Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

  • 1 mesec kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Prve znakove mentalne slabosti sam primetio oko 35. godine zivota. Matematicki problemi su mi poceli postajati za nijansu teze resivi. Kako su godine prolazili, situacija je postajala ozbiljnija, no pad inteligencije sam nadomestio iskustvom, te u moru ajkula sam relativno dobro plivao.

Onda pre par godina je pocela zaboravnost. Ne mogu reci da je zbog ovih pola veka sto sam proziveo, necu to priznati. Mora da je zbog raznih aktivnosti koje vrsim, miliona informacija koje obradjujem i opsteg haosa koji se desava oko mene. Zaboravljam imena, prezimena, cak ponekad i bliskih ljudi. Pozelim da nazovem nekoga a ne mogu da ga nadjem u telefonu, jer ne mogu se setiti imena.

Danas trazim svoj prenosni hard disk i nema ga. Onda mi sine, zaboravio sam ga u hotelu pre dve nedelje, stavio u fioku. Nazvao sam hotel, nisu nista nasli, a imaju posteno osoblje. Onda razmisljam, mozda i nisam poneo HDD u hotel, cini mi se samo sam hteo da nosim, pa sam se predomislio zbog vrednosti podataka.

Eto vise nisam siguran da je HDD izgubljen...

...a zaboravljam, gubim secanja. Na tom hardu su vredne fotke zadnjih 10 godina mog zivota... Petdesete kucaju na vrata! :unsure:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Samo džorni - olakšaj dušu, kaže mi tako moj drugar :lol: - što mi teško? 

I svima lepo :andjeo:  - mir u svetu :ggg: 

 

Dođoh do zaključka da se slabo spavamo ovih dana, a i noći :hahaha: 

Nego, to što mene čeka pakovanje i prepakivanje, a? :liza: 
Farbanje, manikir, pedikir.. ne ide se u divljinu tek tako :uzbud: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...