Idi na sadržaj

Zašto uopšte pišete na forumu?


Preporučene poruke

  • Odgovori 54
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Volim ovo mesto... Zajedno smo sagradili jednu divnu oazu u svom ovom mnoštvu drugačijih net vrsta... Svi ste mi dragi, volim da vas pročitam, volim što delimo zajedno tuge, sreće, strahove...

​Ali si mislila na forum..mi smo ovde već dugo...ispisali smo se na temama...ti si ih sjajno osvežila i baš lepo od tebe...a nama domaćima sad ovo mesto više dođe kao -svratimo na kafu... Baš da piše

Zato što volim ovo mesto.  I zato što volim ljude koji pišu, makar to bilo i ono sitno "pisanje" na igricama.. Jednostavno volim da dođem ovde. Niko ne smara....nema onih "mrgudnih" i negativnih lj

Mozda i ne bih sve ovo napisala da ne procitah predhodni post..:cica:

Jedna od svrha mog postojanja na forumu je i ispravljanje gramatičkih omaški superultramegagiga forumašica (gorecitirana danas slavi rođendan jedne male šmizle i evo :srce: za njih 2)...dakle, piše se preThodni. :lazygirl:

A da...ne znam da li sam pomenuo da su mi primarni ciljevi slike u kupaČem , pa brojevi telefona, onda upoznavanje uživo i sve to bi trebalo da kulminira najraznovrsnijim sadomazobizarštinama. :andjeo: (uopšte nisam fin kao Vojo, recimo )

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jedna od svrha mog postojanja na forumu je i ispravljanje gramatičkih omaški superultramegagiga forumašica (gorecitirana danas slavi rođendan jedne male šmizle i evo :srce: za njih 2)...dakle, piše se preThodni. :lazygirl:

A da...ne znam da li sam pomenuo da su mi primarni ciljevi slike u kupaČem , pa brojevi telefona, onda upoznavanje uživo i sve to bi trebalo da kulminira najraznovrsnijim sadomazobizarštinama. :andjeo: (uopšte nisam fin kao Vojo, recimo )

Pisem na forumu...eto... iz tih gore navednih razloga sto sam vec rekao...

Medjutim...moram...stvarno...poslije ovoliko vremena na ovom...inace odlicnom forumu...( kojih je stvarno malo u ovo vrijeme fejsbukova...i zato sve pohvale ) kazati da sam znao da ces mi ti...sokole...

zvani... "ako_odem"... biti "lezeci policajac"...i to vec poslije prvih otkucanih slova...

Od prvog dana sam se trudio...cijelim svojim zivucim bicem...Bog mi je svjedok...a i oni koji hoce da vide i cuju....da ovdje nisam trazio kavge...koje i sada ne trazim...i da sam te izbjegavao cijelim svojim dusom i bitkom...jer sam znao i vidio da od tebe samo nedace izbijaju i da sam odgovarao na tvoje prozivke samo kada sam morao...i to vrlo ...vrlo nerado...

Ali... od tebe je nemoguce pobjeci...ja sam se bojao ovoga sukoba...ne sto sam se tebe bojao...kao takvog...nego samog sebe...jer ti od ljudi trazis da se izvrnu i prevrnu...i provociras ih da iz sebe izbace ono najgore sto imaju...i ti u tome uzivas...tako si i mene sada isprovocirao i uspio si u svom naumu ( na moju zalost) da me vidis u ovakvom stanju...

Eto...cijelih 45 minuta sam ovo kuckao...a u ovo doba....jooooj... :lup:... :lol::lol:

Edit...

Stavicu ti ovo i na zidicak...za svaki slucaj....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:lol: Pa stavi me na ignore, i rešen problem. Inače, da umeš da se zezaš, napisao bi kako se ni u kom slučaju ne odričeš fotki u kupaČem i zahvalio bi mi što sam te podsetio. I malo sam iznenađen što je za tebe "traženje kavge" sve ono što ne podrazumeva "maco, cico, kuco" stil. Odrasti Vojo, sokole!

Ahhh, ta ranojutarnja potresanja oko bitnih stvari u životu kao što je forumašenje..... :lazygirl:

Izmenjeno od strane člana ako_odem
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Ne volim (nedeljom) ovako teška.. dubiozna pitanja..

a .. zašto uopšte postojimo na planeti

zašto uopšte dišemo po svetu

zašto uopšte hodamo po ulici

zašto uopšte idemo u kafanu

zašto uopšte pričamo na sastanku

zašto uopšte mislimo svojom glavaom

zašto uopšte volimo neke ljude

zašto uopšte neke gledamo preko nišana

zašto uopšte komuniciramo

zašto uopšte postoje misli

i reči

i slova.

I smajliji...?

Ko (uopšte) zna (ili bar naslućuje) odgovore na sva ova pitanja, znaće (ili će makar naslutiti) i zašto ja uopšte pišem na forumu.

Volim (nedeljom, ako se već nađem pred teškim i dubioznim pitanjem) da filozofiram.

Na forumu. :andjeo:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...

Zato što volim ovo mesto. 
I zato što volim ljude koji pišu, makar to bilo i ono sitno "pisanje" na igricama..

Jednostavno volim da dođem ovde.
Niko ne smara....nema onih "mrgudnih" i negativnih ljudi.... :kiss:

Što vas "sve poznajem" i što uživam u vašem društvu. 
Eto..zato i pišem (mada se nisam baš razbila od pisanja) zato i dolazim. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 7 meseci kasnije...

Volim ovo mesto... :srce:

Zajedno smo sagradili jednu divnu oazu

u svom ovom mnoštvu drugačijih net vrsta...

Svi ste mi dragi, volim da vas pročitam,

volim što delimo zajedno tuge, sreće, strahove...

Poput neke vrste ličnog dnevnika,

ovde sa vama delim deo sebe

i više volim ovakvu vrstu druženja,

od bockanja i lajkovanja tamo negde...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

..dosadno mi je ponekad,osetim se usamljeno..

​Ali si mislila na forum..mi smo ovde već dugo...ispisali smo se na temama...ti si ih sjajno osvežila i baš lepo od tebe...a nama domaćima sad ovo mesto više dođe kao -svratimo na kafu... :)

Baš da pišem i ne pišem...što ne znači da i neću...samo kad mi se "javi" nešto :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 7 meseci kasnije...

Ono  sto  pisem  su  bezazlene  sitnice,trenutni osecaji ili  zapazanja.Ili  podelim  raspolozenje.Jednostavno,ovo  je  mesto  koje  ne  stvara  pritisak-pisi,zasto  ne  pises,zastoo samo  visis na  forumu-ne  osecam da  imam dnevnu  normu   i  da  ce  se  admin ljutiti ako ne  pisem.A opet,drago  mi  je  kad   procitam  i  nesto  ozbiljno  i  nesto  lepo,iste sitnice  koje  i  ja  napisem..i  to  prosto  zblizi  ljude.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Nekad mi je ovo bilo najdraze i 'najcesce' mjesto.

A oduvijek sam volila forume. Svidja mi se taj nacin

komunikacije. Napises, odes, dodjes, vidis sta je ko

pisao.. mnogo ljepse nego FB, Twitter i ostalo.

 

Ovi novodobni forumi malo me plase jer se tesko

snalazim al hajde, vrijeme ide pa i forum(i) s njim.

 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...