Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 114
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

devojke/žene koje obuku minić,pa ,dok hodaju,sve rukama povlačU isti nadole..kao ni devojke/žene koje istaknu svoj (lep) dekolte,pa prevrću očima jer drugi pilje u isti..mis'iiim-koj' moj ga i ističe,

... zato što ih supermod ne ''disEjbluje'' ... Nisu mi jasna ovakva sMaranja :fijuk:

Kako ljudima moze ikada da bude dosadno..

  • 5 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 2 godina kasnije...

Do  sad  nisam  razumela  ovu  potrebu  za  silnim  slikama,ne  razumem  ni  sad.Aman bloknula  bih  je  odmah,ali  znam  da  bi  zaradila  silne  komentare.Otisla  zena na  more,prva  slika aerodrom,nas  i  zatim  njihov.Pozeleh  srecno i lep  provod,aliiiiiii...bar  trideset slika  prvog  dana,pogled  iz   sobe,drvece ispred  sobe,sto  i  stolice  ispod  drveca,simsir,cvece  i  drvece,stolovi  postavljeni  za  rucak,sto  sa  pojedenim  ruckom,prodavac  sladoleda  i  koliko  sladoleda  jede  ona,plaza,plaza  siroko s  pogledom  na  ostale,plaza  otvoreno   prema  moru,plaza na  kojoj  lezi,pesak,kante za  djubre  uredno pune,basta  u  kojoj  pije  kafu,setnja,haljina  koju  ce  obuci na  krevetu,haljina  na  njoj,nokti  kako  se  uklapaju  sa  haljinom..i  tu  nije kraj,bilo  je  jos zaboravila  sam.I  to  samo  prvog  dana.I  sve  to stalno  da  joj  lajkujem  uz  komentare  tipa,jaaaoo  uziiivvaaajj,diiivnooo,suuuuper...aman  ne  moguuuuu  viseeeeeee...:aaa:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Ljude  koji  se  poigravaju s  kucnim  ljubimcima.Covek  iz  ulice  uzeo  je  stene  americkog  staforda,i  sad  ga   izbacio  napolje.Mala  zenkica,lepa,umiljata,gladna   i  koja  nikako  ne  shvata  zasto  vise  ne  moze  da  udje  u  to  dvoriste,ceo  dan  se  vrzma   oko  njihove  kuce.Trci  za  decom,neki  ljudi  je  teraju,sutiraju,ona  trciizmedju   automobila,sad  se  boji  kad  joj  se  ljudi   priblize i  ja  ne  znam  sta  da radim.Sin  mu  je  rekao  da  to nije    lepo  i  da  ce ga  prijaviti,nakon  cega  je  on  uputio  salvu  ruznih   reci i  gadjao kuckicu  kamenom.Bas  sam  tuzna  i  razmisljam koje   udruzenje  da   pozovem..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ljude  koji  se  poigravaju s  kucnim  ljubimcima.Covek  iz  ulice  uzeo  je  stene  americkog  staforda,i  sad  ga   izbacio  napolje.Mala  zenkica,lepa,umiljata,gladna   i  koja  nikako  ne  shvata  zasto  vise  ne  moze  da  udje  u  to  dvoriste,ceo  dan  se  vrzma   oko  njihove  kuce.Trci  za  decom,neki  ljudi  je  teraju,sutiraju,ona  trciizmedju   automobila,sad  se  boji  kad  joj  se  ljudi   priblize i  ja  ne  znam  sta  da radim.Sin  mu  je  rekao  da  to nije    lepo  i  da  ce ga  prijaviti,nakon  cega  je  on  uputio  salvu  ruznih   reci i  gadjao kuckicu  kamenom.Bas  sam  tuzna  i  razmisljam koje   udruzenje  da   pozovem..

​Ne mogu da "lajkujem" post jer mi je previše tužan za "sviđa mi se". :(

Možda da pozoveš nekog veterinara i pitaš njih? Oni bi trebalo da znaju koga da pozoveš.

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Ili nema koga da joj otrese orahe, ili je mrzi da čeka da sami otpadnu...a verovatno svi vole da jedu kolače sa orasima. 

Naravno kako to uvek biva-kada treba da se mlati orah, da se čiste orasi-nigde nikog..kada se jede štrudla sa orasima svi su tu! :hhh:  

Što mi toooo poznatooooooooo! :fijuk: 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...