Idi na sadržaj

Hvala na komplimentu...


Preporučene poruke

  • 7 meseci kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

(Baka čijem sam namlađem detetu bila vaspitačica a sad njen unuk ide kod mene.)

T-Dođi časkom ..:kez:

(prilazim vratima gde me strpljivo čeka baka)

-"Kaže meni jutros Gagi.

-Što si ti mene prevarila da je D.. postala baba?!!

-Nisam te prevarila, dobila je unuku. I ona sama vam je to rekla, zar ne?

-Jeste ali nije se promenila!!

-Kako misliš nije se promenila??

-Pa ne izgleda kao baba!

-A kako to treba da izgleda da bi bila kao baba?

-Paa....tako kao ti...

-:( "

Eto meni komplimenta :hhh: :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Eh..koliko me juče iznerviraše oni doktori na urgentom toliko me danas oduševile doktorka i njena sestrica.

Odem ja da mi obave neki UZ, skinem se..legnem....mota ona onom "olovkom" priča sa sestricom ..ja slušam šta ću...i nakon nekog vremena upita me dr:

-Koje ste Vi godište?

Pogledam je, misleći da to ima neke veze sa pregledom..i kažem godište.

Doktorka vrisne: :

"Vi imate toliko godina a tako dobre sise!!!! (čak ne reče ni grudi!!)" Pa se okrene sestri i nastavi-jel vidiš ti ovo!!

" :stid: doktorka ne gledam ja pacijente"

-"Kako da ne pogledam pa vidi kako stoje!! Ja kad ujutro ustanem ne znam gde da tražim levu a gde desnu a vid nju!!"

- :ajme::stid:

Završismo pregled, ustanem ja i krenem da se brišem od onog gela a ona opet-"Pa vidi kako stoje! Ne mogu da verujem!! I ...koji je tu sad recept??????"

QQ...:ajme:

Razumem kada ti muški kaže da imaš dobre grudi ali kad te žensko tako isprepada....onda je to verovatno tako.

Onda sam otišla u Karibik, kupila dva sladoleda sa gomilom voća, vratila se, pokucala i rekla-

"Izvinite nešto sam zaboravila" i ostavila im sladolede na sto.

-JAOOOOOOOOOOOOOO HVALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA HVALAAAAAAAAAA HVALAAAAAAAAAAAAA

PS: Moj muški reče-što joj nisi rekla da se meni obrati..ja bi joj "pokazao recept"! :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 meseci kasnije...

Nova mlada koleginica koja radi u drugoj grupi boravka sa mnom je ćerka koleginice sa kojom radim već 20 godina, sjajan profesor ruskog i bibliotekar.

Kada joj je ćerka rekla da ćemo  raditi zajedno majka je prokomentarisala... (neki dan je to ispričala i meni...)

Dobila si najboljeg nezvaničnog mentora, gledaj i uči i "dobićeš majstorsko pismo", vrednije od bilo kog papira na seminarima...

 

Iskreno ostao sam bez teksta. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Na poslu.. (o jbte, kao da sam jedina koja radi :roll:  )

 

 

Malo ''malo'' smo svi popucali.. valjda je i to neka normala :lol:

 

 

Javljam se recimo drugaru... tako ga doživljavam.. a ne kao direktoru jednog od sektora.. 

Vidim po izrazu lica da je zabrinut.. 

 

''Dođi.. dođi na svetlost da ti nešto kažem!!!''

Gleda me čovek.. ('ajde.. šta će sa mnom )

 

Razvalim se od smeha i kažem mu glasno: ''Smaaaaaajl!!!''

Kakav sam osmeh dobila... 

 

Kada je čovek počeo da viče po upravi... 

''Pogledajte Gogu, uvek je nasmejana, džaba vam plate od 1000 eura!!!... ''
 

Ja : :wtf:

 

''Ali... Goga nema cenu... ''

 

(mislim se.. mi nepotkupljivi.. i bez cene imamo itekakvu cenu, ocenu i procenu, koje nijedna moneta ne može da kupi)

 

Odlazeći kući, priča sa kolegama:

''Ona je sjajna, ali nije za vas....''

 

 

Ne mogu da kažem da mi nije imponovalo... 

Nahranilo mi dušu.. a ono što je u duši ciganjskoj zna samo par najboljih ljudi.. :srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Posle 4 sata prženja dimljene ribe, moram do Maxija.

Na kasi ispred mene gospodja u bundi kaže kasirki...Šta  vam to u marketu smrdi na ribu?

Ja se ubacim i kažem...gospodjo ja sam kriv, spremam slavu, je l' vam mnogo smeta.

Kasirka me pogleda i kaže...gospodine, divno mirišete, ja obožavam da jedem ribu!

Gospodja zaćuta, a ja kasirki uputih najlepši osmeh...  :roll:

Izmenjeno od strane člana gresan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 meseci kasnije...

Pre neki dan, pričam sa mojom Cecom, sa kojom već godinak dana delim dobro.. i manje dobro.. 

Kaže mi moja Ceki da se nikada nije toliko smejala, kao sada, kao poslednjih godinak dana, koliko traje naše druženje. 

''Naučila si me da se ponovo smejem...''

''Ne mila, samo sam te okinula..'' :)  :fijuk:   (i onda opet vhahahahahaha) 

 Rasplinuh se od miline. 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Zove me bivši roditelj, tačnije mama...da mi kuka kako  je škola kod ćere ubila svo samopštovanje, koje je od mene dobila i koje sam ja gradila 4 godine....kako je mama očajna i kako dete hoće da pošalje devojku kod mene,  da me vidi i da je malo "pogidnem"... (Anči je sada 8 razred)...

Mama joj objašnjava kako ću ja biti tužna kada saznam kako se promenila jer sam baš mnogo ulagala u nju...dete joj se pohvali kako smo se srele pre neki dan (ja sam tom prilikom ćutala o "detalju"koji znam od mame )  i kako sam šetala psa... i kako sam ostala ista....

Na to je mama upita-jesi joj videla unuku kako je slatka?

Anči šokirana odgovara" Kakvu unuku?? Pa ona ima 30 godina!!" 

Jaoooooooooooooooooooo ulepšala mi je dan! 

Mama-"Eto TO sam htela da ti kažem!" 

:trep: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 4 meseci kasnije...

Od septembra imamo jednu mladu koleginicu koja radi sa malo starijom koleginicom..tačnije '74. Mlada je LJ a druga (starija) je M.

Kaže meni jutros za doručkom M:

-ovo moram da ti ispričam..... :hhh: Kaže juče meni LJ-"nikako ne mogu da odgonetnem koliko godina ima D." ja je pitam koja D? -Pa naša..(ili ti ja)

lj: Jesta Vi stariji od nje?

M: :blink: :krsti:   hoćeš sada da otvorim prozor i da te izbacim kroz njega?? :maul: 

LJ: pa ne znam...vidim ona ima neko malo dete...i ne mogu da odgonetnem njene godine! :ajme: 

M: Kakvo malo dete? To joj je unuka bre! 

Lj: KAKVA UNUKA???? 

M: Ma njena su deca velika!! To joj je unuka.

Lj: ...........:grr: 

 

Smejemo se kao blesave...i kad je stigla na posao ja odem do nje, izljubim je i kažem joj: 
Hvala ti mnogoooo, odavnoo mi nisu dali tako lep kompliment!
Ona sad u čudu ...a ja je pitam -koje godište je tvoja mama?

Reče dete a ja tek onda počnem  :hhh:  :hhh:    i kažem- auuu sunce ti žarko pa i od tvoje mame sam starija!! :hhh: 

Kažem joj svoje godine tek će ona-

-Pa moja svekrva je Vaše godište!! Vi ne možete da zamislite kako ona izgleda a kako vi dobro izgledate!! 

:kiss: :kiss: Šta piješ mila moja?? :kiss:  

I tako danas ceo dan, čim  me vidi pocrveni i smejemo se kao blesave.

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 meseci kasnije...

Da, dovoljno daleko, a opet blizu. On na vidnom mestu - takav mu je posao... a meni muzičari, kako god da okrenem - okrenuti :lol: 
Moj posao opet takav - kakav jeste. Ne bih u detalje. 

Okrenuo se prema meni.. i rekao.. ''ova devojka ima Afriku u kukovima''. (na konto mog dŽuskanja) 
Prijalo je ''ovoj devojci'' :lol: od nas mnogo.. biti zapažen... mislim da će to da mi pređe u naviku :andjeo: 

https://www.youtube.com/watch?v=TxLuoxcE5fY&list=RD69VPsw0ed9I&index=17

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...