Sign in to follow this  
Followers 0

Ko, ili šta vam je upropastio dan?

76 posts in this topic

Posted · Report post

Da li vas je danas streFio neki maler? Taman kada ste se nadali necemu dobrom, ono se izjalovilo, i krenulo po najgorem scenariju? Sta vas je to danas snaslo? :ufrci: ............ Ja sam cekala da mi se sin vrati iz KI. Krenuo je prvim jutarnjim sinobusom, i trebao je da stigne u PA oko 8h...ja bih ga sacekala na stanici..... ALI ...javlja se da su zaglavljeni u nekoj selendri, i da voz nece ici dalje, a nema ni busa! (prva recenica mu je bila:'Mama, nemoj da panicis'). Jbg, uhvatila me je panika....pride, pukla mu je baterija od moba, i mogucnost da budemo u vezi. Javlja se iz stanice, da ce da pokusa da stigne do ZR, a ja, 'pokusavam' da budem pametna- 'Slusaj, znam da si ti veliki, ali si maloletno lice! Trazi neku pomoc, od onih tamo iz stanice!' Lm, da skratim pricu, stigao je u ZR, ceka prevoz koji ce da ga vrati u KI, pa sutra ponovo put Panceva. :nema smajlija sa tako grdnim psovkama: ali, bem ti, da ti bem 'brze pruge Srbije'

Posted · Report post

Jedna plava koverta...puuuuuu kako mene uvek snađe neki maler...

..ali ajd dobro, i to će da sredimo...samo polakooooooooooooo

Posted · Report post

Nisi valjda jope vozala bicikl po Dunavskoj?! :hahaha:

Posted · Report post

Mene obicno streFi neki maler pred neki vazan datum :(

Poslednji primer LAZARUS pred koncert u proslu nedelju :(

Danas me streFio ovaj sneg,ali on streFava poslednjih DANA,ne samo danas :kez:

Posted · Report post

upropasti mi dan poruka na lažima :wacko:.. a sve povodom kobajagi "olakšavanja, pomoći, koristi i dobrobiti" za dušu :blabla:

a vala baš i neka mi je, kad se zaebaem i z'Bogom i s'Diab(o)lom u istem postu :dry:

Posted · Report post

pogled na raspored rada-ima da šljakam k'o dragstor,za siću..pih! :(

Posted · Report post

Malo prije pekla nesto i sprzih se po dlanovima uljem. Jbt, ko da nije dovoljno da me prehlada ubi i to bas danas, a sutra rodjendan pa prekosutra drugi rodjendan..

vesticara likes this

Posted · Report post

Plata.... koju smo trebali da dobijemo jos 11. pa je prolongirali za 2Oti - a danas taj dan....a od plate ni 'P' :da im sve po piSku: :uzdise:

Posted · Report post

malo mulja i kamenčić..boli u p.m.:(

Posted · Report post

kompjuter

jos sinoc je riknuo

danas je majstor u cetiri dosao i malocas je otisao......

a u medju vremenu su dolazili i gosti,komsiluk,mama....

duuuuuuuuuuuuuuuug dan....:(

Sunflower likes this

Posted · Report post

Klase i elementi...da li se medjusobno iskljucuju,ukljucuju,jednaki da budu,ma divota bozija !

Posted · Report post

Pljusak.Taman sam posadila neko cvece ....pliva u vodi.:(

Posted · Report post

Ovi idiJoti koji su raskopali ispred zgrade da prave vodu a nisu ništa uradili, samo gore napravili. I čitav dan nemam vode i neće je večeras ni napraviti, još u 15h su otišli. :grrr:

I to što večeras ne mogu na trening :nadrndanko:

Posted · Report post

:blabla: Opet pljusak,grmljavina i opet nismo imali struje.

Cim seva i grmi nestane nam elektrika.:blink:

Posted · Report post

:hmm:

Danas su se sve okolnosti namestile da pokvare dan...

Prvo, one glavonje u upravi :dry: nisu mi potpisali jedan papir koji mi je danas bio preko potreban....

Drugo, naribana sam na ulazu u zgradu na posao....:dry:

Treće, neki bzvz ljudi su se potrudili da doliju i poslednju kap da puknem pred svima...:dry:

Četvrto, u povratku kući, vozila sam bajs, sustigao me pljusak na sred puta da nisam imala kud pobeći pa sam pokisla do prve strehe...:dry:

Peto, kada sam napokon stigla kući, kad se stišalo, ali ne i prestalo padanje, utvrdila sam da sam isprskana blatom do pola leđa, jer moj bajs nema blatobran...

iiiii da.... da li da napomenem da nisam bajs stavila u podrum, jer je u podrumu sve plivalo :grr: tako da sam vadila vodu duuuugo vremena....

Posted · Report post

Moj brat, koji je mozgu odavno rekao "zbogom"...mada, kad malo bolje razmislim, na kraju krajeva i nije sve ispalo tako loše....bar su svi delovi slagalice legli na svoje mesto..i sad je slika kompletna...:lol:

Posted · Report post

Lose vjesti. Pa jebemu sve, zar mi ne mozemo da zivimo normalno bar mjesec dana?

Posted · Report post

Imala sam neke obaveze u gradu po zavrsetku radnog vremena. Fino se nasetala, obavila naumljeno, a u prolazu jos jednom svratih do firme. Dok sam stigla domu svome, prilicno sam se umorila. Skuvam kafu, zapalim cigaru, latim se mobilnog, jos samo da ukljucim punjac ....punjac?.....a di mi je punjac? :ufrci: Q - Q & L - L ...moja nocna mora - zaboravila ga u firmi :kretenKa izlapela: ...e kad nisam zaplakala. Jbg, s'a cu ...........mogu bez 'leba, ali bez mobilnog (sa punom baterijom) ne mogu. :dry: 'prosetale se nogice' jos jedared, a sada mi je duSa u nosu :(

Posted · Report post

Jedna (djavo)baba u domu zdravlja :dry:

Ja sam fino i kulturno cekala(cetri i po sata)da me doktorka prozove,a ona je isla i kukala kako je dosla u pola dva(posle mene) i jos je nisu prozvali:uzbud:

I slusala sam je strpljivo 4sata i onda sam pukla i rekla joj da se obrati sestri i da prestane da me smara,jer me uopste ne zanima njena kuknjava i da je pritisak mogla sama sebi da izmeri kod kuce,a ne da dolazi do doma zdravlja,a napolju je tako pakleno vruce :uzbud:

Kod nas bez uputa ne mozes ni da umres...Zivot mi uredjuje doktor opste prakse :(

Orion Lady likes this

Posted · Report post

Nije da smo upropastili dan, naprotiv, imali smo divan dan, otisli smo do Bezdana i malo dalje do Dunava...

Taman ja pricao sinu o geografiji, istoriji, o spomeniku tamo preko, na brdu, i kako sam ja nekad davno bio tamo. Njemu se oci rasirise i kaze: i ja bi sad voleo da se popnemo tamo!

Jooooooj, koji sam ja idijot, otkud sam znao, nisam poneo pasose! Nikako da se naviknem, gde god se pomerim, naletim na granicu.

Da zlo bude vece, po povratku smo videli momke kako skacu sa brane i kupaju se u kanalu. Ma, nismo poneli ni kupace gace!

Nikad vise necu da krenem bez pasosa, kupacih gaca, satora, konzervi i svegacega, kad podjemo na jednodnevnu ekskurziju! :blink:

kompaj likes this