Idi na sadržaj

NS Portal okupljanje


Preporučene poruke

Drugovi i drugarice! Navršilo se šest meseci postojanja ovog mesta, te je red da to na neki način obeležimo. Imao sam na umu eventualno okupljanje forumaša, pa me interesuje ko bi među vama bio voljan da tom okupljanju prisustvuje. Verujem da ćemo se lako dogovoriti oko datuma i mesta. Voleo bih kad bi to postalo tradicionalno...

Da li biste bili za varijantu da skupimo novac i zakupimo mesto na veče, ili da ipak bude spontanije? :)

Reč je vaša! :sesir:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam malo blaža varijanta kumice. :roll:

IzuZetno sam druželjubiva.. i veoma volim da se upoznajem sa ljudima s'neta. Radujem se tome... i kažem baš lepo, što da ne.

Ali onda proradi teška probiračica, koja kaže NE!

Ako će biti iko od smorovlja kojima i nikove na jedvite jade gledam ... a kamoli face... :lol: jbt.. pretpostavljam k'o kace

Nechu bRe da zapucam tol'ki put... i još da placham da mi se siluju (vako lepe) oči. th_381ca510.gif

Ma šalim se.. :andja:

al' ipak da pogledam ja taj spisak

:hahaha::hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bilo bi lepo da na spisq budu kraljice važne vlažnosti: Aiko i Sun.. povraćene s'puteva.

MejbE je bolje da planiraš taj skup po okončanju odmaranja (moG i meni dragih :lol:) likova i nickova..:)

:hahaha: ...u to ime predlažem da se dijele besplatne kabanice...ima kod Kineza da se kupi. Neka i to uđe u troškove okupljanja. :hahaha:

:lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...