Idi na sadržaj

Zašto uopšte pišete na forumu?


Preporučene poruke

  • Odgovori 54
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Volim ovo mesto... Zajedno smo sagradili jednu divnu oazu u svom ovom mnoštvu drugačijih net vrsta... Svi ste mi dragi, volim da vas pročitam, volim što delimo zajedno tuge, sreće, strahove...

​Ali si mislila na forum..mi smo ovde već dugo...ispisali smo se na temama...ti si ih sjajno osvežila i baš lepo od tebe...a nama domaćima sad ovo mesto više dođe kao -svratimo na kafu... Baš da piše

Zato što volim ovo mesto.  I zato što volim ljude koji pišu, makar to bilo i ono sitno "pisanje" na igricama.. Jednostavno volim da dođem ovde. Niko ne smara....nema onih "mrgudnih" i negativnih lj

Ubijam dosadu ,ponekad zna inspirisati,pa eto nesto i lepo napisem :kez: ,a ne samo baljezgarije. I tako dok sam klala dosadu,upoznah neke ljude odavde,mirne,dobre naravi,Mara malo odskace od ovog opisa :smeh: ,pa se kao i u zivotu sve spontano odvije. Volem pisati ovde,volim kaada dobijem pozitivni-negativni feedback(reput),volim da naidjem na suprotno misljenje :devil: ,maa ljudi volem i ja vas :smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zato što me zabavlja.

... a ja najvolim svoju zabavu.

Zabavno mi je da se "čitam i pišem" sa ljudima koje volem.. zabavljaju me naše tajne, šale, zezanja, glupiranja

6f3554b6.gif

Pa čak i pojedinci koji me nerviraju... i oni me zabavljaju.

Da nije takvih :neznam: možda ne bi ni znala koliko volem one koje volem... i koliko ustvari volim da pišem po forumu :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Ja sam kasno upozn'o net svet, počeo sam u decembru 2009. ad, na jednom drugom forumu da pišem i doživeo sam forum kao nekakvu virtuelnu kafanu, s tim što nikada nisam voleo ono gađanje kafama i lizanje bulja, kao što toga ni u pravoj kafani nema.

Elem, kako se navukoh na svoju virtuAlnu kafanu, počeh se u njoj ponašati identično kao i u RL, što je malo bezveze, onda sam odlučio da promenim imidž i postanem žešći drkoš, što inače nisam :andjeo:

Proveo sam dosta vremena buljeći u monitor i bemisleno klikćući na teme, a u suštini sam se navukao zbog nekolicine ljudi koji su duhoviti i pored svih muka koje (valjda) imaju, i da mi je npr neko rekao pre godinu dana da ću da zagotivim ninJu i Valtera izudarao bih ga tukijem po čelu, i rekoa mu da ne sere, ali sve je moguće.

:pljuc:

Izmenjeno od strane člana Boginja
ne diraj moderatore
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 6 meseci kasnije...

Napolju je zima, i sneg, i hladno je. Pomalo zavidim onima kojima se nečija glava odmara na ramenu, koji znaju da neko tamo negde ili odmah tu pored misli na njih sa osmehom. Ljubavlju. Milion je razloga zbog koji ljudi kruže internetom. Ja ponekad samo tražim toplu misao, da ogrejem oči kao što prsti traže tople džepove, da bar na tren pobegnu hladnoći koja ih čeka napolju...

...da bar na tren pobegnu od

sudbine.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sad sam se setila jos jednog razloga..sebicnog, naravno..:kez:

Na forumimam pisem da bih posle nekog vremena opet mogla da citam sopstvene misli u tom nekom proslom trenutku..toliko su te misli divne, krasne i pametne, da je prosto greHota da ih ne podelim sa sirokim auditorijumom..:narcisa:

Mozda i ne bih sve ovo napisala da ne procitah predhodni post..:cica:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Iz istog razloga kao i ako_odem.

I citam i rasipljem svoj spisateljski talenat ovde jer se tako osecam zivljom nego sto jesam. U stvarnom svetu ne postoji opcija da udjem svako jutro u prostoriju i saznam sta dvadesetak ljudi tog jutra radi, misli i kako dise vazduh kao na forumu.. Zgusnutije je pa je cesca i topla mis'o i dobar duh i sve ono za cim manje vise svi ceznemo i camimo cekajuci.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vise citam.A ima bo'me sta da se i procita:ok:

E sad kad je sa shlihtanjem zavrseno i kad sam pobrala vase simpatije :roll:

da odgovorim

nemam pojam sto pisem ...mada u poslednje vreme nemam ni kade,a nesto mi i ne ide od tastature...sto se i vidi iz (ne)prilozenog

sve se,valjda ,nadam da ce mi ponovo krenuti ona druga strana gledanja zivota...vedrija i ironicna

lepsa,bolja.....

u iscekivanju istog , srdacno vas pozdravljam :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...