Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Da se divim sam sebi do imbecilnosti!  :laugh:

 

Kako sam danas "odradio" ispit, težak i zeznut. Bi mi frka ovih dana, ali danas rekoh sam s(j)ebi...ili ćeš to da progutaš ili se ne vraćaj kući!!!

Stao, razvezao, šalio se, šarmirao sve prisutne slušaoce (i slušalice  :roll:  ) i za deset minuta svršio pos'o! :D

 

Eto...malo neskromno...ali ponosno!  :pehar:

Izmenjeno od strane člana gresan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Bio kod oftalmologa. Sedi, gledaj u balon pet sekundi, drugim okom pet sekundi... gotovo - ćorav si toliko i toliko. Koliko god volem što procedura sad brzo završava, toliko mi nedostaje ona stara igra pogađanja sa tablom i namigivanjem. Prvi put ne vidiš slovo u trećem redu, drugi put ne vidiš tablu. Treći put ni sam nisi siguran šta vidiš, a šta ne... eee, to su bila vremena. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A to... 

Pa još nisam prošao samo sa mašinskim pregledom. Obavezno je posle i gledanje u tablu na suprotnom zidu. :)

 

Ja sam prvi put otišla i posle mašinskog pregleda,

sledilo je gledanje u tablu, al' mi nešto baš i nije išlo :dry:

Sad, pošto dva dana samo nešto piskaram i kuckam,

zaključih da posle 15-16h ja više ne umem bez naočara

da ubodem ni liniju na kojoj treba da pišem, a kamoli slovce...

Nema mene bez mojih  :istaja:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Malopre se vratih iz špartanja po gradu. Izigravah kurira i obilazih banke. No, primetih da je stiglo proleće! Hajde što sam se ja lagano oznoio, ali primetih sve više kratkih suknji i sve tanjih čarapa na ženskim nogama. Za koji dan će, siguran sam, procvetati i prvi pupkovi hrabrijih uspaljenica. 

 

:gace:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...