Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Slucajno vidjeh forumski dio gdje se nalaze igrice i prodje mi kroz misli (cool, jelde

:roll: ) ova tema.. ne bas tema direkt, al nesto slicno zbog cega i otvaram ovo i u isto vrjeme nadam se da takva tema ne postoji jer mi se zaista ne da sad trazit i provjeravat, kasno je.. :stid2:

Also..

..nedostaje mi Letargija da se igramo Kaladonta.. :uzdise:

Ko ili sta nedostaje Vama? :ces:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 148
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

VINA!! Kud ponesoh samo jednu flašu!! 

I jes'... jutro mi nije započelo najsjanije...  I onda pomislim na mog teču - šefa, koji je u bolnici,  i.. naravno da je sve rešivo.. i da  će sve da bude ok...    Ali... mi nedostaje...  Nedost

nedostaj'o mi NSP :treptrep:

  • 2 sedmica kasnije...

Ako sam spomenula osobu sa ovog foruma ne znaci da je tema otvorena sa razlogom da se pise ko ODAVDE nam nedostaje.. Letargija je slucajno ''naletio'' u onom trenu..

A oba naziva teme su jasna: ''Sjetite li se nekog sa foruma?'' i ''Nedostaje mi..'' - kod ove moje teme fali rijec forum jer, kao sto rekoh vec, nije misljeno i vezano samo za forum.

Pa eto, da potvrdim i ujedno izvinem se sto nisam jasno postavila temu.. :roll:

..nedostaje mi moj krevet, ovaj me ubi.. :ljutko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

mama & tata ........... Da sam u Ki - mi bi bili na vikendici, kafenisali, capkali tresnje, visnje, malo radili-malo odmarali...smejali se kevinim biserima ...slusali tatine savete. ........... Kako ja volim i postujem te ljude ...a kako se malo vidjamo. (btw, kao da sam na drugom kontinentu, pa se vidjamo dva puta godisnje) ........... Nedostaju...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...moja plata :oblak: ...miLe i dLage parice su izgubile put do mog racuna ...onu nevaljalu banku smo zamenili novom...boljom - ali parice su, cini mi se, izgubile adresu. One negde, sirote, lutaju i ne mogu da mi dodju ...a ja se grizem da im se nesto nije dogodilo :( ....moZda ih je Capio veliki zli gazda :new:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...