Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Dobila sam zestoku upalu misica ruku. Malo malo, pa stanem ispred ogledala u 'onoj pozituri' (prim. aut. ala Popaj ... bez nacrtanog tenka) ... i divim se! :wtf: ........... Zakljucak: s a d razumem muskarce :lazygirl: (koji trose vreme u teretani) ... i zasto sa ponosom bleje u ogledalce :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...i tako, fali nekad neka kapljica koja padne u nepomican mir mora raspolozenja, koja stvori koncentricne talasice, i ceo nas taj mir se uzburka. Kada talasi stignu do ivice, odbiju se i vracaju, pa se susretaju svugde po povrsi, poprimaju nepravilan oblik, kao da razgovaraju o toj novoj kapljici. Nastaje zamor oblika i nijansi... More uci... Ispituje pridoslicu, upoznaje ga i prihvata. Proguta... Utopi u sebe, ona postaje njen deo... Nivo mora se podigne taman za koji atom vise zbog prihvacene nove mase... Nastaje iskustvo...

Izmenjeno od strane člana shumica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zene (koleginice) se loze na mE ...maikemi :hmm: Nedelju dana slusam kako su joj otekle grudi (inace je vec jedanaes' meseci u apstinenciji), a danas mi scapi ruku, da se uverim kako 'kipi' ... p'da ...ladno :hmm: ... Opipala sam joj, i rekla da nadje nesto musko :hmm: (dobRe sise, dobrrre - prim. aut.) ......... A pre nesto manje od 2 meseca, druga koleginica se presvlacila ispred mene, i vazda bez brusa ...i ono kao: 'Jao, izviniii ...moram' .....- Ma, ok ...opusteno. Obogatila si mi sexualni lajf :strikeraj: ...(ludaca je rekla da ce da ide da iZoperise Qc) ......... I tako ... zakljucujem da su mi koleginice lujke ... ili sam ja mnogo stidljiva ...kad svoje dude ne bacam svima na izvol'te :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imam bundovnika u kuci i ne znam kako ga se otarasiti. Srce mi definitivno :tiganj: u mozak i pravi mi velike :voodoo:. Svete reci kao dostojanstvo i samopostovanje :aham: i karakterise kao omatorelo licemerstvo. Kada je u ovom :fiju: :( delirijumu, cak i pod deljstvom klima uredjaja :bump:, sto vrlo nepovoljno utice na :mukica::admin:. I dok on :rnr: ja se stvarno osecam :siroma:.

Bice da taj stari vic o tome da je gospodar tela :guza:, ipak ne vazi... :srce: me ubija me u tom :king: bolu... Stvarno sam :govno: ovih dana i ne pomaze mi ni :girlpink:, ni :gur::vidkakisi:. I opet ja -moj pametni mozak- moram da budem najjaci, dok se smisao svega davno pogubio... A ovaj samo :govno: li :govno:, oce da :ajme::placko:

:nisamnormalan::closed:

Izmenjeno od strane člana shumica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

celofan? providan?

Glisho, ti si genije! (ovo je iz nekog am. filma:lol:)

Elem uzmimo teglu pekmeza od kajsije, zatvorimo je zelenim, pa crvenim celofanom i celofan ce se pretvoriti u crno! napravimo 3D sliku i otisnimo na nalepnicu sa unutrasnje strane. Kada nam dete smaze pekmez umesto McPita i ostalih vragova, ukazat ce mu se slika s unutrasnje strane, a od celofana moze da napravi 3D naocare! Sa uzivanjem ce oprati teglu, iscekivati da se nalepnica natopi, pa da se moze skinuti sa tegle i pogledat ce sliku! Sve to u 3D! Kako se jos niko toga nije setio?

Aje Glisho, pravimo kompaniju! :uredu::uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...