Idi na sadržaj

Da li vas je nekad ugrizla neka zivotinja?


Preporučene poruke

Veceras dajem hranu nasem hrcku i pricam mu nesto, dozivam ga, pa pruzim prst kroz one resetke na kafezu, kad - ooop - ugrizo me! :(

I sad imam mali trag njegovih zubica...a kako ne, kad me je lepo ujeo i bolelo me bas!

Sem ovog iskustva, od veceras, secam se i nekoliko krvavih obracuna sa mojim papagajem iz rase nimfa, koji kad je bio ljut znao je da me dobro ugrize.

Dali je vas nekad ugrizla neka zivotinjica (nemojte samo o komarcima i ostalim bubicama :lol: ) ?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pas ...i to ljubimac moje prve simpatije. Imala sam oko 6 godinica, i isla sam da pokaZem Slavku svog novog medu ...kako njega nije bilo kuci, cekala sam ga u dvoristu ...i, naravno, igrala se sa kucom....i, naravno, kuci se nije dopao meda - ali jeste moja guza. .....................ps. Prva ljubav zaborava nema :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jedna moja radi kao "doktorka na selu" i imala je problem da napise coveku bolovanje jer u sifrarniku po kojem pise dijagnoze ne postoji ujed svinje. Apelujem na nadlezne da je mnogo manja verovatnoca da vojvodjanskog paora ujede guster, shakal, mungos i nutrija od toga da ga ujede mrmacha dok cisti svinjac.

Mene ujo komarac prosle godine.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ako se momak ponaša tako da te ugrize par puta za vrat iako naglasiš da imaš osjetljivu kožu i da je to krajnje seljački od njega, da li se on može svrstati u red majmuna (mislim, svakako potičemo od njih) ..ali eto neki su zadržali i previše karakteristika? Ako je odgovor potvrdan, moram reći da me je prošle godine ugrizao majmun. :kez:

Nisam ni morala da odem u zoološki vrt. :smeh:

Izmenjeno od strane člana Sunflower
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Kao klinca me je izmaltretirao jedan drčni gusan i to je bilo više štipanje nego ugrizi, ali mi to nije smetalo da se derem kao jarac dok sam bežao ispred njega. Nešto kasnije sam bio ujeden od komšijskg psa, ali ništa strašno.

Ali, zato sam leti redovna žrtva (hranilište, pojilište, ili šta god) komaraca koji umeju žešće da mi zagoračju život... :dry:

Nisam nikada bio ujeden od strane žena, mada je bilo nekih sličnih zahvata, ali to je bilo više grickanje i svakako ne spada na ovaj PDF.:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Jeste.... Moji psi su me vise puta ujeli u zaru borbe posto sam guro ruke kad se potuku sa nekim drugim psom... Imo sam malu civavu koja me je ugrizla jer dok se svadja sa drugim psima iz mog narucja mene ujede....

Macka me je jednom ujela i izgrebala i to od druga macor i ako ga nisam ni gledao vec samo prolazio kroz kucu.... Skocio ispred mene i ujeo me za koleno i zabo kandze u nogu....

Ujeo me moj hrcak jednom dok sam ga hranio....

Ujeo me golub kojeg sam hranio godinama i koji je spavao napolju a preko dana se kretao po kuci....

Takodje i drugarov papagaj me gricno za prst i kolko se secam petao kad sam bio mali...

Ujelo me par puta pcela, osa , komarci, neka mala bubica (oci mi ispale kolko je peklo) , pauk............

Ujela me sipa, neke ribice i poslednje pre neki dan me ujela hobotnica, jos imam oziljke....

Opekla me je meduza par puta ali to nije ujed i coveciji ugrizi vise puta.....

Ni jednoj zivotinji nisam vratio niti mi je palo napamet da je povredim.....:roll:

Izmenjeno od strane člana Inkvizitor
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...