Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 148
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

VINA!! Kud ponesoh samo jednu flašu!! 

I jes'... jutro mi nije započelo najsjanije...  I onda pomislim na mog teču - šefa, koji je u bolnici,  i.. naravno da je sve rešivo.. i da  će sve da bude ok...    Ali... mi nedostaje...  Nedost

nedostaj'o mi NSP :treptrep:

  • 2 sedmica kasnije...

:uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud::uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Danas...

slavimo rođendan devojčicama

i svi smo tu... skoro...

i onda na tren pogledam mamu i znam da misli isto što i ja...

i krenu suze, pobegnem od svih da se smirim...

 

nedostaje, mnogo mi nedostaje...

i ovo je onaj težak osećaj da komadić tebe nedostaje

koji ništa i niko ne može nadomestiti

jer je to za navek njegovo mesto u mom srcu...

 

86. dan...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Jbg,

110 dana je prošlo

a mislim da mi u proteklih nekoliko dana baš baš nedostaje

treba mi

da me sasluša

i kaže da će na kraju sve biti u redu

da mi kaže da je uz mene

da mi kaže da se mogu osloniti na njega

da mi kaže da ne plačem

da mi na onaj njegov, pomalo trapav način, pokaže da me voli...

 

samo jedno Soćo... promenilo bi sve...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 3 meseci kasnije...

I jes'... jutro mi nije započelo najsjanije... 

I onda pomislim na mog teču - šefa, koji je u bolnici, 

i.. naravno da je sve rešivo.. i da  će sve da bude ok... 

 

Ali... mi nedostaje... 

Nedostaje mi da mi rokne neki nadimak... 

Da sednemo i popijemo kafu... 

(uvijeno nabacimo komentar na neke face iz firme :fijuk:

i podudarimo, se u mnogim razmišljanjima i stavovima

pa onda svako na svoju stranu)

 

I razmišljam... šta u ovo vreme može da radi čovek, koji je bio u pogonu 

i na raspolaganju 24/7... non stop na nogama.. 

 

Šta može da radi? (leži, miruje ... mora..)

 

Jes.. čujemo se... sms-ujemo se.. 

I to je nešto... ali navika je veoma zeznuta stvar... 

Pogotovo, ako je dobra :)

 

Fali mi čuvena rečenica mog Zemunca:

''Šta je mali, opet mitinguješ po firmi?'' 
(uz pokvaren osmeh od uveta do uveta) 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...