Idi na sadržaj

Ko, ili šta vam je upropastio dan?


Preporučene poruke

  • Odgovori 76
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Sama sebi. Umesto da sam lepo isključila telefon - nema me. Mirujem. Ne postojim. U periodu od 11-12h sam imala 5 poziva. Nisam mogla da verujem šta me ljudi, sa kojima radim pitaju: došlo je dotle: '

Cekam  kamion,za  dogovorenu  isporuku  kod  brata na   selu.Javlja  se  i  krece   s  Vilinih  Voda,lepo  mu  kazem  super,objasnim put,kazem  ravno   kao  strela,prati  samo  putokaze,zovi  me  kad

​Pssssttttt... Nemo' da pCuješ, čuće te Veca!  

  • 3 sedmica kasnije...

Posle rucka legao malo da predahnem uz Teve uspavljivac i u tom polusnu cujem lupanje na vratima.

Sve mislim prestace , iz cistog mira nestace , ali lupa me razbudi skroz.

Izadjem na vrata , malo neurozan, i ugledam nepoznatog ali pristojnog, lepo obucenog coveka u kosulji beloj s kratkim rukavima ,

uljudnog i tihog Jehovinog svedoka.

Pruzi mi sareni papir na kojem je poziv da prisustvujem predavanju na kojem cu dobiti odgovor kada ce doci Bozije Kraljevstvo

i kada ce nasa planeta biti pretvorena u Raj.

I kako ce ta cinjenica direktno uticati na zivot svakog coveka na planeti pa tako i moj.

U momentu sam ga pogledao ledeno na ovu vrucinu i koristeci se svojim znanjem Biblije ,

rekao mu ono sto mi je prvo palo na pamet:

" Zasto ne postujes Boziju rec , jer Bog je nedelju namenio za odmor , a ti uznemiravas ljude , prekidas im odmor , lupas nedeljom na vrata

i to jos u 3 sata popodne ".

On nije rekao nista.

Otisao do sledece kuce .......i stao ispred vrata .....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Divno proveden vikend i druzenje sa sestrom i sestricem, za kraj upropastio je detetov pad.

Promasilo dete vrata, mislio toalet i palo kroz stepenice u podrum :(

Sva sreca prosao samo sa modricama i maloj posekotini na levoj obrvi.

Lekarka kaze bice OK.

A meni zivot se skratio za 10 godina, kad sam ga cula kako place i ugledala ga nemocnog na kraju stepenista kako lezi... :placko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bounty cokoladica. :)

Nisam alergicna na nista, barem do sada bila..i nisam bas imala zelju u tudjini da me zadesi nevolja takvih razmjera...elem....jutros sam poranila, i nije mi se dalo jesti nista, imala sam bounty cokoladica u torbi, volim ih...sinoc sam smazala dvije, nista mi nije bilo...a jutros...pa setajuci pojedem jednu..dodjem u stan, legnem da spavam, probudim se u 12h i nesto...ne mogu da disem. :ufrci: ...hocu da progutam, klinac, nesto smeta...gusi, ja otrcim do wc-a...kontam nesto zapelo, sto moze vanka :stid2: ...jok, nece i nece....ja u ogledalo pogledam, zinem...resica ona duza barem 2 puta od normalnog, zatvara put, gusi...mene panika uhvatila, odmah ne mogu da disem, ne mogu da gutam...udisem duboko, ali jok...ono kao da raste. :(

Ne znam gdje cu sa sobom..ima neka bolnica 100 m od...ali nju neke casne sestre vode uglavnom, ja tako panicno..zovite hitnu, zovite hitnu....hitna dodje..vele ljudi, ne moze se pomoci tu...moram u bolnicu. :ajme: ...a to znaci da ce da mi izbije iz dzepa 400-500 eura...al' hajd, zdravlje je bitno. I tako oni mene u hitnu, sa mnom prijateljica koja govori odlicno njemacki...i oni mene na sto...svezu me, nesto na prst stave...filmski :kez: (tad se nisam smijala) ...iiiiiii svasta nesto mjerio...predjemo citav Beč..do bolnice dodjemo..prvo neka doktorica udje u vozilo, pregleda..kaze dobro je da ste dosle, alergijska reakcija na nesto...na odjel za te stvari...i onda neka baaas fina doktorka me primi, ja naravno slusam, prijateljica prevodi...a ja glupa hahahha...prinosi neku malu spravicu, duguljastu...vidim sijalica na vrhu...reko, ide niz grlo...ja zinem, ona gurne u nos :smeh: :smeh: ..doobro :stid2:

Kaze da je alergija ili na kokos iz cokoladice, ili na masu koja drzi taj kokos u cokoladici..sta god da je..trebaju kao pretrage, trebam da prenocim...mi znajuci da je tu zeznuto za turiste..."koliko je noc"...veli doktorica...oko 800 eura.... :ajme: ..:smeh: ..neće da može...kažem da me oporavi, idem ja kuci na vlastitu odgovornost. I stvarno...dobijem infuziju sa lijekom, odmah mi pomogne...sve super..ispotpisujem svasta nesto...racun dolazi u Bosnu...vidjet cemo hocu li dobiti novi napad kad mi mama javi cifru. :kez:

Pokvari mi dan bounty cokoladica samo tako.

Extra je sto sam vidjela koliko su ovdje ljudi susretljivi, koliko nema buke, frke, cekanja...jos su mi vadili krv, i doktorica je dala svoj broj da nazovemo za sat-dva i saznamo nalaze.

Zdrava sam kao dren navodno, samo eto kokos me malo zeza. :neznam:

Nećete me se tako lako riješiti. :cica:

:flower:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

reko' ,aj' jednom da pocne dan naposleno

kad oces......

ulece matori,pred infarktno stanje,zapenio ,skoro prevrnuo ocima

....GDE MI JE TESTERA??????????????

kad se tad nisam slogirala.

onako bunovna,ripam iz kreveta,ne znam sta cu pre..

da li da obrnem mundire,

izletim sa toljagom,

ili ubijem matorog na mestu ..

dok sam skontala ,da je cela prdnjava sporad je..e testere,

nisam imala snage ni kafu da skuvam...

aj' testeru nije nasao,pozajmio je od komse...

ali narednih sati ce da bobonje , zapeva i lelece za istom ...

i

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Sinoć dok smo kartali sa kumovima zvoni telefon. Žena se javi i izađe u hodnik. Kad se vratila, po izrazu skontah da se sklonila od Biljane. No, nije mogla ublažit dečiju radoznalost. Elem, mama jednog dečaka iz Bikicinog odelenja javila je da je njihova drugarica imala saobraćajnu nesreću. Vraćajući se sa jednog izletničkog naselja, sleteli su sa puta. Majka je poginula. Bikicina drugarica ima smrskano lice i valjda ruke, mlađa devojčica od šest godina ima polomljene sve udove i krvi u plućima. Obe su još juče hitno prenete u Novi Sad. A otac, koji je i vozio, sem slomljene ključne kosti imao je i mnogo alkohola u krvi.

Nisam ih poznavao, sem površno devojčicu koja je bila par puta kod Bikice i nekoliko "viđenja" sa mamom na roditeljskom. Ipak, nakon sinoćnjeg truda da ublažim situaciju glumeći neosetljivu stenu, danas me sve više sustiže ta informacija.

Sranje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije da mi je bash upropastio dan, ali moze se reci da mi se na trenutak zeludac okrenuo. Prolazim autobusom pored crkve i vidim kako ljudi ulaze, krste se pre ulaska. Da bi jedan pop, koji mi je privukao paznju zbog mantije i mobilnog telefona koji je u tom trenutku vadio iz dzepa...i sad gledam hoce li se i on prekrstiti pri ulasku. Ma kakvi, covek je ushao kao da ulazi u svoju firmu,a ne crkvu....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 3 meseci kasnije...

Ne mogu da mi spasu zub. Nadala sam se, jbg. Krivo mi je sto sam jos onda, kada mi je ona krava od zubarke 'popravljala' zub, znala da ga je skarabuDZila (btw, svaki naredni put kada sam otvorila usta da mi neki cika zuba pogleda zube, svaki je pitao - KO vam je to radio? ... Sama plomba je izgledala tako, kao da sam zvaku ugurala u supljinu). I tako ... danas su mi ga sat vremena burgijali, ali ga nisu probili (sta god to znacilo ...ali kako sam i dalje ljuta na kravu, mislim da ga je ona nekako 'zabetonirala') ...jesu, trudili su se: gurali, sirili, merili - ali DZ :smor: ... U utorak se oprastam s njim ...i nisam se upRpila, nego mi zao.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Voja Kostunica.

Celo pre podne padala kisa pa reko hajde da malo da sanjarim o romantici

jer je bas idealno vreme za tako to.

I sanjarim ja... ono ..sve po redu ...i svece i cvece i vince rumeno ......

Pa predjem na livadu zelenu i poljsko cvece i sunce sto se promalja kroz olistale grane ..

pa dodjem do

leptirica

i ljubicica

i kamilica

i cvrkuta ptica

kada cujem Voju na Te Ve u ...onako svog Neutralnog.

I sta ?

Nista.:jok:

Ode sanak pusti.... i ja se vratih u realnost.:)

I nastavim da gledam predizborne spotove.:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Dragi mi covek resio da opravi sardine ala kucna radinos'. Ok (3 bambija za trud & ideju), ali, sunce mu poljubim, usrO mi je celu kucu :utoka: Sve je po receptu odradio kako treba ... zacinio i ususkao ribu u tepsiji, prekrio je folijom i ubacio u rernu. .....i otisO svojim poslom. Jbt ...kad sam dosla kuci :ajme: nisam znala da l' da zovem vatrogasce, politziju ili hitnu pomoc :grr: Dim je kuljao iz kuhinje kao da sve gori. ... a, ustvari, faking ribice pod folijom su pod pritiskom prskale po rerni ... ma, da ni ne opisujem taj dar mar :( ....... SybO mi vikend glanc kujne. SybO mi i zavese. Aman, taj smrad cu jos narednih deset godina da izvlacim iz plocica, zidova ...ili cu da je dignem u vazduh :smor: ............ Ps. Da li sam spomenula, da nit' volim, nit' jedem ribu?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...