Idi na sadržaj

Kako formirate misljenje o formasima?


Preporučene poruke

  • 1 godinu kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 5 sedmica kasnije...

Nadovezao bih se na svoju ingenioznost:

dobra forumašica je samo forumašica u kupaČem (da se razumemo-mora da joj doooobro stoji, inače ništa), a dobar forumaš je svaki ružniji i neinteligentniji od mene. Sve ostale mrzim.

:pljuc:

Ok.

Mržnja je sasvim normalno osećanje.

Sreća, pa si taj osećaj prepoznao na vreme.

Može da bude štetan po zdravlje.

Ljubomorko :P

OT

Čitam,

njušim,

osluškujem.

TakoJaTo.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...

Meni ste svi dragi i čitam vas sve po redu :zagrljaj: 

čak i temu poput ~ šta ste poslednje skinuli sa neta, mada nemam pojma o čemu pišete  :lol: 

većinu vas i poznajem i sve što sam i zamislila, obistinilo se...

prema tome, moje mišljenje je sledeće:

mi smo svi stanovnici ove divne oaze i uvek joj se vraćamo,

jer ovde delimo naše radosti, brige, tuge, ljubavi... malko se igramo, malko se raspravljamo,

aliii... nema ružnih reči niti neprijatnih komentara,

ova naša oaza ima :srce: 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 10 meseci kasnije...

He, mislim da ste prilično mlađi od mene, al mi to ne smeta, jer se ne oseti. Eto, jesam li ti razjasnila?

PS: A kako sam provalila... (pa kako i nebi kad malo, malo natrči neko sa lizalicom :osmeh::P) - videla sam slike na starim temama.

Izmenjeno od strane člana Klo
dopuna
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

I  moje,ali   odnosi  se  na   sve ovde..ljudi  koji  vole  da  se   sale,saosecajni i   spremni  da  pomognu..eno  ste videli   kako  ce  Veca od  mene  da  napravi  eminentnog  proizvodjaca  likera?Nastampao  mi  sin i  etikete,jeste   da  cu  imati  samo  5  flasa,ali  pisace'proizvodi  i  puni podrum  ........'   hehe..

 

p.s...mozda  je  ovoj  zadnjoj  recenici  pre  mesto  na 'ja  bih  da   se   pohvalim'..:nempojma:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

..eno  ste videli   kako  ce  Veca od  mene  da  napravi  eminentnog  proizvodjaca  likera?Nastampao  mi  sin i  etikete,jeste   da  cu  imati  samo  5  flasa,ali  pisace'proizvodi  i  puni podrum  ........'   hehe..

 

p.s...mozda  je  ovoj  zadnjoj  recenici  pre  mesto  na 'ja  bih  da   se   pohvalim'..:nempojma:

​Jaoooooo što mi je drago!!
Meni etikete ne bi ničemu služile jer sve što napravim sama popijem! :hhh:  Ono malo što gosti dobiju..to je samo "za ovde" nema "za poneti"! :hhh: 

Kako formiram mišljenje? Ako pristaje na šalu -moj čovek. (Naravno ovo se odnosi na: šalim se sa drugima ali prihvatam šalu i na svoj račun!)

Ako se iz prve naljuti, obilazim ga. 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...