Idi na sadržaj

Hvala na komplimentu...


Preporučene poruke

Pre neki dan mi koleginica sa posla rece:'ELA, ti si prava kokica'..... Molim? ... Pop Corn? :hmm: ............-'Ma ne! Kokitza, ona koja se sepuri i namesta petlu.'......... ZnaCi, kokoSka? :ufrci: .......... -'Aman, prava zena! Oci ti se stalno smese i saraju....zracis kad pricas o muzu.....sva si zvrkasta!' .......... Hvala na komplimentu?!? :hmm: .......... Mislim, to je ona petnaest godina starija koleginica...i znam da me gotivi :lol: ali sam se do suza ismejala takvom poredjenju - a u nameri da mi da kompliment. ................... Kakve komplimente dobijate? Da li umete da ih primite? Koji vam znace, oni koje dobijate za fizicki izgled, ili one za umne sposobnosti? Da li je bitno od koga je kompliment? ..........i koji je najludji koji ste dobili? :treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Tesko dam kompliment, a jos teze primim. Iskreno, ne volim ni pohvale, ni komplimente jer se onda cudno osjecam i nemam pojma sta da radim/kazem, kako da odreagiram pa najvise volim kad/ako ljudi taj ''dio'' preskoce.. :uredu:

Ako vec moram cuti nek ''kompliment'', drago mi je ako je taj poseban, simpatican, meni razumljiv, a ostalima i ne treba da bude.. npr. zadnji takav ''kompliment'' - valjda je bio kompliment, dobih i cmoku uz to.. :lol: : Tvrdoglava mala mazGo ..meni izmamilo osmjeh, a neka druga bi ga za ove rijeci vjerovatno sastavila sa zemljom dok si reko keks.. :hahaha:

..i da, nikako ne volim komplimente na racun izgleda jer posle takvih komplimenata uvijek imam osjecaj da doticna osoba zeli time da postigne nesto sasvim trece.. il u najgorem slucaju jednostavno znam da laze jer.. kako ce neko men rec, da mi je frizura super, a ja na glavi imam svracije gnezdo.. dakle :srednji:

.. sa kritikama sam uvijek lakse izlazila na kraj. :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim komplimente, kako da ih dajem, tako i da ih dobijam.

Naravno, ne od svakog i još jedno naravno - ne svakome.

Nisam od osoba, koje će da primete da li je neko smršao, uradio nešto sa kosom...

Kada primetim - volim to jasno i glasno da dam do znanja

(pod uslovom da mi je osoba bliska)

Što se tiče dobijanja komplimenata,

obično stidljivo, na neki svoj šaljiv način,

zahValim :kez::lol:

Ne znam koji je najluđi komliment, koji sam dobila,

ali jedan od najsimpatičnijih je da, kada krenem po Kikija,

pjeHe naravno,

ne smem da se saginjem i vezujem pertle,

jer u tom slučaju, izazivam minimum tri lančana sudara :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kad god ima razloga.. ja (u)delim kompliment(e). Šakom i kapom.

Komplimenti su lepi.. a ja volim da biram lepe reči i da ih pakujem u rečenice. Volim i da izmišljam reči, da svaki kompliment bude poseban.. i što upečatljiviji.

Komplimenti su naše poHvale i nakloni drugim ljudima.. a ja volim da poHvalim sve što je za hvalu.. i da se naklonim onome ko me je na kompliment inspirisao i pokrenuo.

Lepo je i to što oni neizostavno idu uz osmeh, uz zagrljaj.. pa i uz poljubac.. a ja volim da se smejem, da zagrlim.. pa i da poljubim

da čestitam svakome kome odlučim da dam svoj kompliment

Radujem se tome kao dete... jer me tako malo njih na to pokreće. :lol:

Ja baš volim.. i baš umem da se divim

to volim da kažem.. i baš umem da poKažem.

TakođeR vrlo lepo umem da amortizujem prijem istih. a1214b4a1683c906386abe3e1a98f08c.gif

___________________________

Ludih imam čitavu lepezu, ali najluđi je svakako ovaj

odlazim nedavno kod svog ex kolege (jedva par godina starijeg od mene) na kaFicu, jkžem vojniku na prijavnici K-de kod koga idem, i on poziva dotičnog telefonom:

- haloo halo... gospodine pukovniče, stigla vam je ćerka.. mogu li da je pustim kod vas

:hahaha::hahaha::hahaha:

gospodin pukovnik ga je za malo smoždio :hahaha: a i mene, koliko sam mu se krvi, tim povodom napila tada

jbt :lol: "ćerka" ... mali, pod hitno na očno

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...

Udjelim kompliment...onako...neki sitni...mojim koleginicima sa posla...i vidim da im znaci...ljepse se osjecaju poslije toga...sve prhucu...pa onda i meni bude fino kad znam da sam nekome uljepsao dan...:)

A meni hmmm moram priznati da se bas ne snalazim sa primanjem komplimenata...zahvalim se ja i to...ali jedva cekam da skrenem sa teme...:lol:

A najsasaviji je bio da sam ..."drugi zmaj"...:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

...ljudi generalno, vole komplimente...zene pogotovo...medjutim, primetio sam da vecina nas babuna, nema stila niti zna kada i kakav kompliment da udeli...:smor:...ali to je stvar stila, iskustva...

...pre neki dan mi je direktorka rekla da sam nenormalan...ja kazem hvala, ledenog izraza lica...ona stala,gleda...mislila sam pozitivno...ja opet, hvala...gledamo se 5 sekundi...i prsnusmo u smeh...:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 6 meseci kasnije...
  • 11 meseci kasnije...

Danas na Štrandu,

koncetracija sunca

i svega ostalog je uticala

na razne ljude...

Prvo me je jedan čika

(jbg, ne znam godine al' je prišao vrlo kulturno)

- Imate lep peškir, jel' znate to?

- Da. Znam. :)

- Jel' to fora ili navijate za Partizan?

- Nije fora :jok: ja zaista navijam za Partizan :)

- Dražesnoooo.... :) svaka čast... :treptrep:

:ajme:

iz o'ma sam pomerila moj peškir maaaalko dalje radi sigurnosti

Nakon toga, situacija sa drugariškom

zagleda me i kaže:

- Draga, tvoj kupaći ima baš lepu boju.

Sladolednu boju :)

Ijaaaoooo...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moj komšija Bosanac, ludi mix pesnika, bravara, limara, vozača kombija i još po nečega, često okvasi usta vinjakom pa je uvek veseo, nadahnut i spreman za priču.

Jednom prilikom smo se sreli u hodniku zgradi, ja sam se penjala, a on silazio niz stepenice. Zanesen, mlatarajući rukama, izrecitovao mi je pesmu "... tvoje zrele grudi, ko dve jedre jabuke, mirisao bih ja, oooo ti ženo... " (ovo je interpretacija a zamalo original :kez: ). Kako sam tu pesmu čula kad god sam ga srela, rekoh da žurim, ljubazno ga pozdravim i krenem uz stepenice. Čuh glas iza "... auuuu, kakve bandere!" :ggg:

U istom stilu vozači kamiona udeljuju komplimente sa sonornim "ks ks..." :astasad:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Juce idem na trening, iza mene dva cigancica..koskaju se, smeju, guraju i posle desetak minuta rese da me obidju..i onda kaze jedan od njih- teto, teto, ala imas dobrooo dupeeee..:smeh:

Dodjem do teretane, ispred stoje tri devojke i cudno me zagledaju...pridje jedna i pita me- da li smem da ti pipnem guzu..deluje mi taaaako tvrdooo..inace, ti si nas idol..:lol:

Ulazim u svlacionicu, presvlacim se, upada instruktorka- ej V ala ti je guzaaaaaaaaa..i pljus po njojzi..

Krenem u napad na tegove, a dva tipa sto su vezbala pored prekinu i merkaju mi pozadinu..i samo vidim u ogledalu ovo :astasad: i ovo :ok:...a ja im pokazem ovo :srednji:

Bilo mi dosta komplimenata za jedan dan..:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Juce idem na trening, iza mene dva cigancica..koskaju se, smeju, guraju i posle desetak minuta rese da me obidju..i onda kaze jedan od njih- teto, teto, ala imas dobrooo dupeeee..:smeh:

Dodjem do teretane, ispred stoje tri devojke i cudno me zagledaju...pridje jedna i pita me- da li smem da ti pipnem guzu..deluje mi taaaako tvrdooo..inace, ti si nas idol..:lol:

Ulazim u svlacionicu, presvlacim se, upada instruktorka- ej V ala ti je guzaaaaaaaaa..i pljus po njojzi..

Krenem u napad na tegove, a dva tipa sto su vezbala pored prekinu i merkaju mi pozadinu..i samo vidim u ogledalu ovo :astasad: i ovo :ok:...a ja im pokazem ovo :srednji:

Bilo mi dosta komplimenata za jedan dan..:kez:

Guzaaaaaa.... :balavi:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

BiJo ja onomad na moru...

Kao mlad majmun željan ronjenja, maltene ne izranjah iz mora 3 dana.

Upalile mi se uši, ušna mast se rastopila i začepila ušni kanal kao vosak!

Ja gluv kao top. Čitam sa usana ako vidim da mi neko nešto priča, ako ne nemam pojma ni o čemu! :hahaha:

Naš vodič, divna i slatka jedna cura, odvede me kod doce, on mi ispra uši, uze 140 evra (blagosloveno bilo putno osiguranje!), dade neke antibiotike.

Izlazimo iz bolnice, ja čujem kao novorođenče!

Željan da podelim radost sa Anom (vodičem) kažem joj: "Ijaooo Ana kako je lepo

slušati vas, a ne gledati vas!"

....

....

....

Tri sekunde tišine, a ona će meni...

"Hvala Dušane, ali ipak...nemojte mi davati više komplimente!"

(Zemljo otvori se!)

Izmenjeno od strane člana gresan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...