Idi na sadržaj

Odbojkaška reprezentacija Srbije


Preporučene poruke

Koliko sam ja uspeo da ga provalim kao trenera, on tim vodi onako kako bih ga ja vodio (kad bih imao njegovo iskustvo i znanje), proučava igru protivnika do najsitnijih detalja i zna tačno kad i kako  treba odgovoriti na neki njegov (protivnikov) potez ili taktiku. Naročito može da se primeti na tajm autu, kad često igračima govori tačno šta će protivnik odigrati i šta oni treba da urade. Posustaje očigledno na nekom motivacionom planu, u trenucima kad taktika malo posustane. Ali je dobar trener, ja ga ni pod koju cenu ne bih smenjivao, tek će on pokazati šta ume.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 101
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pobednici  Svetske  lige!!Bravo   momci!!  Jos  jednom 'uaaaa'  za  glupa  pravila  zbog  kojih  ne  idemo  na  OI!

Pobeda! SMS konverzacija sa stricem: - Javi kako kraj - (dva sata kasnije) 3:0 lagano - za koga? -  Da smo izgubili napisao bih 0:3 - Šta je to, Svetska liga, jesmo sad prvaci? -  Pobeda u finalu S

Pa  zar je  to  fer?Bez  obzira  koja  je  ili  bi  reprezentacija  bila   ppobednik  svetske  lige,ti  bi  trebalo da  idu! Pa  zar  nije  u vaterpolu   tako,mi  smo  pobedili,ali  posto  smo  se  pl

Sad, nakon pobede za bronzu, lakše dišem :uredu: 

Nakon one utakmice sa Nemačkom sam potpuno odlepila...

pet setova... i to kakvih! 

Do poslednjeg servisa sam verovala u preokret, ali je na kraju bio užas!

Sutradan, u roku od 24 sata, momci su morali ponovo na teren da se bore za bronzu

i uspeli su!!! :uzbud: 

eeeee.... deset setova u 24 sata! I to prelomnih setova, poen za poen...ma, strava!

I još jednom su pokazali da mogu da se vrate u igru, nakon 2:1 u setovima i katastrofalnog početka četvrtog seta...

zaista je trebalo mnooogo snage za povratak :uredu: 

Nikola je za mene car, što se tiče trenerskog umeća...

smirenim tonom se obraća momcima, bodri ih, stoji tik uz liniju i savetuje...

Zaista, vredi :ok:

A ovo je naša četa plava okićena bronzom :srce:  

Odbojkaška reprezentacija Srbije slavi evropsku bronzu

 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Izborile se! :pehar:
 :srbija:

I to kako! Ne sećam se kada sam u nekom kolektivnom sportu video ovakvu dominaciju. Hajde da ne preterujem poređenjem sa Drim timom iz '92., ali jedino su jugoslovenski košarkaši bili toliko dominantni na Eurobasketu u Zagrebu 1989. Kojom prilikom su u pet utakmica ostvarili pet pobeda i dali 502 koša, 100,4 po utakmici! Izgubiti samo dva seta na Evropskom prvenstvu, to mogu samo vrhunski sportisti! 
:trep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nisam stigla ranije da se javnem.Cure su bile bozanstvene!! :srpko:Kroz celo prvenstvo,a najvise se njihova snaga,vestina,motivacija,uigranost,tehnika videla na utakmici sa Turskom.Na licima im se citala sigurnost,spremnost,odluka,ma sve.I Turkinje su to citale iz minuta u minut i tu vise nije bilo sanse za njih.

Finalna utakmica potvrda svega,onaj izgubljeni set prosto iz zelje da se sto pre zavrsi,sto pre uzme medalja. Zasluzeno potpuno,veliko bravo i hvala!! :srbija:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 11 meseci kasnije...

Samo da se upišem :)

U toku je Svetsko prvenstvo u odbojci za muškarce i naši momci za sad su odlični! 

Upravo su odigrali sedmu utakmicu i pobedili Argentinu sa 3:0 u setovima. Večeras igraju Poljska i Francuska i navijamo za Poljsku, jer tad mi idemo u četvrtfinale, a ako nešto krene naopako, sutra svakako igraju sa Poljskom za prvo mesto u grupi :ajde:

A nakon preokreta u trećem setu, gubili smo sa 17:11, a dobili odlučujući set sa 25:22, osmeh na licu Nikole Grbića je rekao sve :srce:

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pratim ih i ja ovih dana na poslu, doduše isprekidano koliko mi dozvole ovi klinci što igraju bingo... :roll: Malo je čudan sistem takmičenja, meni baš ne leže te varijante gde se bodovi prenose iz jedne faze u drugu, ali ovaj put nam odgovara ppa nećemo da se žalimo. Lepo igraju, mogu daleko. :uredu: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Juče smo izgubili od Brazila. Loša igra, stalno su nam bežali za poen, a i nije bilo onog žara i energije kao pre... Od utakmice sa Italijom, sve nadalje je za stepenik slabije :dry:

Danas u 17h igramo sa SAD za treće mesto. S obzirom na ovaj pad u igri, teško da se možemo vratiti, ali hajde da sačekamo pet sati :ajde:

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 11 meseci kasnije...

E paaaa.... šta kasti... :srbija: 

Kad sam sinoć ono preživela uh! 

Nisam smela da vičem- ajde! 

Da ne bude da me čuju turkinje, pa pomisle da se na njih odnosi :hhh: 

Samo sam ponavljala- Možete vi to, devojke, možete :ajde: 

Ne znam šta je komšiluk mislio na moje navijanje sinoć,

jutros me komšija gleda i smeška se... :ajme: 

Bitno je da su devojke pobedile, okitile se zlatom i ovaj put,

a posebno bravo Terziću i naklon do poda :naklon: 

Čovek je za 17 godina sa devojkama doneo 18 medalja :srbija: 

Svaka čast i Bravo!!! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Gledala sam sinoc mec protiv Ukrajine,dobili smo ih sa 3-2.Mozda ne najsjajnije nase izdanje,servis nas nikako nije isao,ali su momci pokazali psihicku snagu,sto je veoma vazno.Vazno je i sto smo preskocili cetvrtfinale,to je veoma opasna stepenica.Veoma pozrtvovana ,motivisana igra na terenu dala je rezultat.Cestitke momci i samo napred!! :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...