Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Da kad vidiš Adrijanov :astasad: (avatar), ne mo'š da ne zaključiš da voli baš "tebe" :uredu:

i ajd što to zaključismo sve forumašice :srce:... i sve gospođe i gospojice goshće :roll:

neg isto zaključuju i svi forumaši :blink:... i svi redom gosti :krsti: božemioprosti

... svak' ko mu ga vidi :lol::plaz: (avatar)

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da, i kad je soping u pitanju, nisam ko (vecina) ostale zene... znaci, mrrrzim soping, guzvu, oblacenje, ovo, ono.. :roll: ..jos kad se nadju neke dosadne prodavacice sto mi oce ''pomoc'', a ja uopste nisam trazila pomoc.. dodje mi da se okrenem i odem odakle sam dosla pa makar gola 'odala okolo.. :roll:

Danas je isla samnom jedna kolegica i tako smo tri *ebena sata provele u BTC-u, C&A i slicnim zgradama koje sluze za mucenje takvih osoba kao sto sam ja.. raspolozenje mozete mislit kakvo mi je + bole me noge za po*izdit.. srecom je rucak bio jako dobar pa cu joj oprostit ovo popodne i konacno sam nasla sebi super kul farmerke (i to u zadnjoj trgovini, Stradivarius, sto uopste nismo imale namjeru obilazit :dry:) i puuuno stvarcica za moju Mutti, e za to je vrjedelo.. :srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da, i kad je soping u pitanju, nisam ko (vecina) ostale zene... znaci, mrrrzim soping, guzvu, oblacenje, ovo, ono.. :roll: ..jos kad se nadju neke dosadne prodavacice sto mi oce ''pomoc'', a ja uopste nisam trazila pomoc.. dodje mi da se okrenem i odem odakle sam dosla pa makar gola 'odala okolo.. :roll:

a040.gif

Ja cesto pomislim da sam jedina koja prezire soping :lol: Kad samo pomislim kako sam se zajebala onomad kad sam u Budimpestu otisla sa deset zena koje vole da sopinguju vise neg' 'leba da jedu! :ajme:

Dosla sam do zakljucka da sutra i prekosutra ima d'umrem od posla :wacko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...