Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Malograđane definitvno, to jest one kojima je bitnije šta će selo da kaže nego kako će njima i onima s njima biti bolje,

One koji odavno nisu tinejdžeri a kriterijum pri odabiru ljudi koji su im dobri i loši predstavlja vrsta muzike koju neko sluša

One koji ti se predstavljaju kao prijatelji, a u suštini ti zavide, iz nepoznatih razloga

One koji osuđuju ljude zbog postupaka koji su spremni i sami da učine, ili zbog toga što pak ne smeju to da urade

MAjko moja, koliko ja stvari ne razbiram, mora da sam žešći moron :lazy:

:hahaha:

Jesi, moron si, žestok :lazy:

Btw. Doco, razumeš li da razumem, i da nikada (a nikada ne reci nikada) neću razumeti što te nema na forumu :dry:

Sada će Mr.Glib i meni da rokne neku dijagnozu :kez:

:hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 114
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

devojke/žene koje obuku minić,pa ,dok hodaju,sve rukama povlačU isti nadole..kao ni devojke/žene koje istaknu svoj (lep) dekolte,pa prevrću očima jer drugi pilje u isti..mis'iiim-koj' moj ga i ističe,

... zato što ih supermod ne ''disEjbluje'' ... Nisu mi jasna ovakva sMaranja :fijuk:

Kako ljudima moze ikada da bude dosadno..

...kako neko može da prodreždi sate i sate na forumu, a da ne napiše nijedno slovo. Ili da napiše samo post ili dva. Da li je to znak da sam brbljiv? :lol:

Ja sam registrovana na 12 foruma,tako da na neke svracam cisto da vidim sta ima a na nekima sam aktivna.Mozda su i ti za koje kazez da ne napisu ni jedno slovo u istoj situaciji

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 4 meseci kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 meseci kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...