Idi na sadržaj

Ko, ili šta vam je upropastio dan?


Preporučene poruke

Da li vas je danas streFio neki maler? Taman kada ste se nadali necemu dobrom, ono se izjalovilo, i krenulo po najgorem scenariju? Sta vas je to danas snaslo? :ufrci: ............ Ja sam cekala da mi se sin vrati iz KI. Krenuo je prvim jutarnjim sinobusom, i trebao je da stigne u PA oko 8h...ja bih ga sacekala na stanici..... ALI ...javlja se da su zaglavljeni u nekoj selendri, i da voz nece ici dalje, a nema ni busa! (prva recenica mu je bila:'Mama, nemoj da panicis'). Jbg, uhvatila me je panika....pride, pukla mu je baterija od moba, i mogucnost da budemo u vezi. Javlja se iz stanice, da ce da pokusa da stigne do ZR, a ja, 'pokusavam' da budem pametna- 'Slusaj, znam da si ti veliki, ali si maloletno lice! Trazi neku pomoc, od onih tamo iz stanice!' Lm, da skratim pricu, stigao je u ZR, ceka prevoz koji ce da ga vrati u KI, pa sutra ponovo put Panceva. :nema smajlija sa tako grdnim psovkama: ali, bem ti, da ti bem 'brze pruge Srbije'

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • Odgovori 76
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Sama sebi. Umesto da sam lepo isključila telefon - nema me. Mirujem. Ne postojim. U periodu od 11-12h sam imala 5 poziva. Nisam mogla da verujem šta me ljudi, sa kojima radim pitaju: došlo je dotle: '

Cekam  kamion,za  dogovorenu  isporuku  kod  brata na   selu.Javlja  se  i  krece   s  Vilinih  Voda,lepo  mu  kazem  super,objasnim put,kazem  ravno   kao  strela,prati  samo  putokaze,zovi  me  kad

​Pssssttttt... Nemo' da pCuješ, čuće te Veca!  

  • 1 mesec kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

:hmm:

Danas su se sve okolnosti namestile da pokvare dan...

Prvo, one glavonje u upravi :dry: nisu mi potpisali jedan papir koji mi je danas bio preko potreban....

Drugo, naribana sam na ulazu u zgradu na posao....:dry:

Treće, neki bzvz ljudi su se potrudili da doliju i poslednju kap da puknem pred svima...:dry:

Četvrto, u povratku kući, vozila sam bajs, sustigao me pljusak na sred puta da nisam imala kud pobeći pa sam pokisla do prve strehe...:dry:

Peto, kada sam napokon stigla kući, kad se stišalo, ali ne i prestalo padanje, utvrdila sam da sam isprskana blatom do pola leđa, jer moj bajs nema blatobran...

iiiii da.... da li da napomenem da nisam bajs stavila u podrum, jer je u podrumu sve plivalo :grr: tako da sam vadila vodu duuuugo vremena....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Imala sam neke obaveze u gradu po zavrsetku radnog vremena. Fino se nasetala, obavila naumljeno, a u prolazu jos jednom svratih do firme. Dok sam stigla domu svome, prilicno sam se umorila. Skuvam kafu, zapalim cigaru, latim se mobilnog, jos samo da ukljucim punjac ....punjac?.....a di mi je punjac? :ufrci: Q - Q & L - L ...moja nocna mora - zaboravila ga u firmi :kretenKa izlapela: ...e kad nisam zaplakala. Jbg, s'a cu ...........mogu bez 'leba, ali bez mobilnog (sa punom baterijom) ne mogu. :dry: 'prosetale se nogice' jos jedared, a sada mi je duSa u nosu :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jedna (djavo)baba u domu zdravlja :dry:

Ja sam fino i kulturno cekala(cetri i po sata)da me doktorka prozove,a ona je isla i kukala kako je dosla u pola dva(posle mene) i jos je nisu prozvali:uzbud:

I slusala sam je strpljivo 4sata i onda sam pukla i rekla joj da se obrati sestri i da prestane da me smara,jer me uopste ne zanima njena kuknjava i da je pritisak mogla sama sebi da izmeri kod kuce,a ne da dolazi do doma zdravlja,a napolju je tako pakleno vruce :uzbud:

Kod nas bez uputa ne mozes ni da umres...Zivot mi uredjuje doktor opste prakse :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije da smo upropastili dan, naprotiv, imali smo divan dan, otisli smo do Bezdana i malo dalje do Dunava...

Taman ja pricao sinu o geografiji, istoriji, o spomeniku tamo preko, na brdu, i kako sam ja nekad davno bio tamo. Njemu se oci rasirise i kaze: i ja bi sad voleo da se popnemo tamo!

Jooooooj, koji sam ja idijot, otkud sam znao, nisam poneo pasose! Nikako da se naviknem, gde god se pomerim, naletim na granicu.

Da zlo bude vece, po povratku smo videli momke kako skacu sa brane i kupaju se u kanalu. Ma, nismo poneli ni kupace gace!

Nikad vise necu da krenem bez pasosa, kupacih gaca, satora, konzervi i svegacega, kad podjemo na jednodnevnu ekskurziju! :blink:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...