Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Sneg je divan.

Napadao tako, a sa njim u paketu i neki led, i neka magla, i neki silni minusi, milina jedna. Ne znam da li je zbog atmosferskih uslova, ali ovih dana svi nekako gledaju da ti otkinu barem parčence osmeha i energije, namerno ili nenamerno, i ti bi hteo da im to daš, ali nekako ti slabo polazi za rukom, i neki ljudi dolaze kod tebe sa raznim problemima a tebi kroz glavu non-stop prolaze Džonijevi stihovi "...ne mogu pomoći nikome od nas...", i onda se jedeš što ne možeš, i sanjaš ih, i budiš se nesrećan. Sve bi to bilo donekle u redu da je tvoje privatno sklonište od bure, tvoj sunašaC koji ti ogreje prste ozeble od životnog leda tu, da zajedno pravite iskre radosti. Umesto toga, dobiješ još rasipanja energije ne neke bespotrebne i nevažne priče, i zapitaš se koja je granica kad se postaje ništavilo, tj. možeš li da ispariš ako te iscrpe na sve strane?

Inače, super je sneg.

Kol'ko god me nervir'o u nekim momentima, svaki put si iznova u stanju da me pogodis u moje tanke strune potistenosti tim tinejdJerskim zapitalicama o granicama.. :(

:kiss:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U Beogradu, posle 40 godina, igrana predstava 'Gospoda Glembajevi'.

I u medijima se samo bave temom ko je bio na premijeri, našta o samoj predstavi...

Zaključujem da su rijalitii napravili ono što im je i cilj- sve je cirkus.Kome je još važno kako su glumci i režiser uradili cvoj posao.Važno je ko je bio, ko nije i zašto bio, ko je šta obukao, ko je s kim razgovarao i fotografisao se...

Rijaliti Srbija... do Tokija...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...