Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Uplašeni i zabrinuti zbog na prečac donete odLuke o zabrani PederBala, Boris i Ivica su se ulogovNali na nekoliko najvechih i najzZeshchih srBskih sajtova,

među kojima je svakako najbolji i najposećeniji NSPortal :roll:

Uzeli su tajne nickove Piko i Pika i stali da čitaju.

Kad su vid'li s'kojim žarom i s'kakvim arGUMENtima nekolicina forumaša podržava Paradiranje

odlučili su jednoglasno:

Parada ima da se oDrži. :zakletva::zakletva:

pa makar paradirali i samo njih dvojica. :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 629
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Tata: Koga voliš više? Mamu ili tatu? Sin: Oboje. Tata: Dobro, recimo ovako. Da ja odem u Pariz, a mama u Norvešku gde bi ti otišao? Sin: U Norvešku. Tata: Zašto? Sin: Jer je to super zemlja. Tata: A

Pravu lepotu davanja tokom novogodisnjih praznika najslikovitije opisuje kratka drevna kineska poslovica: 朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰 絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫bn 楬敮牡

Uhvatio se Mujo streličarstva, posle izvesnog vremena stvar preraste u ozbiljnu zanimaciju i na kraju završi u klasičnom bowhuntingu...

I tako jednom naš Mujo krene u lov na medveda! šunja se šumom, spazi jednog, odapne strelu, medved padne... ali, kad je Mujo stigao na mesto pada, medveda nigde!

Mujo zbunjeno gleda tragove, kad iznenada, netko ga potapša po ramenu... Mujo se okrene i ugleda nadrndanog medveda:

Medo - "pogodio si me strelom... dajem ti da biras brzu smrt ili da mi ga dobro popušiš!"

Mujo se prepadne ali bez puno razmišljanja odabere drugu opciju.

Nakon obavljene "radnje", medved ga zaista pusti.

Nakon što se smirio od šoka, Mujo se oseti povređenim i odluci da se osveti!

Tako se idućeg dana Mujo u šumu vrati s puškom... potraži medveda, opali, medved padne... ali, kad Mujo stigne na mesto pada, medveda opet nema!

I pre nego sto se Mujo uspeo snaći, medved mu već stoji iza ledja:

Medo -"eeej... opet si me pogodio! ovaj put il' gineš momentalno, il' te opalim s ledja!?"

Mujo opet odabere manje smrtonosnu varijantu, spusti pantalone i namesti se.... i iz šume opet izađe žive glave ali pun želje za osvetom!

Vrati se Mujo idućeg dana u šumu s protivtenkovskim RB-om! potraži medveda, nanišani i opali raketu!

još pre nego sto se slegla prašina od eksplozije, Mujo je već na mestu pogotka... ali, od medveda opet ni najmanjeg traga!

Normalno, trenutak posle toga, medveđa šapa opet se pojavi na Mujinom ramenu!

Mujo se lagano okrene prema nagorelom medvedu, a ovaj će:

- Čuj prijatelju... ajd' sad iskreno... tebe u stvari i ne zanima lov, a?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uhvatila macka misa i taman se spremila da ga pojede, kad ovaj poce da je ubedjuje: - Nemoj, maco, namesticu ti mog brata, ima bar 3 kile. - Meni se bas svidjas! Rece ona, ali mis ne odustaje: - Nemoj, maco, namesticu ti i sestru, znas kako je bela i debela. - Ma ti si mi bas sladak i ukusan. - Nemoj, molim te, namesticu ti mog tatu, znas ga kakav je, kao tenk! ... Na to se macka zamisli jer je vec dugo zelela da pojede glavu porodice miseva. Pusti ona njega, a on pobeze u rupu i poce da joj se smeje. ........ Naravoucenije: Obecavaj macki kule i gradove dok ne udjes u rupu, a onda se pravi lud. :vez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Voze se Ciga i Slovenac u vozu.

Izvadi Ciga kutiju cigareta kako bi zapalio, ali Slovenac mu otme cigarete i reče:

- "Jesi li ti normalan, sad bi pušio, a znaš da je zabranjeno pušenje u kupeu!"

Prođe neko vreme i Slovenac uzme novine, kad skoči Cigo, zgužva mu novine i reče:

- "Ovde si naš’o da sereš?!" :ljutko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pita Tuđman đavola:

Jel mogu da pozovem Zagreb samo na minut i vidim kako stoje stvari u mojoj zemlji? Zanima me kada ćemo u Evropu.

- Može - odgovori đavo

Završi Tuđman razgovor a đavo mu kaže - Ovaj poziv košta milion dolara.

- Nema problema. Reče Tuđman i plati.

Čuje to Sadam pa i on upita:

- Mogu li i ja da nazovem Bagdad? Ovi moji imaju probleme, pa me zanima kako ih rešavaju.

- Može, ali će te to koštati 2 miliona dolara. - Kaže đavo.

Sadam završi razgovor i plati.

- To je sve čuo Milošević pa upita đavola: - A jel mogu ja da nazovem Beograd? Zanima me da li su sačuvali Kosovo, da li se popravio standard i mnogo toga još.

- Može. - Reče đavo.

Kad je završio razgovor Milošević upita: - Koliko treba da platim?

- Ništa. - Odgovori đavo.

- Kako ništa. Ova dvojica su platili po milion i dva a ja ništa.

- Kad zoveš iz jednog pakla u drugi, računa se kao lokalni poziv.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kada je Bog stvarao svet, odlučio je svakom narodu podariti dve vrline.

Tako su Švajcarci postali precizni i poslušni.

Japanci radišni i strpljivi.

Italijani veseli i romantični.

Španci temperamentni i ritmični.

I tako redom…

Kada je došao do Srba, Bog reče andjelu: - Srbi će biti pametni, dobri ljudi

i političari!

Nakon završenog posla, pita andjeo: - Bože, svima si dao dve vrline samo

Srbima tri.

Zar neće tako biti nadmoćniji od svih drugih naroda?

Bog reče:

- "Hmm, imaš pravo, ali kako se Bogom date vrline ne mogu naknadno ukidati, Srbi će ih imati sve tri, pri tom svaki Srbin može imati, kao i drugi narodi, samo po dve osobine.

Ko je dobar i političar, ne može biti pametan.

Ko je pametan i političar, ne može biti dobra osoba.

Ko je dobar i pametan, ne može biti političar."

I bi reč Božja!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

- Reci mi tata, koja je razlika između "potencijalno" i "stvarno"?

Otac:

- Pojasniću ti.

Otac zapita svoju ženu:

- Bi li ti spavala sa Robertom Redfordom za milion dolara?

Žena:

- Naravno, nipošto ne bih propustila takvu priliku!

Onda otac upita svoju ćerku da li bi ona spavala sa Bradom Pittom za milion dolara?

Kći:

- Da!!! To je moja fantazija!

Tada se otac okrene starijem sinu i upita ga:

- Bi li ti spavao sa Tomom Cruiseom za milion dolara?

Stariji sin:

- Da, Zašto ne? Zamisli što se sve može učiniti sa milion dolara!

Sad se otac obrati mlađem sinu i kaže:

- Čuo si sine, "potencijalno" mi sedimo na 3 miliona dolara; ali "stvarno" živimo sa 2 kurve i jednim pederom. :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vraća se Mujo kasno noću mrtav pijan kući. Fata ga dočekuje na vratima i odmah počinje da se dere:

- "Pijanico jedna, alkoholičaru, sada li se dolazi kući i to pijan!"

Mujo će:

- "Čekaj, polako da te nešto pitam? Koliko puta sam te je*ao ovog meseca?"

- "Čet'ri puta," odgovori Fata.

- "A koliko puta sam se napio?"

- "Jednom."

- "E pa zašto me onda ne zoveš je*ačem, a ne pijanicom?" :ljutko:

-----------------------------

Još tužnih vesti iz sveta muzike:

- "Jelena Karleuša pronađena živa u svojoj kući rano jutros."

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dosao lala u javnu kucu i zaleteo se pravo sa vrata na jednu prelepu crnkinju...

lala: 'ocu tebe!

crnkinja: da znas da sam skupa!

lala: ta ne marim

Otisli u sobu...

lala: skini se... (ona se skine)

lala: lezi na krevet... (ona legne)

lala: rasiri noge... (ona rasiri)

lala: to je to! ko'lko sam duzan?

crnkinja: pa nismo nista radili! jes' ti blesav!?!?

lala: ta mani me se zeno,samo sam hteo da vidim kako ide roza fugna na braon plocice.

:ajme:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na brdu pasu bikovi. Jedan ima 20, drugi 30, treći 40, a četvrti 50 godina.

U dolini pasu krave.

Gledaju ih bikovi pa će onaj od 20:

"Ajd da se sjurimo dole i da ih sve kresnemo!"

Onaj od 30 reče: "Neeeeeee...odavde ćemo da proberemo pa kada siđemo, svako svoju!"

Onaj od 40 se umeša: "Ma nikako.Samo opušteno doći će one same."

Onaj od 50 razrogači oči i povika: "Evo ih...! Bež'mo!!!!!!!!"

:kez::kez::kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na urologiji leže 2 pacijenta.Dolazi medicinska sestra i kaže-"pre operacije morate da ispraznite testise",i uzima da obrađuje ručno prvog..Čovek se malo vrpolji,i brzo bude gotov..Zatim sestra odlazi do drugog,i počinje ručno,pa prelazi na (m)oralno.Prvi se buni-"zašto i ja nisam imao takav tretman??"A sestra odgovara"E,to vam je razlika između obaveznog i dopunskog zdravstvenog osiguranja!":kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Oženjeni muškarac upoznaje prelepu devojku i dogovara se da provede noć s njom za 500 evra.

Ujutro, nakon noći provedene zajedno, kaže joj da nema dovoljno gotovine kod sebe i da će naložiti sekretarici da joj pošalje ček s uplatom na ime ”najam stana” čim stigne u kancelariju.

Na putu ka kancelariji shvati da se pokajao, da ceo taj događaj nije vredan toliko novca, tako da je uradio sledeće. Čim je došao na posao, naloži sekretarici da pripremi ček na 250 evra i izdiktira joj sledeće objašnjenje koje će priložiti uz ček:

Poštovana gospođo,

U prilogu Vam šaljem ček na iznos od 250 evra na ime najma za stan.

Ne šaljem unapred dogovoreni iznos jer sam u vreme kada smo dogovarali iznos bio pod utiskom:

a) da stan ranije nije bio korišten,

b) da je dobro zagrejan,

c) da je dovoljno mali da bih se u njemu osećao ugodno kao kod kuće.

Međutim, shvatio sam da ste ranije već imali podstanare, da grejanje ne radi, i da je stan suviše prostran.

Srdačan pozdrav

Po primitku ovakvog objašnjenja i čeka na 250 evra, dotična gospođica mu odmah vrati ček, uz sledeće objašnjenje:

Poštovani gospodine,

Pre svega, ne razumem zašto ste mislili da je onako lep stan mogao biti neograničeno dugo prazan.

Vezano za vašu pritužbu u vezi sa toplotom u stanu – grejanje savršeno funkcioniše, očigledno niste znali kako se uključuje.

Što se tiče prostranosti, stan je normalne veličine. Ukoliko vi nemate dovoljno nameštaja da ga popunite, nemojte kriviti stanodavca.

Molim Vas da pošaljete puni iznos stanarine, u protivnom ću biti prisiljena kontaktirati vašu trenutnu stanodavku.

Srdačan pozdrav

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

‎-Заљубљена жена шаље СМС са пуно љубави на моб. њеног драгог:

''Љубави моја, ако спаваш пошаљи ми снове, ако се смејеш пошаљи ми твој осмех, ако плачеш, пошаљи ми твоје сузе..Волим те''

-И након 2 минута стиже јој порука:

''Љубави, кењам, шта да ти пошаљем??

:ggg: :ggg: :ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dođe čovek kod doktora da se žali:

• Doktore, ja stvarno ne znam šta da radim! Žena i ja već duže vreme ne radimo one stvari!

• Dovedite je, pa ću ja da popričam s njom!

I tako sutradan, muž dovede ženu kod doktora. Doktor je primi i počne razgovor:

• Dobar dan, gospođo!

• Dobar dan, doktore!

• Vaš muž mi je rekao da već duže vreme niste imali seksualne odnose? Zašto?

• Pa znate, doktore, ja ujutru krenem na posao i vozi me komšija. Onda me on pita: “Hoćeš da mi platiš za benzin ili šta?” i ja onda moram ono: “ili šta”! Zakasnim na posao i meni gazda kaže: “Hoćeš da ti dam otkaz ili šta?” i ja onda moram ono: “ili šta”! Vraćam se s posla i opet me vozi komšija i opet pita: “Hoćeš da mi platiš benzin ili šta?” i ja onda opet moram ono: “ili šta”. I kad dođem kući, ja stvarno ne mogu više!

Na to će doktor:

• Pa, hoćemo li da kažemo vašem mužu, ili šta?:treptrep::stid:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sjedila sam u čekaonici kod zubara i primijetila diplomu zubara čije ime i prezime mi je bilo jako poznato: kad je nekad davno došao u naš razred - odmah sam bila zaljubljena u njega. Međutim, kad je ušao u ordinaciju, to nije bio on, već neki sijedi djedica, izboranog lica, s debelim naočalama. Ipak, kad sam sjela na stolicu, nisam mogla izdržati i upitala sam ga:

- "Jeste Vi išli u V. gimnaziju?"

Rekao je:

- "Da, maturirao sam 1974.godine. Otkud znate?"

- "Pa bili ste u mom razredu!", odgovorila sam ushićeno.

I onda je taj odvratni, sijedi, ćoravi, izborani pederčina rekao:

- "A šta ste predavali???''

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Došla gospođa pred Sv.Petra i samo što su počeli razgovor začuje se strahovit vrisak.

- Što je to?-upita ona

- Ma ništa, samo prave nekome rupe na leđima za krila...

Gospođa se malo smiri, sve dok se opet ne začu vrisak.

- O Bože,pa šta je sad opet?

- Ma ništa, sad prave rupe za postavljanje oreola oko glave.

- O Bože ,ja ovo ne mogu da podnesem... Ja bih da idem u pakao!

- Ali gospođo,tamo će vas silovati i iskorištavati!

A gospođa će:

- Pa dobro... za to već imam napravljene rupe!

:hahaha::hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Putnik na zadnjem sedistu taxija je bio prvi put u gradu i svidela mu se neka crkva pa potapša vozača po ramenu kako bi ga o tome nešto i priupitao! Vozač zaurla, izgubi kontrolu nad autom, umalo udari autobus, uspaničen vrišti i dalje, popne auto na pločnik, jedva izbegne pešake i zaustavi auto tek centimetar ispred izloga!

Na to će putnik: " Molim Vas, oprostite, nisam ni slutio da bi Vas lagani dodir po ramenu mogao tako uplašiti. U vašem gradu vas verovatno često pljačkaju!"

Vozač: "Ma idi u pičku materinu. Danas mi je prvi dan kao taxista. Zadnjih 20 godina vozio sam mrtvačka kola!

:hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...