Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Sinoć tokom šetnje, otkrijem da je fonatana na keju puštena u funkciju. Skinuta zimska zaštita sa nje, i radi. To je siguran znak da više nema zimeeeeeeee!!!

Žao mi je što nikada nisu do kraja odradili stvar sa muzikom, al' ajd...

Mlazevi vode bi trebali da se uklapaju sa muzikom, na žalost muzike nema...

Bila još lepša, mada je i ovako lepa.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ribe..ribice...sunce li vam žarko!

Udavih se u sopstvenoj pljuvački dok ne objasnim zašto je to tako bolje, pametnije, praktičnije, korisnije...i onda čekam...čekam...ma uvenem čekajući da misao "doputuje ribi do mozga". Zube sam istupila, jezik mi otekao od priče....

I sve lepoooooooooo, sa osmehooooom, polakooooooooo, nežnoooooooooo, osećajno.......

Samo onaj ko živi sa ribom zna o čemu pričam.

PS: Ni vodolije nisu daleko...ne cerekajte se...:hhh:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gledam večeras onaj silni selebriti (što bi rekli.... :fijuk: )..gledam kako su se doterale, nafrizirale, našmikale... šta će...paparazzi vrebaju li vrebaju...a nas dve opušteno i jednostavno elegantne. Uostalom ionako nećemo izaći na naslovnoj stranici (nadam se!!)

U jednom momentu setih da i ja imam "elegantnu" toHaletu-mrežaste čarape :hhh: :hhh:

Brzo sam sakrila da me niko ne vidi kako se smejem. :andja:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...