Idi na sadržaj

Ko, ili šta vam je upropastio dan?


Preporučene poruke

Sama sebi. Umesto da sam lepo isključila telefon - nema me. Mirujem. Ne postojim. U periodu od 11-12h sam imala 5 poziva. Nisam mogla da verujem šta me ljudi, sa kojima radim pitaju: došlo je dotle: ''A gde ćemo mi da sednemo?"  :wtf: 

Brojala po običaju do 10 stigla do 3.. shvatila da sam ih poprilično razmazila, a to nije njihova greška, već moja. 

Hajde što su me cimali za slavu.. a sada.. kada bi trebalo da se oporavim.. detetu proslavim rođendan.. najgora sam kada tiho pričam. 

Bilo juče, 'ajmo danas kod doktora. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • Odgovori 76
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Sama sebi. Umesto da sam lepo isključila telefon - nema me. Mirujem. Ne postojim. U periodu od 11-12h sam imala 5 poziva. Nisam mogla da verujem šta me ljudi, sa kojima radim pitaju: došlo je dotle: '

Cekam  kamion,za  dogovorenu  isporuku  kod  brata na   selu.Javlja  se  i  krece   s  Vilinih  Voda,lepo  mu  kazem  super,objasnim put,kazem  ravno   kao  strela,prati  samo  putokaze,zovi  me  kad

​Pssssttttt... Nemo' da pCuješ, čuće te Veca!  

Napolju pada kiša, komšijski majstori s obzirom na vreme otišli kući (napokon!)

a ja se namestila da dovršim još dve Čehovljeve novele,

kad... zvoni telefon...

Stigao jedan mail... pa još jedan... pa još... jbt :wtf:  šta se dešava?!?

Otvaram prvi, profesorica otvorila google učionicu i pozvala me da uđem u nju :lol: 

drugi, okačila tamo ispitna pitanja... pa doooobro... :ufrci: posle ćemo ih studirati, sad baš ne žurim...

ali, cvrC! u trećem me obaveštava da će do kraja dana okačiti prvi on line test i da se spremimo za njega...

:ajme: 

Dođe i test na redu, jedva sam se iskobeljala sa pitanjima i poslala odgovor, 

kad malopre opet mail :wtf:  novih 40 pitanja, a sutra me čeka još jedan kratak test :dry:

Pa sad, ništa drugo, do jedno pitanje mi se mota po glavi - kad će ukinuti ovo vandredno stanje?!? :blabla: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...