem post.. jer mi je krivo zbog takvih osećaja. 
NIKO ih nije vredan. 

Kako te poznanica nije pozvala na kafu? Nego.. ajd.. pa ok luminice, u tome i jeste tvoja veličina. 

Tvoja zanimacija je samo tvoja stvar, a da sam se samo ja pitala, poznanica bi zbog komentara letela sa terase. 

Zašto? Zato što ne vodi računa o tvojim osećanjima. 

To NIJE lepo. 
I zabole te baš za 200 eura, i ''pogled sa visine''. 

I.. baš me zanima kako bi se ona ponašala, da je situacija bila obratna? 

DakleM... Nismo svi isti i to je okEJ. 

 

Samo polako :zagrljaj: 

 

Lm :liza: 

Meni žmu juče rekao da sam bila ''užasna preksinoć''. 
Situation: 

Radim II smenu, i jedva čekam da dođem kući, vidim mog đaka petaka, čujem šta je i kako je bilo. Spremim - podgrejem večeru. 
Zvvvvvvvrrrrrrrrrr na vrata. 

Komšinica uz osmeh, koji mi je dobro poznat. 
Ja na vratima kao Kerber :lol: ''Izvoli, M..'' (znam da joj treba uslugica :roll: ) 

A ja ne mogu da gledam. 

''Eto, dobila sam tablet od Kreativnog centra i ne znam blablabla..''
''M..kasno je i vidi da ti to tvoj komšija sredi, idi, dogovori se sa njim'' 

(jbte otera ja ženu :ggg: ) 

Jes.. vraćaju se njih dvoje zajedno. 
Nema razmene informacija između deteta i mene, večera mi skoro presela, seriju nismo odgledali, jer.. su komp i TV u jednoj prostoriji, i konkretno.. Komšinica - učiteljica ima veliko dupe, koje mi ne bi smetalo, da ne dolazi samo kada joj je nešto potrebno. 

 

Udahnem duuuboko... izdahnem. 
Ona se smeljuji... izvinjava se, a vama je dobro poznat moj stav o izvinjavanju.. 

E.. nasmešim se i ja (poslednjim atomima snage :lol: ) 

''M.. nije nikakav problem, sve ćeš ti to da platiš, nema potrebe da se izvinjavaš''. 

Da se razumemo, ja jesam za to, da treba biti čovek pre svega, ali.. stani malo.. neznanje i nepoštovanje mog vremena ćeš da platiš. 

Žmu samo što se nije strmenkuo sa fotelje, dete naviklo da mama radi u takvoj firmi u kojoj se rad pošteno plaća, ali se pošteno i naradiš - što je takođe okEJ. 

Tablet sređen.. ''Koliko košta?'' ... mislim se.. nema tih para, rekoh: ''Dvadeset jaja''. 
Žmuu neprijatno.. meni nije.. a što bi? 
Jbo ti takve poznanike, koji će da ti dolaze po potrebi. 
Onda mi nisi ni poznanik, tretiraću te kao klijenta jbte :lol: 

 

Jesam.. podvlačim, jesam tu da pomognem..ali strogo selektivno. 

Od ''ljubavi'' se ne živi. 

E takoC, dosta sam se hvalila, ajd sad malo vi :ggg: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da sam  osetljiva,ranjiva,ma  koliko   mislila  da  sam  taj  stepen  prevazisla.I  da  me  pogode  reci   osoba,totalno   nebitnih u  mom  zivotu....

Poznat osećaj :dry: 

Veruj mi, eliminiši to iz života... biće ti lakše... ovako samo ti stradaš, a dotična osoba će s obzirom na svoj stav, učiniti to još koji put... i opet će te štrecnuti :dry: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
 

Nekad   sam  se  smejala,bilo  mi  neshvatljivo  da  ljudi  budu  opsednuti  virtuelnim  likovima,da im  net gotovo zameni  stvaarni  zivot.A  onda  se  uverila u  to,jednostavno  budes  negde,pa  odes,a osobe  te  jure,love po  stilu  pisanja,svakodnevno  citaju  sta  si  napisala,prate..jel  to  bolesno?

​Gazda, ovi citati mi idu na zivce. Em ih ne uspevam brisati, em mi ubadaju kurzor u tudji komentar. :laugh:

 

Pa ovako luminice, ona sa terase, to je cista psihologija, njoj je bilo potrebno da pokaze da se oseca vrednijom. Da nije zapela za palete, zapela bi u nesto drugo, da je njen servis cistiji ili na pr da ne vodis racuna o svojoj frizuri. Shvati to kao situaciju u kojoj si ti psiholog, a ona se upravo izlanula i postala otvorena k`o casopis za misterije sveta. Procitala si je. To je to.
 

Ovaj citat ispod, ne znam kako se nasao tu i odakle je... No da o(D)govorim, a na osnovu prvo dela mog komentara, ```ja sam psiholog a svi ovi drugi su klijenti``. Pa, bili su opsednuti mojom pojavom i neki muskarci, i neke zene. Proganjali me po sajtovima, citirali me u nekom izvrnutom kontekstu, muskarci su uglavnom hteli da me nadju i da me biju, zene su po sve nacine trudile da mi smanje rejting pred drugim zenama. 
Situacija je tezila da omakne kontroli. Sve u svemu psihopata i budala ima ali zakon o internetu je smirilo situaciju. Ovde niko ne moze ostati anoniman. 

Danas je ipak sve mirno, neka me (nas) citaju! :pehar:

Izmenjeno od strane člana shumica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da sam  osetljiva,ranjiva,ma  koliko   mislila  da  sam  taj  stepen  prevazisla.I  da  me  pogode  reci   osoba,totalno   nebitnih u  mom  zivotu,a  ja  ne  umem da izbegnem  taj  osecaj koji  se  tad razvije  u  meni..prodje  vreme dok  uspem,ali napravi  stetu.Konkretno,svrati  na  kafu  poznanica,dugogodisnja,nesto   je  obavljala u  gradu,pa  dok ceka  svratila..i   na  terasi  vidi moju  zanimaciju s  paletama.Radoznalo pita sta  je,a  zatim komentar'Svasta,cime  se  ti  bavis,imas  garnitura za  200eda  ti  pamet  stane'prezrivo me pogledavsi,s visine..:aaa:

​'ladno bi joj rekla-Moja garnitura je unikat i ona nema cenu! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...