Idi na sadržaj

Ko, ili šta vam je upropastio dan?


Preporučene poruke

  • 9 meseci kasnije...
  • Odgovori 76
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Sama sebi. Umesto da sam lepo isključila telefon - nema me. Mirujem. Ne postojim. U periodu od 11-12h sam imala 5 poziva. Nisam mogla da verujem šta me ljudi, sa kojima radim pitaju: došlo je dotle: '

Cekam  kamion,za  dogovorenu  isporuku  kod  brata na   selu.Javlja  se  i  krece   s  Vilinih  Voda,lepo  mu  kazem  super,objasnim put,kazem  ravno   kao  strela,prati  samo  putokaze,zovi  me  kad

​Pssssttttt... Nemo' da pCuješ, čuće te Veca!  

  • 2 godina kasnije...
  • 5 meseci kasnije...

Sinak koji   mi isprica kako  je  tekao intervju  za  posao..a  islo je  ovako:

Dva ugladjena  bizmismena u  koznim  foteljama,okruzeni  svim   obelezjima koja  pretpostavljaju  novac  i  moc  ,ispred  sebe imaju  njegov CV i  govore mu  uslove,ako  zeli  da   radi kod  njih-radno  vreme  nije  odredjeno,pocinje  se  od 7h ujutru,nije  prijavljen,imace ugovor  o probnom  radu  na  3meseca,ako  zadovolji  produzice  ga,posao  je  terenski,podrazumeva  i  rad  uBugarskoj  i  Turskoj koji  se  ne  placa dodatno,plata  je  fiksna 30.000 din.Gledao  ih  je  dva  minuta,uzeo  svoj CV i  rekao  im'ne  hvala'..Na  sto su  mu  oni  rekli  kao,'kako  hoces ,mislimo  da  je  ovo  vrlo  fer  ponuda' :smor:

Inace,oglas  im  stoji  otvoren  vec  dva ipo meseca,pitam  se da  li  su  svesni  zasto,ili  smatraju  da  im  se  moze..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

^ Ili neki jadnik pristane, nakon mesec dana vidi da nema ni tih 30.000, da otkaz a na njegovo mesto uleti drugi jadnik. Znam, jer sam bio jedan od takvih jadnika.

Meni je dan, a verovatno i sutrašnji upropastio poštar. Em je umesto važne pošiljke ostavio samo obaveštenje o prispeću, em je na njega napisao pogrešno ime. :roll: Pretpostavljam da ću sutra morati da se preganjam sa gomilom idiota da bih dokazao da sam to ja i da je moj poštar kreten kakvog nema. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Elektrodistribucija....aman  ljudi,dokle  vise  ti  remonti?ovo  vise  nema  smisla,bar  dva  puta mesecno  smo  bez  struje do 15 h ,obicno nedeljom .Da  te  muka    uhvati,i  uopste  pitam se  radi  li  to  jos  neka  osim elektrovojvodine?Danas  mi  posebno  tesko   palo,oteglo  se  vreme  nikad  kraja..   

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Cekam  kamion,za  dogovorenu  isporuku  kod  brata na   selu.Javlja  se  i  krece   s  Vilinih  Voda,lepo  mu  kazem  super,objasnim put,kazem  ravno   kao  strela,prati  samo  putokaze,zovi  me  kad  budes   na  izlazu  iz  Pvo  da   te   usmerim  jos  jednom,nema sanse  da  pogresis..i  naglasim,'NE UKLJUCUJ GPS'..i  cekam,i  cekam,znam   da  tom  kamionu ,pa  i  da  vozi  60h  treba  40  min.da bi  mi  se  javio..i  javlja  se,govedo  beogradsko,nalazi  se  na  nekom   atrskom putu  medju  njivama  u  B:Brestovcu,ukljucio  navodjenje :ljutko: jer  on  bi  da  ustedi  dve  litre  goriva!!!  E  pa  sad  se  sam  vadi,zemljace,nemam  nameru  da  te  trazim,jednog  sam  tako  iz  tvoje  firme  trazila,sad  se  snadji  kako  znas,peske,pa  pitaj  ..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma danima me nervira!!
Ako ovde neko nije dresirao muve ja skačem bombu u plićak!
Uđem u kuhinju, muva zuji. 
Skinem komarnik i čekam da izleti- dočekam i vidim kako izleće!!
Okrenem se da izađem na terasu i vidim je kako uleće kroz minimalan otvor između dve zavese!I

Naravno leti pravac prema kuhinjskom delu i ZUUJI!!
(kao da mi se ruga :hhh:  )
Ja opet skinem komarnik ..opet čekam..opet dočekam...ona izleti ..i života mi ako ne obleti oko kuće sam da bi ponovo uletela!!

:hhh:  

Pretvoriću se u muvoubicu u skorije vreme!! 
:hhh:   :hhh:  
 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Svrake!!Veco,tebe  zderu  muve,mene  svrake.Taman  krenuo  da  mi  stize   paradajz,moj,sad  svi  naglasavaju  kao  da  je  to nesto  ekstra,mada  ja  nikad  nicim  povrce  ne  prskam,dakle  ekoloski,zdrav,ali  od  svraka  retko  koji  ostane  ceo.Navrzle  su  se  i  svaki  bockaju,ostete,nacnu :huh: i  ja  ne  znam  kako  da  ih  oteram..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nabavi jednog "lajavca" kao što je ovaj moj pas :hhh: 
Ne sme niko da priđe komšinicinoj bašti, ni ona sama -odmah laje! 
Skoro da se i biljne vaši plaše kada počne da laje! :hhh:  

A sad po temi..taman se namestim da čitam knjigu na suncu..ono zađe za oblake..
Ajd dobro...čekam..čekam...opet sunce-juhuuuu..'oćeš vraga minut i po sunce a 10 minuta oblaci! 
Znači da zaključimo-oblaci su i pokvarili današnji dan! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije mi samo upropastilo dan, 

nego sam besna i ljuta na ceo novinarski svet!

Juče nas je, sve sa posla, pogodila strašna vest 

da je koleginicin sin poginuo...

Tuga... velika tuga...

dva dana smo svi na telefonskoj vezi, jer se desilo u inostranstvu

i pokušavamo da doznamo kako možemo pomoći i šta učiniti...

svesne smo sve, da reči utehe za takav gubitak ne postoje, 

a opet, pokušavaš da se snađeš i nađeš pri ruci, ako zatreba...

A od jutros, sve redom novine pretresaju njegov život,

kako je živeo, odrastao, spominju porodicu, ženu i decu...

objavljuju njegove fotografije... a znam da to majka nije dozvolila

niti ju je iko pitao...

I sad se postavlja pitanje... do koje mere su novinari u stanju da idu,

da zadiru u nečiji život, pišu priče od komšiluka i ne znam ti ni ja koga,

sa kojim pravom objavljuju fotografije?!?

Zar je u ovoj državi bitna vest i to senzacija, skandal ili?!?

Šta?!?

Gde će im duša?!?....

nemam reči... zaista nemam reči...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Ovaj VIP,zivce  mi  pokida!!Em im  platis,em ti  prete iskljucenjem,em kad  uspes da  dobijes zivu  osobu  za razgovor  treba da  im  odneses na  noge da  bi  videli  da si  platio,jer kod  njih nema uplate!!I kad sva ta maltretiranja sprovedes,pitam ko  ce  mi  uputiti izvinjenje,ona  nastavlja kao da se igramo gluvih telefona..samo sto me nije pitala zapanjeno-koje izvinjenje-! Ne,to se kod nas ne podrazumeva!Podrazumeva se da  mogu da nam rade sta hoce!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

SBB mi ne da da gledam Zvezdu. :( 


Pokrenem D3go - secka, puca, da bi na kraju pukla konekcija sa internetom. 
Dobro. Fizički restart rutera - jok, ne radi.
D3go na telefonu - ne može preko 3G, promenite podešavanja. :roll: 
Promenim podešavanja - i dalje ne može preko 3G. :roll: 
192.168.0.1+restart - radi net, ali ne radi D3go - višestruke instance nisu dozvoljene. :ajme: 
Gasim instancu na telefonu - jok, multiple instances not allowed. :roll: 
Logout+Login - neće da može. :maul: 
Restart - radi ali secka svaki čas. :aaa: 

Inače sam ih hvalio, ali u poslednjih mesec dana nešto ne valja. Od kako su kupili IKOM češće sam restartovao ruter za mesec dana nego ranije za 4 godine.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

U roku od dva minuta stižu obaveštenja sa dva online servisa za plaćanje. I jedni i drugi sa žaljenjem obaveštavaju da prepaid MasterCard kartice koje su izdali više ne važe na teritoriji Republike Srbije. I to ni manje ni više nego od 25. novembra. Teško je u reči pretočiti sve psovke koje mi trenutno kruže glavom.

Nekom lezileboviću u nekom ministarstvu je verovatno palo na pamet da se jadni ljudi snalaze kako znaju da bi zaradili novac iz inostranstva jer im država planski i u kontinuitetu onemogućava da isti zarade u Srbiji. Pa je brže-bolje (verovatno) zabranio izdavanje kartica građanima ove nedođije kako ne bi mogli da podignu novac direktno na ruke, već kako bi morali da ga prebace u neku banku u Srbiji i time dali njemu i njegovim izdajničkim narodnoubilačkim satrapima uvid u prilive sredstava po tim osnovama. Verovatno da bi mogli da oporezuju tu crkavicu ako postane dovoljno velika. Dabogda vam trebalo mojih 39 evra koje ću zaraditi u subotu da biste preživeli! A dobiti ih nećete ni na kakav račun, to vam obećavam. Naći ću način da ih potrošim direktno sa računa.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jedan pomahnitali tata koji je napravio scenu da su mu kidnapovali dete...i zvao miliciju da bi na kraju raspetljali kako je deda odveo dete!!

"NJEGA nema KO da uzme osim žene, babe i mene, a baba nije!!!"-jebote zaboravio da ima OCA!!!
"Jaoo izvinite..deda nije rekao da će uzeti sina.."..i "..znate vi morate MENE da razumete..!" 
I VI morate NAS da razumete!!

Inače reč je o NJEGOVOM ocu!! 
A samo je trebao da sačeka 1 minut, koliko je potrebno da mi raspetljamo stvar....

Znači skratio mi je život za (malo je reći) godinu dana! 

Da mu jebem sve po redu i sve po spisku!!! 
(ne mogu da se obuzdam!!)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 godina kasnije...

Ne mogu baš da kažem da mi je upropastilo dan, ali je najbliža tema, zamislilo me... umro Dule. Na mom "pomoćnom" poslu imamo posetioca, svakodnevnog, koji je voleo čašicu u prilično nezdravom obimu. Došao bi svaki dan jednom, dvaput, triput... koliko je potrebno da bi se olešio od alkohola jer "ne može da spava". I uvek bi onako usput pomenuo kako je popio nekoliko tableta za spavanje "ali ne pomažu" - popiće pivo-dva da ga sustigne. Prirastao nam je svima srcu, jako drag čovek, ekstremno inteligentan i načitan, lepo vaspitan... ima penziju, izdaje stanove pa može i lepo da živi, ali eto, nešto drugo mu se nije posložilo u životu, nešto što je samo on znao. Nije počinio samoubistvo u klasičnom smislu reči, konkretnim jednokratnim delom, ali se ipak ubio. Na svoj način. Nije bilo naše da ga u tome sprečimo.

Odmaraj, Dule, počivaj u miru.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...