Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Sedi dečak na mostu i plače. Dolazi čovek i pita ga:

- Što plačeš mali?

- Ispao mi burek, reče mališa.

- Pa jel s` mesom? Pita čovek

- Ne, nego s` bratom. Odgovara mali. :fijuk:

--- Update ---

- Mama, mama a šta je to veštica?

- Objasniće ti mama posle večere, a sada budi dobra dovojčica, stavi nogu na panj, i ako ne budeš vrištala kao prošli put, dace ti mama najslađe parče od tabana!

:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 629
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Tata: Koga voliš više? Mamu ili tatu? Sin: Oboje. Tata: Dobro, recimo ovako. Da ja odem u Pariz, a mama u Norvešku gde bi ti otišao? Sin: U Norvešku. Tata: Zašto? Sin: Jer je to super zemlja. Tata: A

Pravu lepotu davanja tokom novogodisnjih praznika najslikovitije opisuje kratka drevna kineska poslovica: 朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰 絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫bn 楬敮牡

Pricaju Pera i Mika, i Pera kaze..

Pera: "Miko, kazi 8."

Mika: "Pa eto, 8."

Pera: "Haha, na shuri te nosam"

Gleda ga Mika, pa veli, ae, zajeb'o me, nema veze.. Pera nema mira, pa kaze opet..

Pera: "Miko, kazi 6."

Mika: "Sto si dosadaaaan, ae, 6."

Pera: "U bulji ti cest."

Mika je vec u fazi popizditisa, ali pusta ga, nece da se svadja. Doduse, posto je Pera nastavio da crta djavole, kaze on Miki jos jednom..

Pera: "A Miko, ae kazi 7."

Mika: "Dobro Pero, al' nemoj da me zajebes."

Pera: "Ma joooook, kad sam ja tebe zajeb'o?" :kez:

Mika: "Dobro, kad si takav drugar, evo, 7."

Pera: "Hahaha, na shuru."

Mika tu pozeleni od besa, jer bas i nije neki drugar ovaj, i sad smislja, smislja, smislja.. I seti se!

Mika: "Pero, ae kazi 13."

Pera se misli, kako moze na taj broj da me zezne, jbt, bas je glup, pa kaze: "Dobro Miko, 13."

Mika: "Da ti ja bas jebem mamu."

:hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj vic je Bora Corba ispricao na tv-u jos kad sam bijo mali deca, ja sam plakala danima ocmeha.. Sad mi i nije nesto al ajd nek se tipka nesto..

Natjechu se Amerikanac, Englez i Srbin ko ima najveci avion.

Amerikanac: Mi imamo toliki avion da on moze da uzleti i sleti samo na jedan aerodrom na svetu, specijalno za njega radjen, svi su mu drugi mali.

Englez: Mi imamo toliki avion da ni ne moze da sleti uopste, cak mu je i taj amerikanski specijalni aerodrom mali pa mu stalno saljemo gorivo i tankujemo ga u vazduku, a on leti neprestalno. Ma krme od avijona, ne biste verovali.

Srbin: Ma nije to nista, letim ja jednom tako sa mojih 16 kopilotova i cujem ja zuji nesto odnazad. Posaljem ja mog 16tog kopilota da vidi sta je.. On krene djipom u sredu popodne i vrati se u subotu popodne, pitam ga sta je.. Kaze, ma neko zaboravio da zatvori prozor na wc-u, jedan boing 747 uleteo i kruzi oko sijalice.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Upao lopov u neki stan i poceo da pretura po stvarima... Odjednom cuje glas:Bog sve vidi!Bog sve vidi! Pogleda on i vidi papagaja... Papagaj ponovo:Bog sve vidi!Bog sve vidi! Lopov se nasmeja i upita ga:Kako se ti zoves,glupa ptico? Papagaj:Andjelko!Andjelko! Lopov:bas cudno ima za papagaja! Papagaj:I Bog je cudno ime za rotvajlera!:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vraca se Haso rano ujutro pijan i odmah zaspi. Dođe jadna Fata da ga skine i kad ga je skinula vidi prezervativ na cuni. Naljuti se mnogo uze kurton i zabije mu u guzu. Cijelih deset dana Haso vraca se kuci normalno, svaki dan gleda tv i jedan dan Fata ga pita:

- "Sta se desava sa tobom, zasto ne izlazis da pijes sa prijateljima?"

A on joj tuzno odgovori:

- "To mi vise nisu prijatelji.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Otac spremio božićne poklone dvojici sinova.

Pesimisti je kupio električni vozić, a optimisti pripremio - konjski izmet.

Kad je pesimist otvorio poklon odmah je počeo kukati:

- Jao, vozić je električni, neće raditi kad nema struje.

- Ali radi on i na baterije - kaže otac.

- Što kad se baterije potroše, a ja sam se bas zaigrao?

- Kupit ćemo rezervne baterije - kaže otac.

- A i šine će se iskriviti...

I tako dalje i tako dalje...

- Što si ti dobio? - pitali sina optimistu.

- Ja sam dobio ponija, ali je negdje otišao...

:lol::lol::lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bio jednom neki mnogo ruzan princ.

Toliko je bio grozan, da je Pepeljuga otisla kuci jos u 10.30!

*****************

Pravda se udovac sudiji:

- Ja uopste nisam ni pretpostavio da se moja zena davi. Ona se drala toliko jako isto kao sto se uobicajeno dere po kuci!

:lol:

Izmenjeno od strane člana Malena
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hvali se deda od 85 godina doktoru da mu je mlada žena trudna. Ovaj ga potapše po ramenu i reče:

• Da ti ja ispričam priču... Išao lovac šumom i naleti na medveda, potegne za puškom i vidi da je greškom poneo kišobran. On uperi kišobran u medveda i, gle čuda, kišobran opali i ubije medveda!

Deda će:

• To je nemoguće! Sigurno je neko opalio iza njegovih leđa, a da on to nije primetio.

Doktor:

• Upravo tako deda, upravo tako..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Došla žena kuci iz šopinga i priča mužu kako je videla dobar izbor vibartora, pa bi kupila jedan. Pita nju muž koliko su:

Žena: Ima jedan od 30 evra…

Muž: Skupo je to.

Žena: Pa ima i jedan od 20 evra…

Muž: I to je skupo...

Žena: Ima i za 10 evra…

Muž: Dobro, ima li još jeftinije ?

Žena, već iznervirano: Ma ima takvih k’o tvoj. Tri za evro!!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dama šeta gradom i nađe se pred Tifanijevom prodavaonicom. Uđe i počne razgledati. Posebno joj se dopala jedna narukvica. Sagnula se da je bolje vidi, i kako se sagnula, tako je prdnula.

Unezverena od neugode pogleda oko sebe i utvrdi da joj se ostvarila najgora noćna mora: prodavac je stajao tik iza nje. No, profesionalan kakvi već jesu prodavci Tifanija, ničim nije odavao da je svestan daminog "malog incidenta".

Crveneći, ali još uvijek nadajući se da prodavac nije primjetio šta joj se dogodilo, dama upita:

- "Koliko košta ova narukvica, posebno je lepa".

- "Poštovana gospođo, ako ste prdnuli od samog pogleda na nju, usraćete se ako vam kažem koliko košta", mrtav hladan odgovori joj prodavac.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odlučila princeza da se uda ali samo za onog koji može 30 puta uzastopce "ono" inače ode glava. Prijavi se Nemac. Odradi 10 puta i ne može više, ode glava. Prijavi se Italijan, odradi 20 puta i ne može više, ode glava. Prijavi se Bosanac. Kako koji put odradi zabeleži kredom recku na zidu. Stigne on do 29. recke, kad će ti princeza:

- "28!"

Bosanac odgovara:

- "29!"

Princeza opet:

- "28!"

Bosanac ljutito izbrisa sve recke sa zida i kaže:

- "E sad ćemo ponovo!" :ljutko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...