Idi na sadržaj

On-line prevara


Preporučene poruke

Nije prevara, ali moze voditi prevari. Svako postupa po savesti i sam zna kako ce da komunicira i dokle ce da ode.

Najgluplja stvar mi je na netu upravo pojava da se sa nekom druzim/caskam/pijem kafu godinama i ona presece kontakt jer kao nasla je momka a momak ljubomoran. Kako moze neko tako lako odbaciti prijateljstvo, meni nije jasno...

Izmenjeno od strane člana shumica
nesto zeza server, odbija post, a zapravo ga je primio, pa postuje duplo
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prevara mi je preteška reč.. jer je postavljeno mnogo pitanja na osnovu jedne rečenice.

Prevara... koga vara? Sebe...

On valjda najbolje zna, šta radi na sajtu takvog tipa.

Flert, upoznavanje... bilo šta drugo se može desiti bilo gde i bilo kad,

ukoliko postoje ''zainteresovane strane''.

Isti gospodin suprug može da ode da baci smeće i usput se ogrebe za neku snošku.

Ukoliko to želi, je l'?

Šta znači nedužno dopisivanje?

Dosada? U braku? U životu uopšte?

Nebitno je... ali ako možeš da budeš određenija.

Nebitno je, jer je i sama pomisao na prevaru, prevara (neko moje viđenje stvari)

E, sad.. šta ko podrazumeva pod prevarom i svim nabrojanim ''stanjima'' i ''situacijama'' to je već nešto drugo... ili prvo.

Ko šta radi - sebi radi.

Lako je iznositi sud o drugima :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Može da bude prevara, ali ne mora da znači. Zavisi kako ko doživljava prevaru. Meni bi to bio prvi znak da nešto u braku ne funkcioniše kako treba i tako bih se prema tom pitanju odredio. Ne bih padao u vatru i optuživao bez da utvrdim šta je stvarna pozadina aktivnosti. Ako mu je samo dosadno, postoje mnogi drugi načini razbijanja monotonije, koji po mogućnosti uključuju partnera. Svakako bi bilo malo čudno da se dosade rešava baš na online dating sajtovima, a ne pićem s drugarima ili odlaskom na boks meč ili fudbalsku utakmicu... U braku je potrebno razgovarati, to je potrebno i tvojoj drugarici i njenom suprugu. Pre nego što bude kasno.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A šta ako to uopšte nije on... Šta ako mu je nameštena igranka... ŠBKB...

Zakasneli pubertet :hahaha:

Ma nije namesteno:jok:

Njegov opis,broj telefona,svi podaci....mesto gde zivi....

--- Update ---

A šta ako to uopšte nije on... Šta ako mu je nameštena igranka... ŠBKB...

Zakasneli pubertet :hahaha:

Gogo,nije namesteno njegov opis,broj telefona,mesto gde zivi....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gde sam se ja zagubila sa shvatanjem pojma prevare? Vrlo prosto smatram da je prevara - kada dodje do kResa ...fizickog kontakta. Onlajn prevara mi je kao kad bi diskutovali da ji je i poziv hotlajnu prevara. Pfff, za mene nije :lol: Msm, sve ono sto 'pocinje i zavrsava' na netu/fonu je igra ...ili 'igra vatrom', ali dok ne dodje do 'drzanja za rucice, sedanja u automobil, razgledanje hotelske sobe, etc - to je 'bajka za veliku decu' (za laku i lepu noc) :strikeraj: nouP prevara.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 godina kasnije...

Kad smo vec kod ove  teme,da vas priupitam,imate li uvid u sve profile,sifre,lozinke svojih partnera?Ili imate one zajednicke profile,kao sto vidim na fb? Kontrolisete li ,onako,iz radoznalosti,s kim prica,sta lajkuje..

​Nikad ne bi pogledao tudji profil a licno bi se nasao uvredjen da neko cacka recimo medju mojim SMS porukama. 
Svako deluje prema savesti. Ja verujem u partnerku!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

Cula pricu.... muz moje prijateljice posecuje redovno sajt za upoznavanje,flert,telefonsko druzenje.

Sta vi mislite o tome?

Da li je to prevara ili dosada ili neduzno dopisivanje?

:hhh: 
Smejem se samoj sebi, Na fb-u postoji aplikacija, za koju nisam znala (a moš' misliti - JA nisam znala :lol: ) 
Lm.. aplikacija.. nemam običaj da ''klikćem'' na nešto što mi je totalna nepoznanica, ali jesam. 
Šta se dešava dalje? Počnu da mi stižu izveštaji na mail, ko je sve pregledao moj profil, koliko godina ima. 
Sistem: ''Nisam ja pokvarila - samo se pokvarilo'' :ggg: 
Uspela sam da je blokiram.. a da li visim i dalje u tamo nekoj grupi i da li se dive mom pogledu, ne znam. 
Slučajno sam se prevarila :andjeo: 

A što se tiče prevare - nisam merodavna (to mi je poštapalica, kada ne želim da se upuštam u rasprave ovakvog tipa) 
 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

 Goga slatko si me nasmejala sa ovim "(a moš' misliti - JA nisam znala :lol: ) 

Zamisli ni ja nisam znala da ima opcija kada ti neko ko ti nije prijatelj pošalje PP a ti ondaK treba da odlučiš da li ćeš  tu poruku pregledati, tačnije odobriti ćaskanje!

 

 

E neću sa tom osobom ni da ćaskam a kamoli da joj odgovorim na pitanje "Mogu li da Vam budem prijatelj?"

Slučajno :fijuk: mi iskočio ceo tekst poruke na mesingeru ...pa videla bez zvaničnog  "gledanja" :stid: 

 

:fijuk: još uvek ne znam ... :bek: 

 

Sad sam tako spamovala temu-svaka mi čast!  :hhh: 

Šefeeee neću više..bilo je ovo jače od mene! :kiss: 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

 

 

Sad sam tako spamovala temu-svaka mi čast!  :hhh: 

Šefeeee neću više..bilo je ovo jače od mene! :kiss: 

​Ljubim ja nas sve :lol: napokon se zaorio smeh na forumu - stigla Veca :kiss: 
Zašto da ne pišemo u zez fazonu? 
Svako inboxe tumači na svoj način. Realno, zabole me šta se dešava po tuđim inboxima. 
Imala sam slučaj da sam kontaktirala drugara, čiji broj telefona nisam imala, a trebao mi je u vezi sa poslom, pa ako će i to da se tumači kao prevara - okEJ. 
(ko će me znati kakve poslove obavljam inboxno :fijuk:  :hahaha:  ) 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...