Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 114
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

devojke/žene koje obuku minić,pa ,dok hodaju,sve rukama povlačU isti nadole..kao ni devojke/žene koje istaknu svoj (lep) dekolte,pa prevrću očima jer drugi pilje u isti..mis'iiim-koj' moj ga i ističe,

... zato što ih supermod ne ''disEjbluje'' ... Nisu mi jasna ovakva sMaranja :fijuk:

Kako ljudima moze ikada da bude dosadno..

Nikad necu razumeti (ili otkriti?), odakle mom tati toliko radne energije ... To je jednom vredan i radan covek! Dok se vecina gusi i mrcvari u paklenoj vrucini ovih dana, on standardno obavlja poslove na vikendici, i pride renovira terasu na kuci. Btw, moljakam ga da batali poslove i skloni se sa Sunca, da gleda tv i resava skandinavku (za koju je manijak), ali me otkaci sa 'hocu, ne brini' ........i znam da rmba kao mali crnac. .............. Nikad necu razumeti ni tu tvrdoglavost :oblak:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

...kako mi na Balkanu ne umijemo da maximalno iskoristimo ono što nam priroda da. Kako uspijevamo da unakazimo većinu stvari koje imamo.

U nedjelju sam posmatrala brda i planine u Austriji, pa u Njemačkoj....pa to je milina...pa te kuće, pa kako su uređene, pa polja kako su pod konac, paaa livade kako su divno pokošene.

Dobro, to i jeste divan prizor kada su Alpe u pozadini, a ti onako nabireš kilometre, gledaš kroz prozor, upijaš ljepotu. A klima ugašena, a kroz prozor pirka...milina...

Eto, sve razumijem...samo ne razumijem zašto mi nikad nismo mogli otići stepenicu više..nismo glupi, nismo aljkavi, nije da nema ko da nam pokaže...jednostavno smo.. :neznam:

Voljela bih samo malo te "strogoće" da nas pogodi...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...