Idi na sadržaj

Domace serije - potpuni promasaji...


Preporučene poruke

Kako imamo temu o omiljenim serijama, neka ova bude posvecena onim koje nam se nisu svidele. ......... Meni je 'Nasa mala klinika' :pegla: Solidna je glumacka ekipa, ali se forsira debilni humor ...skaredan. Skroman budyet se vidi iz aviona ...pa je i serija takva - jeftina. :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jedna od retkih stvari u kojima nam se mišljenja razilaze, mnogo sam volela tu seriju.

Volim tu vrstu humora :beyond: kako god bio okarakterisan :lol:

Meni su na nos izašle sve serije, kojima smo gledali reprizinih repriza, reprize...

Srećni ljudi... Bolji život...

Bela lađa mi je grozna (valjda sam utrefila naslov)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kako imamo temu o omiljenim serijama, neka ova bude posvecena onim koje nam se nisu svidele. ......... Meni je 'Nasa mala klinika' :pegla: Solidna je glumacka ekipa, ali se forsira debilni humor ...skaredan. Skroman budyet se vidi iz aviona ...pa je i serija takva - jeftina. :beyond:

Mislim da je odgovor na ovu temu stvar ukusa...I ja sam se slatko smejao gledajuci "Malu kliniku".

A kao i Gogi ove serije Sinise Pavica su mi dosadne. "Belu ladju" jedino drzi Lane Gutovic.

Kao i oni nasi pokusaji sapunica mislim da se prva zvala "Jelena" i da je isla na BK.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Meni je u toj bogatoj ponudi na prvom mestu " Selo gori a baba se ceslja ".

Bez dileme.

Previse mi je depresivna iako sam je gledao premalo.

I serija Lisice mi je bila dosadna.

Gledao sam je malo vise sve u nadi da ce se nesto desiti.

Ali mozda je u tome char?

Cela serija a nista se ne desava .

To je ta originalost.

Tesko je napraviti takvu seriju.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Selo gori je prilično realno prikazala selo. Što se tiče teme recimo serija Lisice ako je se neko sjeća.

A ja imam baš suprotno mišljenje.

Gledajući pomalo ovu seriju ispada da su u nekom tamo selu baš svi priglupi, zaostali...

Osim sina onog glavnog glumca i režisera Bajića.

Mislim da je u toj seriji sve previše iskarikirano.

Ili sam premalo epizoda gledao?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Ovih dana kada je krenula repriza "Selo gori..." naterah sebe da odgledam prvih 5-6 epizoda (k'o velim da dam šansu seriji, kad je već toliko gledana).

I dodjoh do zaključka koliko je jedno veliko NIŠTA! Osim ponekog Mandinog gega, ostalo je gomila praznine i patetike.

Serija igra na jeftinu priču o nekom seljaku koga NEŠTO muči ( položaj seljaka u državi, sin gastarbajter, odbegla ćerka, nejebica, neki nesporazum sa bratom po babi...čak ni to nisam uspeo da uhvatim...) Jedino vredno po meni je odlična fotografija i muzika.

Veštački prikazan emotivan odnos medju članovima porodice koji se malo-malo nešto gledaju i ćute i zasuze im oči, pa se onda grle...

Ne znam...možda ja ne umem da razumem i osetim...ali se zapitah kako ova porodična serija porodice Bajić dobi toliku pažnju?

Pa isto verovatno kao i sve one latino-američko-turske sapunice!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...

Veštački prikazan emotivan odnos medju članovima porodice koji se malo-malo nešto gledaju i ćute i zasuze im oči, pa se onda grle...

Ne znam...možda ja ne umem da razumem i osetim...ali se zapitah kako ova porodična serija porodice Bajić dobi toliku pažnju?

Pa isto verovatno kao i sve one latino-američko-turske sapunice!

E, ovde je vladala pomama za tom serijom.

Nije mi padalo naPamet da je gledam.

I naravno, kada je došlo do reprizine reprize, odgledala sam par epizoda.

Jednostavno, jeftina navlakuša.

Postali smo površni,

dajte ''Babu..'' :lol:

Bosiljčića, Slobodu Mićalović.. i evo vam hita..

Koji je verujem uveliko zaboravljen.

I meni je žao što se Mićalovićka prodala za sitne novce.

Jooj, odoh u off - opet :D

Serviranje instant serija, informacija..

Bez edukacije i poruke.

Klinika, koju je spomenula Smuca, mi je bila ok..

Ali kada bi trebalo da nabrojim glumačku ekipu,

ne bi bilo šanse.

Ali.. zato ne zaboravljam serije: ''Gorki plodovi'',

''Miris kiše na Balkanu'',

''Cvat lipe na Balkanu''

(koja jeste zbrzana, ali dobro - ima prolaz kod mene na konto ''stare slave'').

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Svidela mi se serija Lisice,urbana ali ne dosadna prica.

Miris kise na Balkanu i drugi deo Cvat kise... me odusevio.Divna prica ali sa tuznim krajem.

Koliko sam shvatila,reč je o serijama koje nam se NISU svidele, a ne svidele:plaz:.

Moj spisak je podugačak. Dovoljno je da kažem da mi se ni jedna ne dopada od gore navedenih :uredu:. Sve je totalni fijasko za moj tanani sofisticirani duh :smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...