Idi na sadržaj

Posao preko interneta


Preporučene poruke

Voleo bi da znam, da li se moze zaradjivati novac preko interneta.

Ne mislim tu na drzanje sajtova ili rada kod kuce a biti zaposlen u firmi (tako i ja radim).

Interesuju me ti silni oglasi za posao preko neta, za koje ja tvrdim da su prevara i sluze samo da izvuku i zadnje vase pare, pa ih de facto i ne citam.

Mrzim piramidalne igre (ona su inace i zabranjena), a na netu susrecem samo razne oblike istog.

U cemu je tajna? Kako moze neko da angazuje anonimnu osobu sa neta, da mu ponudi zaradu od 1000 Eura mesecno, i kako to da ne navali nas milion na istu ponudu posla?

Znaci gde su pare na netu, ili koji je trik prevaranata? Licna ili tudja iskustva?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

U zadnje veme tragam za nekim dodatnim poslom, procitao sam oko 150 razlicitih ponuda za posao preko neta, odgledao sam i nekoliko videa na youtube gde ljudi pokazuju svoje zarade, svoju kucu, svoja kola, i sve to su navodno zaradili preko neta.

Ne znam sta da mislim. Pa me zanima da li neko zna ista o ovome ili zna nekog ko to radi?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

To sa tom zaradom je neki fazon, kao gledas neke reklame i svaka reklama daje oredjen broj bodova, 100 bodova je 1dolar, e sad taj sto je postavio video na youtube kaze da zaradjuje i po 200 dolara nedeljno, a radi godinu dana, fora je, dobijes neki link koji saljes drugima, i ako se oni uloguju preko tog linka i gledaju reklame, ti dobijas bodove i od njih, pa kao sto vise njih imas veca ti je zarada, ja nemam jos nikog jer sam izgleda ja jedina budala koja je poverovala u to.

Mislim, nije moguce da bas svi lazu, ali je sigurno da ima prevara.

Ako se obogatim ja vam javljam sigurno :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se davnih dana, negde na početku bavljenja internetom, zamajavao tim internet "poslovima" i skupljao cent po cent... nikad nisam stigao do iznosa za isplatu. Ne verujem da se tu može zaraditi ikakav ozbiljan novac. Naravno da nisu svi prevaranti, ima sajtova koji isplaćuju, ali pitanje je koliko se vredi mučiti za tu siću.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...